МАРТенчетата са водолейчета, сладки рибки и овенчета!

  • 66 017
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 196
mariela** ,добре дошла  Hug
Ще се радваме да разкажеш,а може и да покажеш повече за теб и Мартенчетата ти!
Имаме и други мами от Пловдив  Wink

Вава,трябва първо да харесаш страницата,след което да натиснеш бутона гласувай  Peace

# 631
  • Мнения: 63
С удоволствие ще разкажа само че като намеря малко време, че малкото мартенче хич не обича да спи.

# 632
  • Мнения: 2 986
Мери, Вава, благодаря, но явно това издателство е обявило конкурса за свои хора и след като набрахме гласове изведнъж се оказа, че не сме били в техния регламент, така че няма смисъл. Типично по български, докато нашите хора са начело всичко е ок, ама после...
Мариела, добре дошла, макар че напоследък не сме много активни.

# 633
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Наистина в последно време не сме много активно, но си признавам, че атмосферата в нашата тема винаги ми е била много много мила. Сега например не пиша в декемврийки 2013- не можах да се впиша там. А тук ми е добре и винаги ми е било! Hug  bouquet

# 634
  • Мнения: 1 196
...А тук ми е добре и винаги ми е било! Hug  bouquet
Hug Hug Hug
Надявам се за всички да е така Heart Eyes
Не се познаваме лично с всички вас,но само от контактите ни в темата и във ФБ,и аз чувствам всяка мама като моя близка  Hug
Децата ни растат,вече ще са първокласници,а някои дори вече са...
Хубаво е да гледаш как всички дечица растат и се развиват,да споделяме радостите и тревогите си...
Знаеш,че има и други като теб. Hug
Поздрави на всички сладки Мартенчета  Heart Eyes

http://webstage.bg/detstvoto/390-za-detstvoto-pred-bloka-s-lyubo … z3NlzBMX.facebook
За детството пред блока... с любов и носталгия!

# 635
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ах, че ми стана мило! Hug  bouquet

# 636
  • Мнения: 907
Привет и от мен Simple Smile
Добре дошла на mariela**!
Ния рисува страхотно, жалко, че се е получило така с този конкурс.

Аз все още не съм подала документи в нито едно училище, имам "цяла" седмица да го направя. Вчера попълних заявленията за няколко училища, сега си ги нося в чантата с идеята при малко свободно време да го свърша и това. Хората вече се шегуват с мен дали въобще моето дете щяло да ходи в 1-ви клас...
Киара расте, става уж по-отговорна Simple Smile От седмица насам сутрин не я будя аз, а ѝ навивам телефона, тя става, облича се, минава през банята и тогава идва да ме събуди и мен. Много се гордея с нея  Heart
От 3 седмици е без 2-та горни предни зъба и е хем сладка, хем смешна Simple Smile

Радвам се, че раздвижихме темичката! и аз се чувствам чудесно с вас!

# 637
  • Мнения: 1 986
Предлагам да й възложиш задача за документите и може да ти напомня по няколко пъти на ден. Simple Smile
Днес видях във фейсбука на Нора снимка на завършилата първокласничка. Много е красива.

# 638
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Много е отговорна Киара, браво! Гого не е още на този етап. Личи си разликата между момичета и момчета на възрастта му.

# 639
  • Мнения: 907
Дени, ние понякога очакваме толкова много от Киара, че "предобряваме" нещата. Например преди 2 години я изпратих на лагер от френския, само с едно познато дете, без нейната учителка. Е, оказа се, че си е била още доста малка, много сме ѝ липсвали и сега не иска и да чуе за лагер  ooooh!

# 640
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
За Гого теста за самостоятелност ще е от понеделник, защото започва лятното училище. Малко се притеснявам, но е вече достатъчно голям.

# 641
  • Мнения: 907
Да, Дени, особено ако има приятелчета на лятното училище, не вярвам да има проблеми Simple Smile

# 642
  • Мнения: 2 986
Как сте, записахте ли бъдещите първокласници? Някои вече изкласиха първи клас, но ние наесен с песен.
Гери, ти си супер смела, аз и сега не бих я пуснала сама, не е готова, не иска и дори сега като й стане кофти, приревава за мама в училище. Уж са големи, особено на външен вид, моята девойка мина 1,40 см, купих й онзи ден сандали номер 36, но са си дечица.

# 643
  • Мнения: 907
Привет! Киара беше приета в 2 от 5 училища и падна голямо мислене Simple Smile Днес по обяд все пак взех решение и я записах в 17 СОУ - сравнително близо, не е "училище-мечта", но става. Ще учи френски от 1-ви клас, но ще почват от самото начало (напълно разбираемо), а тя вече е доста напред, дано не ѝ е скучно Simple Smile
Тази година за 1 път не съм планирала още почти нищо за ваканцията на Киара - ще ходи на море с нашите за една седмица сега през юни и после - ще видим. Разбира се ние винаги имаме варианта "Вършец".

Хубава вечер на всички и дано по-скоро идва това лято!

# 644
  • Мнения: 1 986
Аз тъкмо питах къде си записала Кика. Чух само суперлативи за 17-то и че уж било голяма борба за класиране. Поне две колежки, едната от които познаваш добре бяха много ентусиазирани и записват децата там.
Марти беше през зимата на ски, а след 2 седмици пак заминава с класната на море. Поръча си летния лагероще като се върна от ските.
Класа продължава със същата класна, а днес научих, че и учителката по немски е страхотна. Всички родители са много доволни от това.

Общи условия

Активация на акаунт