какво мислите и как бихте постъпили?

  • 15 157
  • 245
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 457
Альоо, Стара Загора, големи подигравчии сте Laughing
Казвала ли съм, че един хубостник от Ст. Загора ми открадна обувките на един купон в Пловдив Rolling Eyes. Може ли такова нещо, кажете Laughing

# 16
  • Мнения: 662
Това си е жива подигравка! Да не говорим колко безотговорно е към детето ви.
Преосмисли и своето поведение спрямо него-за да си позволи да се държи така, явно е много сигурен в теб и, че вратата винаги ще е отворена.

Вероятно има друга.По мои наблюдения, мъжете рядко предприемат подобна стъпка, защото им било омръзнало, не обичали вече половинката си или страстта е преминала.За да те разиграва така, предполагам има простичка причина.Мисля си, че е възможно и него някоя да го мотае, затова той си мени "решението" през ден.

# 17
  • Мнения: 494
Вие представяте ли си, върха на наглостта - Тръгвам си, приготви ми багажа ooooh!

И на мене това ми направи впе4атление-намерил та се наакал,му казват хората на туй 4удо Sick
И не ми казвай само,4е ти наистина му го приготви!!!
Финансово,как си?Ако съм на твое място и мога сама да издържам семейството си,хи4 нямаше и да се питам,какво да направя!Но по-скоро подозирам,4е си финансово зависима от него и много ме е яд на такива мъже,защото си мислят,4е така могат само да изискват,да ма4кат и да унижават,защото жената е притисната в ъгъла.
П.П.
Ако и в България имаше наистина добра социална политика спрямо самотните и разведени майки,колко ли жени щяха да търпят такива смешници вкъщи.Имам предвид,ако една майка с две малки деца се раздели с партньора си,но знае,4е няма да остане на улицата,ще има пари за хляб и покрив на главата,място в детската градина и работа,дали ще търпи някой путьо (без извинение) да я разиграва като маймуна, и през ден,през два да я напуска,оби4а ме,не ме оби4а,айде холан!
За съжаление,в България това е утопия и има доста жени,поставени в такова положение!

# 18
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Веднъж да си тръгнеш и да се върнеш после-как да е, човек прави грешки, особено под напрежение реагира не особено адекватно. Да го направиш втори път-пак може да се преживее. Но трети път-не бих го пуснала да се върне вкъщи след такъв театър. Да ходи да си обсъжда проблемите с приятелката си. Явно тя му действа по-добре от теб ooooh! И явно тя е готова да му търпи детските простотии.
Човек, който видимо няма проблеми и сам си ги търси, явно е много отегчен, но да иска само ти да се променяш, без той да си мърда пръста-абсолютен мухльо е.
В крайна сметка обаче, решение какво ще правите занапред, трябва да го вземете двамата заедно и веднъж за винаги, а не да те разиграва така грозно.

# 19
  • Мнения: 2 241
Вероятно повечето съвети ще са- "зарежи го",
но на мен ми е интересно, ти какво чувстваш.
Обичаш ли още този човек? Чувстваш ли се добре
с него? Склонна ли си да правиш компромиси?

Ако ще се опитваш да го задържиш само заради
децата, моят съвет е да не го правиш. Няма да
има смисъл. Въпросът е ТИ искаш ли да си с него?
А не, децата искат ли да са с него  Peace

# 20
  • Мнения: 293
Има друга.И тя му мъти главата.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 300
Е три пъти за месец вече е уникална подигравка. И какво, като го прибереш сега, ще ходиш по стъкло и ще си мериш 6 пъти думите да бе би случайно пак да засегнеш крехкото му его и да избяга?
Вашите знаят ли за тези циркове? Какво мислят? Ако дъщеря ми е в такава ситуация само аз си знам как ще се разправя с мухльото, за баща й да не говорим. Ти сигурно криеш от тях да не ги притесняваш?
Важните ти въпроси са: можеш ли да останеш с децата в жилището - твое ли е, общо ли е, негово ли е? Има ли работа, на която да се върнеш, има ли кой да гледа бебетата, или евентуално други доходи имаш ли, той ли ви издържа сега? Можеш ли да разчиташ на помощ от родителите си?

# 22
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Но по-скоро подозирам,4е си финансово зависима от него и много ме е яд на такива мъже,защото си мислят,4е така могат само да изискват,да ма4кат и да унижават,защото жената е притисната в ъгъла.
П.П.

Използват щото могат! Я, да му каже,че няма проблеми с развода, само, че преди това да се уточнят кой кое дете ще вземе! Да го видя с едно две годишно как ще се оправя.
Иначе мъжете са много смели - багажа, шапката и в хотела или при каката. Не обичал вече! ooooh!
То много лесно така, ама ако някой ти позволи! Peace

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Альоо, Стара Загора, големи подигравчии сте Laughing
Казвала ли съм, че един хубостник от Ст. Загора ми открадна обувките на един купон в Пловдив Rolling Eyes. Може ли такова нещо, кажете Laughing
тцтцтц как може така да се излагат градските пичове ...
да беше краднал нещо друго за трофей... пфу аматьори.



А иначе съм чувал, че някои жени омагьосвали мъжете, та затова предположих ...

# 24
  • Мнения: 92
Цитат
След няколко дни поиска да поговорим,каза че ме обича,но трябва да се променя,а аз бях готова на всичко/поне така си мислех тогава/за да израстнат децата ни  с баща си
Манипулира те.
Защо го прибираш? Само заради децата ли?
Аз израстнах в разбито семейство и още като малка се зарекох,че ако един ден имам семейство ще направя всичко по силите си за да израстнат децата ми с баща.Но сега в тази ситуация не виждам смисъла даот такъв"баща"който само веднъж се е обадил да попита как са.Осъзнавам,че е по-добре  да растат без баща отколкото да са свидетели на моето или неговото нещастие.Така ще намразят мен за това,че го допущам и баща си за това,че го прави-говоря за неуважението и пълното ми игнориране.Страхувам се обаче от това как ще се справя финансово и ще съумея ли да изградя от децата си достойни хора,характер и ценностна система.

# 25
  • Мнения: 92
Вероятно повечето съвети ще са- "зарежи го",
но на мен ми е интересно, ти какво чувстваш.
Обичаш ли още този човек? Чувстваш ли се добре
с него? Склонна ли си да правиш компромиси?

Ако ще се опитваш да го задържиш само заради
децата, моят съвет е да не го правиш. Няма да
има смисъл. Въпросът е ТИ искаш ли да си с него?
А не, децата искат ли да са с него  Peace
Сега когато си тръгна 3-тия път вече не бях съкрушена,а бясна.И така успях да помисля без излишни емоции.Осъзнах,че съм позволила да ме унижава много,студеното му държание и отказа му за комуникация с мен с цел разрешаване на проблемите-след всичко това аз не откривам в себе си любов,топли чувства,за доверие и уважение да не говорим.Но предполагам ,че след време когато раните заздравеят,любовта пак ще изплува.Аотностно жилището-мое е и не може с пръст да го пипне.

# 26
  • Мнения: 2 457
Цитат
След няколко дни поиска да поговорим,каза че ме обича,но трябва да се променя,а аз бях готова на всичко/поне така си мислех тогава/за да израстнат децата ни  с баща си
Манипулира те.
Защо го прибираш? Само заради децата ли?
Аз израстнах в разбито семейство и още като малка се зарекох,че ако един ден имам семейство ще направя всичко по силите си за да израстнат децата ми с баща
О, такива заричания са много грешни. В стремежа си човек да не повтори чужди грешки, много често ги повтаря. Особенно това се случва при  семейният модел, който несъзнателно копираме.

# 27
  • Мнения: 4 916
Щом жилището е твое, помисли какъв финансов ангажимент да му възложиш при какъвто и да е изход от тази ситуация.

# 28
  • Мнения: 261
Ох , отчайвам се.
Тръгва си той  , всеки път като му скимне , оставя жена си сама вкъщи с двете им малки деца , за да помислел , и да си обърнел внимание на себе си , защото животът му бил монотонен Shocked ooooh!
Какъв абсурд леле майчице.
Защо много мъже постъпват по подобен начин Sad  Ами създал си семейство , то разчита на теб , децата като дойдат - това е труден период и за двамата  , взаимна задача е да се мине през него. Подкрепяйте се с жена си , помагайте си , решавайте проблемите заедно , за това сте се оженили. Sad  
Тя защо не може така да си остави децата и да си замине нанякъде с чиста съвест ooooh!
Успех пожелавам за добро развитие , както авторкате прецени че е най добре!
Но на мен ми омръзна от този сценарий Sad

# 29
  • Мнения: 4 668
Ясно е , че другата жена го разиграва и той не е напълно сигурен в нея , затова така си играе на иди ми - дойди ми  Confused
Но аз смятам , че след третото му тръгване , вече ключалката на вратата трябва да е сменена .
И както каза Аргун - да му поставиш въпроса какъв финансов ангажимент ще поеме към децата . После да си вее онази работа на майната си  Sick

Общи условия

Активация на акаунт