Как бихте поканили една жена на среща?

  • 10 760
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 224
Четейки това си мисля, че няма да ти е трудно да Я намериш.
Пък и дарба да пишеш обаятелно имаш.
Успех Simple Smile

ПП Ако скоро няма отговор от потребителките в темата, да знаеш, че сме изпоприпадали  Joy

# 16
  • Мнения: 1 289
Обаче ме кефи как 2pac трупа точки сред момите тука  smile3508

# 17
  • Мнения: 1 224
Обаче ме кефи как 2pac трупа точки сред момите тука  smile3508

Мани ни потребителките, няма за кво да трупа пред нас.
Ама като жена ще отречеш ли, че не звучи добре, това за което говори?

# 18
  • Мнения: 1 289
Е, не отричам, да Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
Супер просто няма думи палатка, комари, мухи........... Не може ли примерно хотелче някое уединено но пак не става за ПЪРВА среща, за мен най - добрият вариянт е кафе + разходка Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 224
Супер просто няма думи палатка, комари, мухи........... Не може ли примерно хотелче някое уединено но пак не става за ПЪРВА среща, за мен най - добрият вариянт е кафе + разходка Embarassed
Ми, тя за това девойката е изстинала, Идеалчо.
Пробвай с номера с палатката и ще видиш какъв огън ще запалиш Simple Smile

# 21
  • Мнения: 448
Просто, ако имаше едно лесно да живея сред дивата природа, нямаше да откажа. Е не за постоянно, но да имам една хижа в някоя планина. Пък искам и приключение, като Беър Грилс. Все си казвам да взема лятото една раница и само с нож, въже, кремък и бутилка, да ида в гората към Паша Дере и да събирам сам храната си. Но когато комбинирам страстта си към природата със желанието си отново да има жена в живота ми, се получава така. Е не отричам, че бих създал винаги романтика за нея.

# 22
  • Мнения: 0
Говорихме за първа среща не за първа нощ заедно, но тук май има дами за които това е едно и също може би Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 224
Ти може и да говориш за първа среща, ние говорехме за друго.
Ама и за първа среща да отидеш на кафе е ужасяващо банално и безинтересно.
Особено като не познаваш човека с който отиваш на кафе.. Ще седите и ще се гледате,
ще си задавате глупави въпроси за да разчупите неудобното мълчание..

# 24
  • Мнения: 448
Не е задължително да свършва със секс, а и някой беше споменал преди това за палатки с приятели. Не мисля, че пиянски истории биха впечатлили всяка жена. Пък за плажа за който говоря, винаги може да си тръгнем, все пак има таксита за това. Ако вече се страхува от това да сте сами, в гората е друг въпрос. Все пак ще предпочета нощния плаж, ако я  е страх има хубави и по оживени плажове и в града със хубави заведения по тях. Но да гледаш вечер морето и звездите които се отразяват в него е нещо незабравимо.

# 25
  • Мнения: 0
Скачайте в леглото тогава без да се опознавате. Как ще реагираш ако някой дойде при теб в офиса и ти каже искам да те поканя на палатка, не че идеата е лоша, но колко жени ще се навият на такова предложение за първа среща- явно аз не ги разбирам нещата.. newsm78

# 26
  • Мнения: 0
Разходка по плажа е супер като идея, но малко по - трудна за осъществяване когато живееш в София, но не и невъзможна Party

# 27
  • Мнения: 1 224
Ама защо трябва да скачаме в леглото ?
Ти така ли практикуваш ? Водиш я на кафе, опознаваш я за час - два и после скачате в леглото?
И ти казах, че по-нагоре не говорехме за първа среща, поне аз.
Както може би НЕ си видял, коментирахме с La Sombra, че на първа среща не бихме отишли на самотен плаж.

# 28
  • Мнения: 1 289
Абе звездите са романтични, да, ама аз не бих отишла някъде, където няма баня и wc  Mr. Green

Иначе за първа среща не знам дали говорим за среща с напълно непознат човек... тогава и баналното кафе може да свърши работа, кво толкова Simple Smile

# 29
  • Мнения: 0
Не съм видял, за да съм честен Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт