Кое име за момче?

  • 4 863
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Да си призная доста се почудих на тази анкета. Всички имена са хубави, но пък и никое от тях не ме грабва така от раз.
И аз така.
Колкото и да е често срещано, до Константин най-добре ми седи Александър.
После Кирил.

# 16
  • Мнения: 354
Мен също нито едно име от анкетата не ме грабва от раз.
Гласувах за Филип от всички изброени то ми допада най-много.
Александър пък най не ми допада от всички имена,не защото е масово,а просто никога не съм харесвала това име.Въпрос на вкус Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 466
Хубави, силни имена. Но някак никое не ме грабва от пръв поглед.
Гласувах за Филип.

# 18
  • Мнения: 2 161
Аз харесвам Филип, защото мъжът ми се казва така. Само да не му казват Фильо, че е много гадно.За мен, де. На Фильо не му прави голямо впечатление. Всичките му приятели му казват Фильо, ако много се разнежат- Филяга. Много е гадно, но взех да свиквам.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Филип, но и Максим е ОК.
С фамилията "седят" добре.

# 20
  • Мнения: 399
Гласувах за Филип - галено Пипо и Фил! Heart Eyes
Максим също много ми харесва,но Максим Жеков не ми допада. Peace
Борис и Симеон - не.

# 21
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Гласувах за Филип - галено Пипо

Това ми е любимото галено за Филип.  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 399
Гласувах за Филип - галено Пипо

Това ми е любимото галено за Филип.  Heart Eyes
Ай,латино,латино! Wink

# 23
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Гласувах за Филип - галено Пипо

Това ми е любимото галено за Филип.  Heart Eyes
Ай,латино,латино! Wink

Аз заради Филипо Индзаги  Embarassed .

# 24
  • София
  • Мнения: 291
Не мога да повярвам, че го казвам, но в случая съм за Александър.
Константин и Александър, като имена на двама братя ми звучат, като музика.
Иначе много ми харесват и Филип и Борис.
До Константин ми стои много добре също и Владислав.

# 25
  • Мнения: 237
Да си призная доста се почудих на тази анкета. Всички имена са хубави, но пък и никое от тях не ме грабва така от раз.

На мен също ми харесват всички, но никое не ме грабва. Всъщност, с абсолютно всяко едно мъжко име което ми харесва е така. За това започнахме от рано да го мислим, имам проблем с мъжките имена, трябва ми време да свикна, че ще се казва примерно Филип. Много ми е трудно и се отчайвам, че на което и да се спра, ще е с нежелание. Може и от хормоните да е, дано просветне положението.
На мен ми харесват и други, като Момчил, Лъчезар, Давид, Никола, Владимир и т.н, но таткото не, постоянно прави асоциации с други хора с тези имена. Общо взето това са имената с които и двамата сме съгласни.
Благодаря на всички за мнението Ви  Hug

# 26
  • Мнения: 198
От анкетата Филип, иначе от изброените Момчил ми е любимото име - това беше нашият избор за момче  Simple Smile

# 27
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мартичка , надявам се да намериш име, което наистина ще те грабне, а не да го кръстиш някак без желание.  Може да разгледаш някой път пак разни сайтове с имена, и което ти хване окото, предлагай на таткото, може пък да те изненада и да му допадне нещо, за което не си предполагала, че ще хареса.  Жалко, че той не харесва Лъчезар, много ми е любимо и определено ми е по-ярко от имената в анкетата.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Моите фаворити са Борис и Симеон- царски, хубави имена Simple Smile

# 29
  • Мнения: 8 892
Много ми е трудно да гласувам. Всички имена от анкетата харесвам, Симеон ми е от най-любимите. Но в случая колебанието ми е най-вече между Максим и Филип.

Общи условия

Активация на акаунт