Как бихте поканили една жена на среща?

  • 10 791
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, пиша тази тема, с цел "обмяна на опит" Laughing  Е, как бихте поканили една жена на среща и къде бихте я завели и защо?
Аз бих я завел на На кино, защото след това ще имаме тема за разговор Simple Smile

# 1
  • Мнения: 135
Първо и зимаш акъло.. после я водиш нещо да хапнете.. пък може и у нещо по луксозно ако си заслужава...  Mr. Green .. защо не и у реката.. ако знаеш само кви рибета има само!!!!  Mr. Green
Поне ще има дълго да помни!!!  Whistling
Пък и да ти кажа любовта от пръв поглед си има и предимство!!!!  Peace
Накрая може да имате страхотна тема за разговор!!!  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3
Определено парва среща у ряката е идеално решение :Д:Д
аз като цяло чета pick-up  и оттам чета идеи но ми е интересно да чуя и вашите мнения Simple Smile
иначе ето тук има статии Simple Smile

Последна редакция: пн, 12 мар 2012, 22:44 от Untitled-NOW

# 3
  • Мнения: 4 569
Заведи я на кафе някъде.

# 4
  • Мнения: 11
Заведи я на кафе някъде.

Ебати тривиума...КАто чуя 'аре пием по кафе' и веднага в главата ми лъсва картинката на зализан и гелосан утраселски тарикат с мазен фейс който върти ключета от BMW 3-ка Sick Sick

Иначе класиката е:

-Аре пием по едно?
-Ама аз не пия.
-Само по едно ли? Знаех си.Щото и аз.

или

-Аре пием по едно?
-По едно какво?
-По едно насаме... Party

И е такива вариации на тема... Иначе фронталната атака е най-гот. Рядко успява ама поне не си губиш времето и после да се чудиш "Ма сеа кво стана, получи ли се работата и т.н." Thinking Blush baby_neutral

А киното...е не сме в гимназията все пак...

А веднъж направих грешката една още неотракана кака да я заведа да "пийнем с мои приятели". И се нацепих свирепо и на другата сутрин й викам "Е, как ти се стори". Отг:"Интересни хора познаваш. Радвам се че поне не ме изнасилиха" Ахахахахах Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 5
  • Мнения: 329

И аз тва щях да кажа. Гига банално е. Освен тва може би само първокласничка не би се усетила, че ще я свалят, ако й предложат среща на кафенце. Аз като виден представител на израсналото през 90-те и вече застаряващо поколение, бих предложил следното - най-чистата работа е да заведеш мацето на бар с компания. Там вече на тъмно и шумно я гепиш без думи и ако ти е навита, ще ти върже без условности.

# 6
  • Мнения: 3
чудесни отговори, друг вариант е да я заведем на палатки с компания + опция извикай приятелки, за да не е съвсем в непознати води. А и място за пикник бих определил място край рекички! Peace Peace Grinning

# 7
  • Мнения: 135
чудесни отговори, друг вариант е да я заведем на палатки с компания + опция извикай приятелки, за да не е съвсем в непознати води. А и място за пикник бих определил място край рекички! Peace Peace Grinning

Ако е като жена ми дето се препарира от всеки звук.. само нещо да шумне и е посинела.. просто забравяш.. идеята за реката обаче е добра!!!  Laughing
Инак напоследък ми прави впечатление жените над 35.. как много не му мислят.. дори обвързаните не отказват нещо по романтично... не са толкоз претенциозни.. с кино не можеш да я омаеш, но пък не би отказала заедно да сготвите нещо по екзотично!!!  Mr. Green
Ако пък я поканиш заедно да пазарувате в мола.. смятай че празно нема.. !!!!  Mr. Green
Но дали е така, докато не пробваш, няма да разбереш!!!  Laughing

# 8
  • Мнения: 448
То това на палатка с приятели по нататък. В началото предпочитам палатката да е на едно самотно плажче, оградено от гора, и то при пълнолуние. Естествено, че ще има и огън директно на пясъка. Шума на вълните ще помогнат за атмосферата, а огъня трябва да е достатъчно силен за да осветява лицата ни, но не прекалено, за да може морския бриз да я накара да се притисне до мен. Тогава думите ще са излишни.

# 9
  • Мнения: 1 224
То това на палатка с приятели по нататък. В началото предпочитам палатката да е на едно самотно плажче, оградено от гора, и то при пълнолуние. Естествено, че ще има и огън директно на пясъка. Шума на вълните ще помогнат за атмосферата, а огъня трябва да е достатъчно силен за да осветява лицата ни, но не прекалено, за да може морския бриз да я накара да се притисне до мен. Тогава думите ще са излишни.
Това наистина ли го е написал мъж ?
Браво!  Grinning

# 10
  • Мнения: 448
Това е едно от нещата които ще направя, когато Я намеря. Другото е в някоя хижа, но няма да изпадам в подробности, че ще отнеса много подигравки.

# 11
  • Мнения: 1 224
Аааа, без тия!  Naughty
Казвай, казвай!
Който се подиграва ще го пращам наказан в ъгъла на безсрещието.  Crazy

# 12
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
То това на палатка с приятели по нататък. В началото предпочитам палатката да е на едно самотно плажче, оградено от гора, и то при пълнолуние. Естествено, че ще има и огън директно на пясъка. Шума на вълните ще помогнат за атмосферата, а огъня трябва да е достатъчно силен за да осветява лицата ни, но не прекалено, за да може морския бриз да я накара да се притисне до мен. Тогава думите ще са излишни.
Това звучи супер. Ама ако е за първа среща, поне на мен ми се струва много прибързано уединението.  Rolling Eyes Знаеш ли кога ще се навия да ида на палатка на пуст плаж с някого, когото почти не познавам по-задълбочено?  Naughty Или ако се навия, ще помъкна и малък боен арсенал.  Mr. Green

Малко не по темата: много чаровна и сладка принцеса имаш, да ти е жива и здрава!

# 13
  • Мнения: 1 224
Май не говори за първа среща, а за началото на връзката.
Аз също не бих заминала на първа среща по самоти места  Naughty
Дори и бойния арсенал на La Sombra не би ме накарал  Mr. Green  Hug

Да, малката му наистина е много сладка  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 448
Не, че нещо но много обичам природата, като цяло и ако я комбинирам с жена която също да обичам..., а и най хубавите ми спомени от детството са в Пирин планина въпреки, че тогава не успях да впечатля момиче по голямо от мен, бях на 12. По принцип ми се иска да "оцелявам" като Беър Грилс някъде. Но добре ще ти кажа.
Скрит текст:
Искам да пътуваме с нея към планината, но да вали сняг. Пътя ще е отрупан, и ще се озовем в борова гора на смрачаване. Там ще има малка дървена хижа, в самата гора цялата отрупана от снега. Ще влезем в нея, а тя ще си вземе гореща вана. Аз през това време ще запаля камината. Когато излезе ще ме потърси и слизайки на долу по стълбите, ще ме намери в малката изба. Там ще има стари вина отрупани в прах. После ще се качим горе. на вън ще вали сняг, а прозорците ще се заледяват образувайки красиви фигури. На вън ще се чува вятъра, който свири между клоните на старите борове, а вътре огъня ще пука стопляйки стаята. След като забърша праха от бутилката с виното, нататък е ясно.

# 15
  • Мнения: 1 224
Четейки това си мисля, че няма да ти е трудно да Я намериш.
Пък и дарба да пишеш обаятелно имаш.
Успех Simple Smile

ПП Ако скоро няма отговор от потребителките в темата, да знаеш, че сме изпоприпадали  Joy

# 16
  • Мнения: 1 290
Обаче ме кефи как 2pac трупа точки сред момите тука  smile3508

# 17
  • Мнения: 1 224
Обаче ме кефи как 2pac трупа точки сред момите тука  smile3508

Мани ни потребителките, няма за кво да трупа пред нас.
Ама като жена ще отречеш ли, че не звучи добре, това за което говори?

# 18
  • Мнения: 1 290
Е, не отричам, да Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
Супер просто няма думи палатка, комари, мухи........... Не може ли примерно хотелче някое уединено но пак не става за ПЪРВА среща, за мен най - добрият вариянт е кафе + разходка Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 224
Супер просто няма думи палатка, комари, мухи........... Не може ли примерно хотелче някое уединено но пак не става за ПЪРВА среща, за мен най - добрият вариянт е кафе + разходка Embarassed
Ми, тя за това девойката е изстинала, Идеалчо.
Пробвай с номера с палатката и ще видиш какъв огън ще запалиш Simple Smile

# 21
  • Мнения: 448
Просто, ако имаше едно лесно да живея сред дивата природа, нямаше да откажа. Е не за постоянно, но да имам една хижа в някоя планина. Пък искам и приключение, като Беър Грилс. Все си казвам да взема лятото една раница и само с нож, въже, кремък и бутилка, да ида в гората към Паша Дере и да събирам сам храната си. Но когато комбинирам страстта си към природата със желанието си отново да има жена в живота ми, се получава така. Е не отричам, че бих създал винаги романтика за нея.

# 22
  • Мнения: 0
Говорихме за първа среща не за първа нощ заедно, но тук май има дами за които това е едно и също може би Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 224
Ти може и да говориш за първа среща, ние говорехме за друго.
Ама и за първа среща да отидеш на кафе е ужасяващо банално и безинтересно.
Особено като не познаваш човека с който отиваш на кафе.. Ще седите и ще се гледате,
ще си задавате глупави въпроси за да разчупите неудобното мълчание..

# 24
  • Мнения: 448
Не е задължително да свършва със секс, а и някой беше споменал преди това за палатки с приятели. Не мисля, че пиянски истории биха впечатлили всяка жена. Пък за плажа за който говоря, винаги може да си тръгнем, все пак има таксита за това. Ако вече се страхува от това да сте сами, в гората е друг въпрос. Все пак ще предпочета нощния плаж, ако я  е страх има хубави и по оживени плажове и в града със хубави заведения по тях. Но да гледаш вечер морето и звездите които се отразяват в него е нещо незабравимо.

# 25
  • Мнения: 0
Скачайте в леглото тогава без да се опознавате. Как ще реагираш ако някой дойде при теб в офиса и ти каже искам да те поканя на палатка, не че идеата е лоша, но колко жени ще се навият на такова предложение за първа среща- явно аз не ги разбирам нещата.. newsm78

# 26
  • Мнения: 0
Разходка по плажа е супер като идея, но малко по - трудна за осъществяване когато живееш в София, но не и невъзможна Party

# 27
  • Мнения: 1 224
Ама защо трябва да скачаме в леглото ?
Ти така ли практикуваш ? Водиш я на кафе, опознаваш я за час - два и после скачате в леглото?
И ти казах, че по-нагоре не говорехме за първа среща, поне аз.
Както може би НЕ си видял, коментирахме с La Sombra, че на първа среща не бихме отишли на самотен плаж.

# 28
  • Мнения: 1 290
Абе звездите са романтични, да, ама аз не бих отишла някъде, където няма баня и wc  Mr. Green

Иначе за първа среща не знам дали говорим за среща с напълно непознат човек... тогава и баналното кафе може да свърши работа, кво толкова Simple Smile

# 29
  • Мнения: 0
Не съм видял, за да съм честен Sunglasses

# 30
  • Мнения: 0
Точно така, всичко зависи от човека. За едно кафе могат да станат чудеса - казвам го от опит Laughing

# 31
  • Мнения: 448
Абе звездите са романтични, да, ама аз не бих отишла някъде, където няма баня и wc  Mr. Green

Иначе за първа среща не знам дали говорим за среща с напълно непознат човек... тогава и баналното кафе може да свърши работа, кво толкова Simple Smile

То и аз си мислех, че ще се познаваме от известно време, може би някоя бъдеща колежка от колежа.

# 32
  • Мнения: 135
Еййй...ма големи сте ми романтици тука бре.. ай като сте толкоз светнати.. кажете ми уважаеми..предполагам че всяка една от вас са я омаяли някак..не сте минали без първа среща.. та кажете ми как пък вас ви омаяха та се навихте.. с какво ви провокираха та се вързахте на поканата ни????  newsm78
Ще ви разкажа как омаях моята жена .. така се получи че се видяхме на някакъв смесен купон .. между метали и чалгари.. все приятели .. и от противниковия отбор гледам една как ми се кълчи с некви кючеци.. напихме се разбира се и на бъзик я питах дали няма да излезе с мен някъде.. знаете ли кво ми отговори.. че ще излезе но само на неутрална територия.. познайте..отидохме на дискотека  Laughing .. с какво съм я омаял и до ден днешен идея си нямам.. но за беля взе че ми стана и жена!!!  Joy
Факта че точно непреднамерените покани ..наглед невзрачни, без предварителни планове и надежди.. така се завъртат че свят може да ти се завие.. резултата при мен е че вече побелях, заради една нищо и никаква дискотека!!!  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 130
1.Ако е палавница направо я води в хотелската стая примерно с бутилка вино или шампанско.
2.Ако се прави на по-скромна както ти писаха други-каниш я на кафе купон с приятели
бар кръчма и т.н.... аБе все нЕкъде ще клъвне.Успех.  newsm10 newsm10 newsm10

# 34
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Еййй...ма големи сте ми романтици тука бре.. ай като сте толкоз светнати.. кажете ми уважаеми..предполагам че всяка една от вас са я омаяли някак..не сте минали без първа среща.. та кажете ми как пък вас ви омаяха та се навихте.. с какво ви провокираха та се вързахте на поканата ни????  newsm78
Факта че точно непреднамерените покани ..наглед невзрачни, без предварителни планове и надежди..
Ми разправяла съм, Соте - отде да го знам гадинката с кво ме омая.  Mr. Green Взе, че ме намери във фирмата, в която си работех мирно и кротко, без грам планове за брак и прочие ... Цъфна на вратата един ден и от толко жени там си заби погледа точно в мен. Аз пък се хванах, че и аз го зяпам.  Blush След време почнахме да излизаме заедно в обедната почивка, уж случайно. След още време обедната почивка взе да се пренася и вечер.  Whistling На кафе, по заведения, разходки, кога с компания, кога сами ...
Точно непреднамерените, спонтанни покани (то даже и не са покани, ами стават някак от самосебе си), както казваш, без планове и надежди, се получават най-добре.  Peace

# 35
  • Мнения: 1 224
Аз съм разказвала, ама сигурно в началото на форумското ми залитане.

Намерихме се с мъж ми в интернет. По-дразнещ човек от него не бях срещала. След всяко започване на нормален разговор на 10тата минута се скарвахме зверски.
По това време бях невъобразима чалгарка  Blush
Бил ме е виждал в столичен чалга клуб, ама аз това не го помня. Казваше, че като ме е видял си е помислил "Какво хубаво момиче, а е чалгарка."  Mr. Green
И така.. пореден опит за разговор, попита ме какво правя, аз отговорих, че слушам музика. Поиска да му пратя песента, която слушам. Пратих му я и той взе, че отече по мене  Joy
След месец денонощно писане, чуване по телефона и стотици СМС-и, една вечер ми се обади да ми каже, че се е прибрал и си ляга. Аз бях на кино с приятели. Като го чух.. не знам какво ме прихвана, изтичах от кино салона, хванах едно такси докато говорех с него по телефона и му казах, че след 15 минути съм на пазара на Герена / беше ми казвал, че живее там /, знаех, че няма да ме остави вечерта да вися да го чакам без да дойде..
Уж се бяхме разбрали да не се виждаме, защото аз тогава бях малка, 18 години тъкмо ги бях навършила.  Crazy
Но.. дойде. Simple Smile Изкарахме цяла нощ в разходки из центъра, смеейки се на какви ли не простотии.. Днес правим 5 години и 8 месеца, имаме дъщеря на годинка и 4 месеца. Общо взето това ни е историята на кратко.. ако това се счита за кратко  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 0
Еййй...ма големи сте ми романтици тука бре.. ай като сте толкоз светнати.. кажете ми уважаеми..предполагам че всяка една от вас са я омаяли някак..не сте минали без първа среща.. та кажете ми как пък вас ви омаяха та се навихте.. с какво ви провокираха та се вързахте на поканата ни????  newsm78
Факта че точно непреднамерените покани ..наглед невзрачни, без предварителни планове и надежди..
Ми разправяла съм, Соте - отде да го знам гадинката с кво ме омая.  Mr. Green Взе, че ме намери във фирмата, в която си работех мирно и кротко, без грам планове за брак и прочие ... Цъфна на вратата един ден и от толко жени там си заби погледа точно в мен. Аз пък се хванах, че и аз го зяпам.  Blush След време почнахме да излизаме заедно в обедната почивка, уж случайно. След още време обедната почивка взе да се пренася и вечер.  Whistling На кафе, по заведения, разходки, кога с компания, кога сами ...
Точно непреднамерените, спонтанни покани (то даже и не са покани, ами стават някак от самосебе си), както казваш, без планове и надежди, се получават най-добре.  Peace
Много често става така по работните места летят флуиди, това не го разбирам кадето си вадиш хляба не си ваде оная работа - стара поговорка, но е истинска. След края на връзката има много разбити сърца, човешки животи и т.н. и остава горчилка и неспособност за продължаване на колегиалните отношения. Затова според мен е най - добре любовта да ти е далеч от работа, но всеки си знае за него Laughing

# 37
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Много често става така по работните места летят флуиди, това не го разбирам кадето си вадиш хляба не си ваде оная работа - стара поговорка, но е истинска. След края на връзката има много разбити сърца, човешки животи и т.н. и остава горчилка и неспособност за продължаване на колегиалните отношения. Затова според мен е най - добре любовта да ти е далеч от работа, но всеки си знае за него Laughing
Да, ама аз тогава бях на 22, той на 25, необвързани и двамата. Хич и не съм мислила за връзки тогава, еле пък за брак. Не говоря за странични връзки в службата - никога не бих се хвърлила в такива - а за нещо, което стана спонтанно между двама необвързани души. Е, разбити сърца и човешки животи нямаше - ние се обвързахме.  Mr. Green Че и 10 години работихме заедно и отношенията ни се запазиха, напук на всички *доброжелатели*, които ни разправяха, че няма да изкараме дълго.  Laughing

# 38
  • Мнения: 2 806
Това с поканата за кафе и да седнете в някакъв димилник ми е утепана работа - вземете си от някой автомат и се разходете под предлог,че търсиш подходящ подарък за сестра ти да речем. Слушай я какво ще те напътства - може да опознаеш неусетно вкусовете й. Може да влезете в антикварни магазини, в книжарници, в музикален магазин и докато зяпате небрежно да получиш куп инфо за нея, без да се усети.
Жените харесват да им търсят мнението и да обикалят - може и на нея да оставиш маршрута.
Не бъди статичен.

# 39
  • Мнения: 1 290
Аз пък най-много мразя да ме мъкнат с тях да купуват подарък за някой си.... Naughty Ква е тая среща Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 2 806
Авторът надали има сестра/шанс 50/50/ и предлога за обикаляне много буквално го приемаш - спокойно.
Това е просто разходка с приблизителна цел, а ако се увенчае с подарък, достатъчно романтичен ум би се сетил на кого да го подари, при все че активно е участвала в избора  Peace
Иначе може и безцелно шляене по парк - зависи колко й е натоварено на мадамата - може да иска да й чуруликат пилета и насекоми.
Пък ако не му допада - заседяването в опушено кафене винаги му е опция. Tired

# 41
  • Мнения: 0
Действително това да се разхождаш с  цел подарък за някой друг е тъпо, като си с един човек трябва да му отдадеш цялото си внимание т.е. да се съсредоточиш изцяло върху човека до теб Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 806
Тъй, пак да се издетайлизирам - явно литературно днес не ми е ден.
Подаръка е предлог, изобщо в картинката няма сестри, няма поводи реални - просто си измисля пича предлог и си се шетат по интересни места и си водят лек и неангажиращ разговор. И тъй като на жените понякога трудно ни се отдава да се скрием, когато нещо ни е изловило окото, по време на тази опознавателна сесия, авторът може да намери истинска находка, с която в края на разходката да я зарадва, купувайки й нещо , по което може да е въздъхнала замечтано.
Капиш?

# 43
  • Мнения: 11
Ей...ама нещо много се размечтахте тука ми се струва..."Завръщане в синята лагуна" отдавна е снимано и ми се струе че никой от нас не участва там... ooooh! Whistling

# 44
  • Мнения: 2 806
Е,Дев, па ние у нискобюджетни не мо'е ли да се класираме  Crossing Arms

# 45
  • Мнения: 373
Една простичка покана за непретенциозна среща, без условности , според мен си върши идеална работа. Ако има симпатия от другата страна- поканата се приема, аконе - здраве.
Някаква безумна романтика на първа среща, мен лично би ме смутила  Laughing

# 46
  • Мнения: 0
Много точно казано евала Wink

# 47
  • Мнения: 11
Е,Дев, па ние у нискобюджетни не мо'е ли да се класираме  Crossing Arms

Демек като да си знаете гьола ли? Thinking

# 48
  • Мнения: 7 006
Здравейте, пиша тази тема, с цел "обмяна на опит" Laughing  Е, как бихте поканили една жена на среща и къде бихте я завели и защо?
Аз бих я завел на На кино, защото след това ще имаме тема за разговор Simple Smile

Води я на Рожен да погледате звездите..
п.п.Не се бъзикам..

# 49
  • Мнения: 11
Здравейте, пиша тази тема, с цел "обмяна на опит" Laughing  Е, как бихте поканили една жена на среща и къде бихте я завели и защо?
Аз бих я завел на На кино, защото след това ще имаме тема за разговор Simple Smile

Води я на Рожен да погледате звездите..
п.п.Не се бъзикам..

Заеби че некои звезди реално са планети и ще има "Ама ти мА лъжиш още от първата среща ли ба?" newsm78

# 50
  • Мнения: 7 006
Здравейте, пиша тази тема, с цел "обмяна на опит" Laughing  Е, как бихте поканили една жена на среща и къде бихте я завели и защо?
Аз бих я завел на На кино, защото след това ще имаме тема за разговор Simple Smile

Води я на Рожен да погледате звездите..
п.п.Не се бъзикам..

Заеби че некои звезди реално са планети и ще има "Ама ти мА лъжиш още от първата среща ли ба?" newsm78
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 51
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Здравейте, пиша тази тема, с цел "обмяна на опит" Laughing  Е, как бихте поканили една жена на среща и къде бихте я завели и защо?
Аз бих я завел на На кино, защото след това ще имаме тема за разговор Simple Smile

Води я на Рожен да погледате звездите..
п.п.Не се бъзикам..

Заеби че некои звезди реално са планети и ще има "Ама ти мА лъжиш още от първата среща ли ба?" newsm78
Mr. Green Па ако се случи метеоритен дъжд и някое парченце метеорит я чукне по челото, може и да не слезеш жив от Рожен.  hahaha

# 52
  • Мнения: 3
напълно вероятно е да не слезем живи Grinning
(ако знаем как да действаме) GrinningVery Happy:D:D:D

# 53
  • София
  • Мнения: 816
Можеш простичко да пристъпиш към нея с походка тип Хъмфри Богарт,но не се клати и не отмятай коса,че ще заприличаш на високопланински джентълмен,кажи и :Да отидем някъде да злоупотребим с телата си?-Когато те нарече мръсник и кажи,че си имал предвит диви латино танци Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 3
Можеш простичко да пристъпиш към нея с походка тип Хъмфри Богарт,но не се клати и не отмятай коса,че ще заприличаш на високопланински джентълмен,кажи и :Да отидем някъде да злоупотребим с телата си?-Когато те нарече мръсник и кажи,че си имал предвит диви латино танци Twisted Evil
определено тактиката ти ми харесва! Истински PUA си! Grinning

# 55
  • Мнения: 11
Можеш простичко да пристъпиш към нея с походка тип Хъмфри Богарт,но не се клати и не отмятай коса,че ще заприличаш на високопланински джентълмен,кажи и :Да отидем някъде да злоупотребим с телата си?-Когато те нарече мръсник и кажи,че си имал предвит диви латино танци Twisted Evil

Или:
"-Аре те еба за двайс лева?"
"=!!??!?!1?!?"
"-Аре че съм пред заплата и  мноо ми треат" Party Party Party Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 816
 Twisted EvilВърши работа ,поне няма да я излЪжИш .хихихихи
Пиле, кво е това ,,Истински PUA си! ,,-че нешо не разбрах Embarassed  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт