НОЕМВРИйските душички преди година бяха само две чертички

  • 28 409
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 65
Здравейте мами!
Чета за някой бебовци как се глезят,та да се оплача и аз ,че моят бебо ме побърква направо не дава и секунда да го оставя сам  bash bash

# 736
  • Мнения: 0
Добро утрооо  baby_neutral

за кърпичките- честно казано всеки път използваме различни  newsm78 Зависи от къде ще отида да купя-дали от аптеката,детския магазин и зависи дали аз или мъжа ми ще отиде  Laughing

# 737
  • Мнения: 724
Оха колко сте изписали... Wink ние използваме различни кърпички, каквито купя - по-евтини взимам. На Бочко миризмата ужасно ме дразни, но трябваше да свърша пакета. Сега съм взела едни, такива бях вземала и в родилното - български, произведени в Благоевград. Доволна съм от тях, малко приличат като материя на Хъджис.
Ние спим на нощна лампа със слабоватова крушка, за да мога да я виждам. И май я научихме да й е светло, защото когато е в колата, пътуваме и стане тъмно - голям рев пада. А също и ако е заспала и се събуди на вече мръкнало се.
Фио и всички мами с мрънкащи бебоци, напълно ви разбирам. Моето дете не спи, само по около 20 минути на всеки 2-3 часа, вечер си ляга към 11, става един път - в различно време да сучи и сутрин 7.30 - 8.00 е кукуряк. Преди да се разболее и да сменят времето поне поспиваше сутрин до към 9-9.30. Не мога да сготвя, не мога до тоалетната да отида, неще сама да стои, иска все внимание Rolling Eyes.
Аз реших да й отложа ваксините, тъй като все още е със сополки. Лекарката я прегледа и се съгласи. От вас разбирам, че и др членове на сем трябва да са здрави, а аз съм с хрема, значи добре сме направили. Ядосана съм й на лекарката, ама няма с кого да я заменя, пък и има доста положителни заслуги - за каката (вече 11 години). Разболяването на Деничка й оказа влияние на наддаването, бях я теглила в къщи, когато бе здрава и бе 7 кг, а на консултацията - 6800 и 64 см.
Някой бе писал, че искала да дава пюре на бебето, което да е по-хранително. Много ми е объркано с това захранване, навсякъде чета, че това е само запознаване с нова храна, нови консистенции и вкусове, а основна храна си остава млякото до годинка (кърма или АМ). Дали е удачно да се замества цяло ядене, в случая? Каката я захраних по старата школа, но сега с бебето изчаквам и се ръководя по новите правила, надявам се на по-голям успех от първото. Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 10:03 от albena30

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 126
 Момичета благодаря за топлото посрещане!  bouquet
 Силве бързо оздравяване на малката принцеса! И ние в събота имахме температура и сутринта и вечерта пак, но с Ангин Хил бързо се оправиха нещата и в неделя вече всичко беше наред.
 Мокри кърпички използвам на Памперс класическите сини.
 И ние спим на светната нощна лампа да не говорим, че и при мама в леглото. Голяма маймунка е госпожицата. Вчера я оставих малко при свекърва ми и баткото се обажда мамо идвай си Цвети много плаче. Хайде на бегом в къщи и само като я гушнах и започна да се смее. Не разбират нищо ама друг път.
 За пюренцата реших да заложа на Хип. Вече няколко дни давам по 2-3 лъжички между храненията.
 Поздрави и лек ден на всички мами и бебоци! newsm51

# 739
  • Мнения: 324
Заповядайте в   НОВАТА ТЕМА


Нещо много често ми изчезва интернета напоследък, затова бързам да пусна новата тема, а после ще се върна да дочета тази  Hug

Общи условия

Активация на акаунт