Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 88

  • 50 164
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073

Да, това въпросното момченце е Юсуф сина на Сахер и Ибо. Водили са го при Нарин. Те всички много я обичат. Иначе аз съм до 12-ти, обаче съм хвърляла око-две напред от любопитство.
Този сериал много странно го почнах от 13-ти епизод заради един коментар тук. И после се взех в ръце, та го подкарах нормално.

# 661
  • между морето и небето
  • Мнения: 885

                   Овена наистина е силна зодия , но смятам , че единствените , които могат да им дадат отпор са козирозите...!? Peace                  

  bouquet  за комплимента!

# 662
  • на морето
  • Мнения: 103
Алююююю....на вниманието на счетоводителките .....
Малко "гола статистика " от тази вечер :
 
В 21:00ч влязах в темата с идеята да ви настигна .Започнах от там ,където ви оставих -19 стр. , а вие вече бяхте на 40 стр. Сега ви довърших - 23:30 ч . Междувременно сте стигнали до 44стр.

Хайде , сега да хванете калемите и да сметнете , ако утре и в други ден не вляза да наваксвам , дали ще ми стигне един 8 часов работен ден  за целта ? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Малчева , градска - честит имен ден !

Детелинке , аз сама , душо, ще се издам .Подобно на Боровинка съм по почина на жабата от вица :
Скрит текст:
Лъвът извикал всички животни и ги наредил в редица :
- Който е умен да излезе една крачка напред , а който е красив  - една крачка назад
- И ся  кво ?Аз да се разчекна ли -хем съм умна , хем -красива - изкрякала жабата в края на редицата

А именно - Славенкей , душо , имаш от мен една двойна подкрепа в групата на инженерите - / с две инж. магистратури / .Ти в кое поприще на занаятО си ?
Детелинке , ти знаеш , джанъм , - и даскалския колЮктиФ подкрепям с +1 .

Колкото до останалите занимния : и на Боровинка мога да помагам в зоозаниманията /имам достатъчно практически опит  Mr. Green Mr. Green/ ;и за астролология мога да помогна , въпреки че малко съм позагубила тренинг ...
И ..за протокола  : Водолей  с вероятен асцедент Дева / при неясен час на раждане така става / И с Марс в Овен ..... Wink Wink

Хриси , направо си се разревах на обобщените Керимови реплики ....Имам чувството , че накрая като се гтегли чертата за равносметка , той доста повече ще да е преживял от Фатмето .При нея развитието беше  прогресивна нарастваща положителна величина , докато при нашето момче си е направо като синусоида  Mr. Green Mr. Green Mr. Green :възходи -падения , надежда -отчаяние ....

Прескачам без коментар сакото , панталоните / и съдържанието им  Laughing Laughing/  ; както и целулита .А също и за слуховете , зодиите им и взаимоотношенията им .  С две ръце съм  за онова сръвнение за тоалетната и чорапите .... И те са хора и имат право на личен живот.
Вече с нетърпение чакам утре вечер , въпреки , че имам съмнение , че и тази серия ще е подобна на предната , тоест -преходна .
Крюелка :   bouquet Hug за слухчетата .Склонна съм да се съглася с доста от това , което го дават като вероятно развитие .Даже си го и мислех  по подобен начин . Ама за това друг път .
За сега лека и спокойна нощ на всички !
 Hug Peace  bouquet

ПС : Докато напиша и редактирам туй ферманче  и вече съм на дъното на 45 стр.  ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: ср, 14 мар 2012, 23:58 от asha

# 663
  • Разград
  • Мнения: 8 243
OLANLAR OLDU BANA ENGİN AKYÜREK

# 664
  • Мнения: 2
Малчева, Честит Имен ден! Желая здраве, късмет и много успехи

# 665
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Аша, чудесен разбор, разсмя ме  Hug

Странно, обаче и на мен ми направи същото впечатление. Като ги прочетох така извадени репликите и имам чувството, че той повече страда от нея. Не че съм пристрастна, макар да съм.  Grinning
Но то наистина на кардиограма ще заприличат емоциите му. Точно тръгне нагоре, и хоп я Ердоан, я Мустафа, я баща му... го вадят от релси. Ми почвам да се притеснявам за психичното му състояние вече.
Тия двете бели птици ще го уморят психически, ако не физически накрая.
Определено при Фатмагюл си личеше категорично подобрение и праволинейност.
А най-хубавия слух за деня е този за сватбата след три серии.
Нямам търпение вече. Ако пък излезе първия неверен слух, ще се пукна от яд.

п.п. под бели птици визирам - сценаристките

# 666
  • Мнения: 0
Интервю с актьорите в „Ако съм облак”

Започна новият, очакван с интерес сериал на сценаристката Мерал Окай „Ако съм облак” (старо интарвю)
В главните роли Мелиса Сьозен, Енгин Акйюрек и Енгин Алтан Дюзятан.

Първо искам да науча как станахте част от екипа на „Ако съм облак”

Енгин Алтан Дюзятан: При мен специално мога да кажа, че стана малко внезапно. Предложението дойде месец преди да започнем работа. Много харесах сценария и екипа. Подписах договора и ден след това бях на снимачната площадка. Снимките се правеха в Мардин, т.е. в арабско.

Енгин Акйюрек: Аз станах част от проекта след кастинг. Прочетох сценария, много ми хареса. Особено като разбрах коя роля ще играя, нямаше какво да умувам, казах „да”.

Мелиса Сьозен: Аз съм по-голяма късметлийка и от Енгин Алтан. Защото предложението дойде доста преди да започнат снимките. Заминах за „арабска Турция”, на място направих пробни снимки, шансът беше на моя страна.

Нека да поговорим за вашите ролите  в сериала?

Енгин Алтан Дюзятан
: Аз играя ролята на Сердар. Сердар по примера на баща си става доктор. Той е от Истанбул, но след като губи баща си на границата, посвещава себе си на обществото. Работи по обезвреждане на противопехотни мини. Между другото продължава и с докторската си практика. Един ден той се запозава с Мустафа, и между тях възниква напрежение. Случайно се среща с Нарин. Оказва лекарска помощ на Нарин, и разказа продължава..

Енгин Акйюрек: Аз съм този, който предизвиква напрежение (негативна енергия) в Енгин, т.е. аз съм Мустафа. Мустафа е човек с много недостатъци. Всъщност, четейки сценария, той ще ви се стори герой, но ситуацията е по-различна......Това е  една източна любовната история , представена от гледната точка на един мъж.

Мелиса Сьозен: Аз играя Нарин. Нарин е 17 годишна, дете останало без надежда. Но такива деца нещастието не ги прави депресирани, меланхолични. Напротив, те по-бързо съзряват, и малките неща ги правят щастливи. Нарин и заради майка си, прикована към легло, се опитва да се държи смело в живота. Нещастно задомена, с нещастен живот. Животът й никак не е лесен.

За да изиграете ролите си, правихте ли предварителна подготовка?

Мелиса Сьозен: След като получихме сценариите,  правехме репетиции четейки. И това ни беше от много голяма полза.

Енгин Акйюрек: Доста техники на проучване използвахме, но всеки тръгна от своя си вътрешен свят.. И смятам, че така стана по въздействащо. Въпраки че за ролята която аз изпълнявам, свързано с характера на Мустафа,  на няколко пъти имах нужда от малко помощ.

Енгин Алтан Дюзятан: Да имахме полза и от още нещо, не трябва да го отричаме: Още от самото начало сценарият ни беше даден за първите 5 серии. Това, че можехме да видим  развитието, и според това да изграждаме образите беше много полезно.

Мислите ли, че зрителите гледайки сериала, могат да открият нещо и от себе си?

Енгин Алтан Дюзятан: Всъщност това е целта: Хората гледайки, да намерят нещо от себе си. Поне на мен така ми се струва.  Кадрите (членовете на екипа) ни са от широк спектър, а актьорите ни са с много големи възможности. Погледнато от този ъгъл, хората от всяка възрастова група могат да намерят в тази история познат човек или събитие

И така .За сериала  „Ако съм облак”  с няколко думи

Енгин Акйюрек: Историята се случва в Мардин. Но не е сериал за Изтока,  дамгосани хора няма да има.

Мелиса Сьозен: Само това ще кажа. „Ако съм облак” се снима в Мардин, но не е сериал за „ага”-та.

Енгин Алтан Дюзятан: Тази история показва къде всъщност куцат нещата, за да можем да видим едно съвременно, демократично общество. Темата на сериала е любовта, но мащаба е различен, има страдание. Тази любовна история ще следва съвсем друга посока.

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 12:58 от dani_ka

# 667
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
dani_ka  smile3525

# 668
  • Мнения: 12


           
                  dani_ka , много , много благодаря !!! newsm20

# 669
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
asha привет ,май сме от една зодия с теб hug  Много готино си описала всичко и аз се посмях...
dani_ka   благодаря за  интервюто   newsm51

# 670
  • Мнения: 97
Айде newsm09 най-после да ви настигна, 4 часа не мога да отлепя от монитора, ей, то нямате спирачка, да кажеш, че някакъв свестен трейлър са ни пуснали - не. Нооо ... сродните души , макар и с различни професии винаги могат да напълнят темата ....

dettodorowa, evelin, morski_briz, daniela.qnkova , бройте ме във вашата група, даскалица, пък и филоложка , отгоре на всичко.

Лека и мека, до утре и да си пожелаем слухчето за сватбата да се сбъдне до 3 епизода.

Аша, поздравления за хубавия пост, много точно...

# 671
  • Мнения: 1
dani_ka    благодаря  bouquet  bouquet  bouquet
Момичета лека нощ  аз отивам да спинкам   , че мой те  младежи  newsm05 от 6.00 ч. ме вдигат.
Вале аз пак си чакам обещаното може и на лични...

# 672
  • София
  • Мнения: 208
Хриси,помъчих се да следвам твоята хронология,ама трудно бе,то много снимки,много нещо #Crazy и ми се иска всичко да сложа ама не става,трябва да не спя newsm78

Скрит текст:
Керим:


още съм заблуден,че те са ми приятели:

Първите срещи:


тъжното начало

изплашен Керим

поемането на вината

самотен и объркан

Сблъсаци,искри,гръм и трясъци в къщичката до реката


Ще съм винаги до теб и няма да се разведа:

С надежда и ТЯ да го гледа:

Искам да съм до теб,но се притеснявам

Тя се интересува от мен?!?!

Думите са излишни,очите говорят





Има надежда




Амбициран

Колко ми е хубаво с нея:




Толкова съжалявам за всичко,което ти причиних:

Толкова се радвам,че ще продължим заедно:

Пиян съм,от любов и от алкохол:

Какво щях да направя?!?!


Ах,тииии хитрушана,взела си си изпита:

вятърът на промяната отдавна е задухал:






Ще има още,не съм довършила....... Peace

dani_ka  ,и аз  благодаря  

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 00:39 от evelin

# 673
  • Разград
  • Мнения: 8 243
SENDEN VAZGEÇEMEM-ENGİN AKYÜREK

# 674
  • София
  • Мнения: 15
Едно нещастно счети е на линия.Днес направих две данъчни декларации+баланс,ОПР,
паричен поток и собствен капитал - цял ден.И докато Ви изчета - стана 15.03.2012 г.
Благодаря на колежката Хриси за извадките с развитието на образите на Фатмагюл и Керим.
Клипчето с избухванията на Керим е върховно и точно се отнася за зодията ОВЕН, нищо че Енгин е Везни, изблиците му са точно Овнешки, след което идва нежността.Който не вярва си е за негова сметка, но от житейски опит мога да Ви кажа, че най-хубавата зодия за мъж е ОВЕН - нежни, внимателни, грижовни, обичливи - е малко обичат да кръшкат, но са чаровни.
Какво ще кажете за съчетанието на счетоводител-Овен и съпруг Овен? Може би отговора Ви ще бъде - мисия невъзможна, но НЕ !!  Моят случай е този. Така че +1 счетоводител и общо май станахме - 13 и ако има още някой под прикритие. А от данъчните не се боя, работя няколко фирми и досега съм имала около 7-8 пълни данъчни ревизии без забележки или да не без нищо - нещо дребничко. Преди 1-2 дни споделих, че все повече съчувствувам на Керим и сега гледам, вече имам и поддръжници.В никакъв случай не омаловажавам болката на ФГ, но при Керим нещата са свързани с много болка - и психическа и физическа. Бях споделила, че двамата могат да излекуват болките си единствено в леглото / нямам предвид секс / с много нежност и разбиране и дано това видим в най-скоро време. Е сега какво стана - Овен и романтична душа. Как Ви се струва.
Лека нощ и дано рано сутринта да имаме превод / миналата серия я преведоха много бързо /, за да я изгледам преди следващата Фирма от опашката, че вечерта и 66 епизод.
Пак ще Ви чета до сутринта. Ош чека до довечера / сега е 0,30 ч. 15.03.2012 г.
Обичам Ви и Ви благодаря за хубавите моменти. Благодаря и на преводачките за всеотдайният им труд. Лека нощ.

Общи условия

Активация на акаунт