Как бихте поканили една жена на среща?

  • 10 812
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 373
Една простичка покана за непретенциозна среща, без условности , според мен си върши идеална работа. Ако има симпатия от другата страна- поканата се приема, аконе - здраве.
Някаква безумна романтика на първа среща, мен лично би ме смутила  Laughing

# 46
  • Мнения: 0
Много точно казано евала Wink

# 47
  • Мнения: 11
Е,Дев, па ние у нискобюджетни не мо'е ли да се класираме  Crossing Arms

Демек като да си знаете гьола ли? Thinking

# 48
  • Мнения: 7 006
Здравейте, пиша тази тема, с цел "обмяна на опит" Laughing  Е, как бихте поканили една жена на среща и къде бихте я завели и защо?
Аз бих я завел на На кино, защото след това ще имаме тема за разговор Simple Smile

Води я на Рожен да погледате звездите..
п.п.Не се бъзикам..

# 49
  • Мнения: 11
Здравейте, пиша тази тема, с цел "обмяна на опит" Laughing  Е, как бихте поканили една жена на среща и къде бихте я завели и защо?
Аз бих я завел на На кино, защото след това ще имаме тема за разговор Simple Smile

Води я на Рожен да погледате звездите..
п.п.Не се бъзикам..

Заеби че некои звезди реално са планети и ще има "Ама ти мА лъжиш още от първата среща ли ба?" newsm78

# 50
  • Мнения: 7 006
Здравейте, пиша тази тема, с цел "обмяна на опит" Laughing  Е, как бихте поканили една жена на среща и къде бихте я завели и защо?
Аз бих я завел на На кино, защото след това ще имаме тема за разговор Simple Smile

Води я на Рожен да погледате звездите..
п.п.Не се бъзикам..

Заеби че некои звезди реално са планети и ще има "Ама ти мА лъжиш още от първата среща ли ба?" newsm78
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 51
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Здравейте, пиша тази тема, с цел "обмяна на опит" Laughing  Е, как бихте поканили една жена на среща и къде бихте я завели и защо?
Аз бих я завел на На кино, защото след това ще имаме тема за разговор Simple Smile

Води я на Рожен да погледате звездите..
п.п.Не се бъзикам..

Заеби че некои звезди реално са планети и ще има "Ама ти мА лъжиш още от първата среща ли ба?" newsm78
Mr. Green Па ако се случи метеоритен дъжд и някое парченце метеорит я чукне по челото, може и да не слезеш жив от Рожен.  hahaha

# 52
  • Мнения: 3
напълно вероятно е да не слезем живи Grinning
(ако знаем как да действаме) GrinningVery Happy:D:D:D

# 53
  • София
  • Мнения: 816
Можеш простичко да пристъпиш към нея с походка тип Хъмфри Богарт,но не се клати и не отмятай коса,че ще заприличаш на високопланински джентълмен,кажи и :Да отидем някъде да злоупотребим с телата си?-Когато те нарече мръсник и кажи,че си имал предвит диви латино танци Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 3
Можеш простичко да пристъпиш към нея с походка тип Хъмфри Богарт,но не се клати и не отмятай коса,че ще заприличаш на високопланински джентълмен,кажи и :Да отидем някъде да злоупотребим с телата си?-Когато те нарече мръсник и кажи,че си имал предвит диви латино танци Twisted Evil
определено тактиката ти ми харесва! Истински PUA си! Grinning

# 55
  • Мнения: 11
Можеш простичко да пристъпиш към нея с походка тип Хъмфри Богарт,но не се клати и не отмятай коса,че ще заприличаш на високопланински джентълмен,кажи и :Да отидем някъде да злоупотребим с телата си?-Когато те нарече мръсник и кажи,че си имал предвит диви латино танци Twisted Evil

Или:
"-Аре те еба за двайс лева?"
"=!!??!?!1?!?"
"-Аре че съм пред заплата и  мноо ми треат" Party Party Party Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 816
 Twisted EvilВърши работа ,поне няма да я излЪжИш .хихихихи
Пиле, кво е това ,,Истински PUA си! ,,-че нешо не разбрах Embarassed  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт