Детски ясли и градини в РУСЕ - 3

  • 69 566
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 250
Можеш да подадеш сигнал или оплакване в Инспектората-учителите ИМАТ право САМО да наказват децата седнали на столче.

# 31
  • Мнения: 61
Да мога, но с какво ще докажа? Вземах храната от яслата за моето дете и случайно се загледах. Тези дечица първо им правиха снимки в двора изглежда за завършването, защото някои от тях са ми познати и знам, че са последна група. После ги пуснаха и те се затичаха към вратата на сградата да се прибират. Там въпросната "госпожа"хвана за ръката едно момченце завъртя го и го шамароса през лицето викайки "къде тичаш къде?"(с цяло гърло). А те всички тичаха, не забелязах това нещо по нередно да е правило... После виковете продължиха отвътре вече към всички и със стиснати зъби." СЯДАЙ ВЕДНАГА, МЛЪКВАЙ, КАЗАХ ВСИЧКИ ПО МЕСТАТА..." и надуване на свирка като на футболен мач. ooooh!

# 32
  • Русе
  • Мнения: 48
v koq  gradina raboti tazi "vazpitatelka"

# 33
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Vali-bali, кажи за коя градина става на въпрос?

# 34
  • Мнения: 61
Звездица...

# 35
  • Мнения: 303
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ееее ти ме съсипа. Точно в тази очаквам да ни приемат евентуално - коя Зведица е това?

# 36
  • Мнения: 61
И аз очаквах, но вече не съм сигурна дали искам Sad... До яслата е.

# 37
  • Мнения: 303
И аз за нея чакам  ooooh! 

# 38
  • Мнения: 303
А какво е необходимо като се отиде да се проверява, ако детето е прието, за да се запише  Embarassed

# 39
  • Мнения: 250
А какво е необходимо като се отиде да се проверява, ако детето е прието, за да се запише  Embarassed
Ако детето е п,ието на ДГ-Родителите или настойниците потвърждават желанието си за прием на детето при директора до 08.06.2012 год. При непотвърждаване от страна на родителя, мястото се освобождава

Списъците с приетите деца в ЦДГ "Чучулига" ще излязат днес в 13ч

# 40
  • Мнения: 170
Явно в повечето ДГ ще излязат по-късно  списъците - в  "Снежанка" също .

# 41
  • Мнения: 106
Да мога, но с какво ще докажа?
Ти отказваш да подадеш сигнал, понеже няма с какво да докажеш, а си настроена против закона за детето, защото очакваш да докажат, че ти си го ударила, по какъв начин? Много съм против насилието над деца във всякаква форма, не се заяждам, просто искам да кажа, че точно заради такива случаи те се нуждаят от по - специална защита с предвидени най - крайни санкции и закон изобщо не е излишен и не е с цел на някого да вземат детето, за да го издържа държавата. Децата в детската градина вече могат да говорят и мисля, че не е трудно да се докаже каквото и да било, най - лошото е, че родителите и като цяло обществото често одобряват шамареното възпитание. Или просто нямат никаква инициатива или си мълчат, както аз, може би наивно, но и за последно направих, за да не пострада друг път отново детето ми.
Не зная до кога ще си позволяват да крещят и вдигат ръка на деца ...  Confused

П.П. някой има ли инфо дали са излезли списъци в Здравец?

# 42
  • Мнения: 94
В "Здравец" ходих към 8 часа (като оставих малката на ясла), списъци нямаше.

# 43
  • Мнения: 7
Списъците във всички детски градини, ще излязат след 13 ч по нареждане от общината.

# 44
  • Русе
  • Мнения: 1 782
Някой има ли възможност да ги фота и да публикува тук? Иначе трябва да тръпна до 17:30.
Защо не ги публикуват онлайн?  Close

Общи условия

Активация на акаунт