Детски ясли и градини в РУСЕ - 3

  • 69 563
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 261
radito87, може веднага да се подадат - колкото по - рано, толкова по - добре. За да ги приемат, трябва да са проходили, така мисля.
Ние сме с АБКМ и до 1 г. сме на специална диета. След това не знам какво ще правим, но ще има доста храни, които ще ни бъдат изключени за дълго време. Притесняваме това, че ще е неприятно да не може да яде каквото и другите, но няма начин. Другото е, че дори и да се предупредят всички за това, някой може да забрави. Както и боледуването, защото предпочитат да имат бройки, вместо да не допускат да се разболяват здравите деца.  Sad

# 61
  • Русе
  • Мнения: 526
  Списъците за ЦДГ Здравец:
  http://cdg-zdravec.hit.bg/Novoprieti%20deca_2012_2013.htm

# 62
  • Русе
  • Мнения: 48
Ние сме приети в Здравец крило "Б", има ли и други там?

# 63
  • Мнения: 61
Момичета, знаете ли дали в друга детска градина освен Звездица, децата с равен брой точки са теглени на лотариен принцип. Благодаря!  bouquet

# 64
  • Мнения: 139
Момичета, знаете ли дали в друга детска градина освен Звездица, децата с равен брой точки са теглени на лотариен принцип. Благодаря!  bouquet
Опитах се да се "добера" до директорката на Чучулига, но не успях! И аз исках да разбера как са се класирали едни деца, а други не, при положение, че са с равен брой точки. Аз за себе си знам, но исках да чуя нейното обяснение.

# 65
  • Мнения: 250
Момичета, знаете ли дали в друга детска градина освен Звездица, децата с равен брой точки са теглени на лотариен принцип. Благодаря!  bouquet
В "Чучулига" децата с равен брой точки са теглени на лотариен принцип  Peace

# 66
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Навсякъде са теглени на лотариен принцип в присъствие на родители.
За протокола ние сме приети в Радост - филиала на ул. Червен (19-ти февруари)  - някой да има там?

# 67
  • Мнения: 61
Добро утро мами, знае ли някоя от вас дали "лотарията" беше обявена някъде като официален метод за провеждане на класиране?
Усмихнат ден от мен!  bouquet

# 68
  • Мнения: 106
Ние сме приети в Здравец крило "Б", има ли и други там?
Ние сме в Здравец, Б крило  Simple Smile
Други няма ли?

# 69
  • Мнения: 170
Здравейте!
Имам едно питане относно яслите...Дъщеря ми е на 3г.  и ходи на ясла.В яслата където ходи има и детска градина,в която ги приемат автоматично.Аз обаче я записах в друга детска градина.Ония ден като я заведох на ясла,едната сестра ме посрещна с новината ,че  от другата седмица била отписана от яслата .Аз до колкото знам нямат право да я отписват ,а може да ходи на ясла до края на август (до започване на детска градина). Ако има някой по запознат моля да ми отговори,че ще ходя да се разправям,но искам да съм сигурна.

Благодаря предварително!

# 70
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Нямат право. Да ти каже на кой закон, алинея, точка, запетая се позовава и я прати да прочете кметската наредба по въпроса.

# 71
  • Мнения: 170
Благодаря за отговора Ели_дечкин !
 Всичко се нареди.Само не разбрах ,защо изобщо трябваше да ме засилват така .

# 72
  • Русе
  • Мнения: 1 782
В нашата ясла казаха, че ги изписват на 01.09, а в градината сме от 10.09.
Да попитам - някой има ли пресни впечатления за Слънцето на Доростол ( до къщата)? Всякакво инфо ще ми е от полза.

# 73
  • Мнения: 250
И в нашата ясла днес има бележка, че децата, тръгващи на есен на ДГ, ще бъдат изписани на 01.09 от яслата  Peace. На ДГ сме от 10.09  Peace

# 74
  • Мнения: 79
ние сме в Пинокио и до колкото си спомням казаха към 10-ти да минем иначе официално било на 14 който пък се падал почивен ден

Общи условия

Активация на акаунт