Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 37

  • 24 982
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36 788
Кралице, струва ми се, че направиха малък номер....Един час вървя рекламата на полицейския филм в който играеше Айча, че ще се излъчва в четвъртък от 22 часа - паралелно с филма...А той има добър рейтинг. Подмамиха зрителите да погледат малко Сезоните, а в 23 часа започна филм-комедия в който играе Аху и Енгин от Перла. И той е с много нисък рейтинг - направили са някакви рокади....така си мисля...
Забелязах, че рекламодателите са вече много повече...Дано, дано да се качи малко рейтинга и да не спират филмчето  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Много ми харесва....А на теб  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 691
  • Мнения: 4 381
Страхотен епизод, направо ме остави без..дъх, страхотна игра..на Айча, Букет е....така раздвоена, предаде добре...страанието и болката на една майка и влюбената жена...поставена, пред.....този, не лесен избор....кого да избере....страхотни реплики, там когато той...Орхан, разочарован мълчи.....и тя плаче....и му говори...чекайте малко, да се съвзема...от особено последните, финални кадри...чак, Селчук е....впечетлен...да видим, какъв ще е отговорът му... ooooh! ooooh! ooooh!

# 692
  • Мнения: 36 788
Страхотно филмче. Страхотна игра на всички актьори. Съкровището на Аслъ с тези стъклени очи играе чудесно, независимо, че ролята й е много гаднярска....
Щях да питам. Да не би Тюляй да е влюбена в Бурак....Мисля, че майка му много се зарадва като ги видя да разговарят в кухнята....След това гледаше чашата с кафето...Няма да се изненадам ако тази откачалка като Фатмата от бахара реши да тръгне по ходжи да прави магии, че сина й да се разведе с Аслъ....

# 693
  • Мнения: 4 381
Кралице, струва ми се, че направиха малък номер....Един час вървя рекламата на полицейския филм в който играеше Айча, че ще се излъчва в четвъртък от 22 часа - паралелно с филма...А той има добър рейтинг. Подмамиха зрителите да погледат малко Сезоните, а в 23 часа започна филм-комедия в който играе Аху и Енгин от Перла. И той е с много нисък рейтинг - направили са някакви рокади....така си мисля...
Забелязах, че рекламодателите са вече много повече...Дано, дано да се качи малко рейтинга и да не спират филмчето  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Много ми харесва....А на теб  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Въобще не ме интересува....даже си мислех, отначало че ще е непълен..епизода, и на това се съгласих....но, после разбираме...какво са намислили, дано...

# 694
  • Мнения: 36 788
Страхотен епизод, направо ме остави без..дъх, страхотна игра..на Айча, Букет е....така раздвоена, предаде добре...страанието и болката на една майка и влюбената жена...поставена, пред.....този, не лесен избор....кого да избере....страхотни реплики, там когато той...Орхан, разочарован мълчи.....и тя плаче....и му говори...чекайте малко, да се съвзема...от особено последните, финални кадри...чак, Селчук е....впечетлен...да видим, какъв ще е отговорът му... ooooh! ooooh! ooooh!
Наистина страхотна финална сцена...Права си - остави ни без дъх.....Айча направи прекрасна игра....

Дано момичетата от дизито да сложат репликите....Много вълнуващ момент....Попито може би ще се окаже права, че Орхан ще се разочарова от решението на Букет...да се върне в Анкара....Но живота на Селчук и Букет според мен занапред е невъзможен....Няма да живеят като съпрузи.....

# 695
  • Мнения: 4 381
Страхотно филмче. Страхотна игра на всички актьори. Съкровището на Аслъ с тези стъклени очи играе чудесно, независимо, че ролята й е много гаднярска....
Щях да питам. Да не би Тюляй да е влюбена в Бурак....Мисля, че майка му много се зарадва като ги видя да разговарят в кухнята....След това гледаше чашата с кафето...Няма да се изненадам ако тази откачалка като Фатмата от бахара реши да тръгне по ходжи да прави магии, че сина й да се разведе с Аслъ....
Не ме интересуват, амбициите на свекито...само, още ще нарани....детето си..Бурак е голям, време е да разбере...че, той не е малкото й момченце..че да направлява, живота му.....всяка друга, би харесала ..но не и Аслъ....дори и Шукран, ще хареса....ще може да направлява си мисли, повече Тюляй....дори, вече в кафето...видя, възможността...навярно...ама, ние знаеме...че в лицето на Тюляй...може и да си намери...майстора, та тя е дъщеря на Шукран...май, забравя.....
..търси си жертва, друга....видя че Аслъ...не става, сега ще ....навреди на Тюлай...подвеждайки я, навярно....примамвайки я....че двамата, Бурак и Аслъ...вече са разделени....промяната, направи Бурак, друг......Тюляй, обърка ...загрижеността му, с нещо друго....вероятно, понеже никой досега не е правил нищо, така...за нея...за тях, но Шукран ще се усети.....навярно, не вярвам да не е усетила...."светлите" погледи на свекито....и радостта й, престорената..... newsm78

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 23:39 от KraLeva66

# 696
  • Мнения: 36 788
Ти докато се съвземеш аз да кажа нещо за актрисата коята играе ролята на жената - сестра или съпруга на любовника на Саадет. Много я харесвам тази актриса. Тя игра в перла в ролята на дъщерята на Мехмет старши - лелята на Мехмет, пънар, Бахар, и Бурак. Чела съм за нея, че е много добра актриса - преподава в тяхната Академия. Предполагам, че тук ще има епизодична роля, но ми се видя много по-възрастна от играта й в перла...Може би малко повече грим на едно от двете места.....

# 697
  • Мнения: 4 381
Саадет е била бременна от другият мъж....Селчук сега разбра....Предполагам, че той е поискал да изгорят името на чорбаджийницата...Всички бяха излезли и гледаха как буквите горят....Предполагам, че от жената /сестра или съпруга на онзи мъж/ научи много истини...Касетата доизясни и потвърди съмненията му...До сега може би е живял с угризения - сега разбрал истината сигурно ще се опита да започне нов живот....
Какъв беше този нож, който мъжа даваше на Саадет  newsm78 newsm78 newsm78
Кралице имаш много да разказваш....
Сега, искаш да кажеш че Джезми, сега разбра..навярно, от  вълнение...си се объркала..предполагам...не съвсем, разбираме, че сестра му...Назикето, разбра че е бременна...но, дали Джезми е разбрал...ще видим, това не е от касетата...а, спомените на сестра му....след касетата....

# 698
  • Мнения: 36 788
Да и аз мисля, че Шукран скоро ще разбере за мераците на Тюляй и ще се намеси подобаващо....Дано този път Тюляй я послуша, защото съкровището само ще й размъти главата, а Бурак си обича Аслъ....

# 699
  • Мнения: 4 381
Ти докато се съвземеш аз да кажа нещо за актрисата коята играе ролята на жената - сестра или съпруга на любовника на Саадет. Много я харесвам тази актриса. Тя игра в перла в ролята на дъщерята на Мехмет старши - лелята на Мехмет, пънар, Бахар, и Бурак. Чела съм за нея, че е много добра актриса - преподава в тяхната Академия. Предполагам, че тук ще има епизодична роля, но ми се видя много по-възрастна от играта й в перла...Може би малко повече грим на едно от двете места.....
Съпругата......много хубави неща,  говори и тя....двамата са наранени от онова, което са им...причинили...онези, двамата.....той е бил...фотограф, любовника и мъжа...на тая....актрисата е много известна, уважавана....Попито се възхищаваше...и нейното участие се надяваха...да донесе, повече рейтинг....след, появата й...тази вечер, навярно....за това, пишеше..след трейлъра ...като я видяхме....че играе...

# 700
  • Мнения: 4 381
Не ме разсейвай..със страничните въпроси...че започвам да пиша за епизода...и отговарям, на това което питаш...назад! hahaha hahaha hahaha newsm78

# 701
  • Мнения: 36 788
Саадет е била бременна от другият мъж....Селчук сега разбра....Предполагам, че той е поискал да изгорят името на чорбаджийницата...Всички бяха излезли и гледаха как буквите горят....Предполагам, че от жената /сестра или съпруга на онзи мъж/ научи много истини...Касетата доизясни и потвърди съмненията му...До сега може би е живял с угризения - сега разбрал истината сигурно ще се опита да започне нов живот....
Какъв беше този нож, който мъжа даваше на Саадет  newsm78 newsm78 newsm78
Кралице имаш много да разказваш....
Сега, искаш да кажеш че Джезми, сега разбра..навярно, от  вълнение...си се объркала..предполагам...не съвсем, разбираме, че сестра му...Назикето, разбра че е бременна...но, дали Джезми е разбрал...ще видим, това не е от касетата...а, спомените на сестра му....след касетата....

На записа на касетата дават Саадет как се пипа по корема...Това си го мислех още когато го видях на фрагмана - това е жест на жена, която иска да има бебе от любимият мъж....Гледала съм много пъти подобни жестове....Мисля, че Джезми разбра от касетата за това, че Саадет е очаквала бебе, а след това сестра му му разказа какво се е случило навремето и даваха ретрокадрите....Затова Джезми изгори името на чорбаджийнцата...Според мен до този момент той не е бил загубил любовта към тази жена, упреквал се е че не е съумял да създаде онова щастливо семейство, което гледаше през прозореца...Шукран когато му беше казала "виждам в тебе един женен мъж" - това е имала предвид. независимо, че са се разделили по начина, който показаха още в първи епизод, независимо, че Саадет вече не е между живите Джезми е продължавал да я обича, сърцето му не е било свободно да приеме друга жена....Може би сега изгори всички мостове към миналото....

# 702
  • Мнения: 36 788
Не ме разсейвай..със страничните въпроси...че започвам да пиша за епизода...и отговарям, на това което питаш...назад! hahaha hahaha hahaha newsm78
Добре де....ти си пиши, а пък аз пиша това, което съм разбрала, пък ти ме чети утре.....

Да ти задам още един въпрос. Къде Орхан заведе букет и я представи на един господин с който по-късно бяха на вечеря...Предполагам, че става въпрос за работа за Букет. А тя там беше страхотна - красива изискана дама.... Hug Hug Hug Hug Hug

# 703
  • Мнения: 36 788
Цитат на: poppy;16706235
anne değilim bilemem.evlat herşeyden önce gelir tabiki.o tartışılmaz.ama keşke orhana en azından gideceğini söyleseydi.onun bu kadarını bilmeye hakkı vardı.
adam çok kırıldı,onca çaba,anlayış ve karşılığı bu....naif bir adamın sonu.
inşallah yeni bölümü izleme şansımız varsa bu naif adam gülümseyip bukete endişe etme,seni seviyorum,arkandayım diyecektir.ama o gözlerdeki kırgınlığı hiçbirşey silmeyecek....
muhteşem bir performanstı ayça....çaresizliği harika dile getirdin.tebrikler

# 704
  • Мнения: 36 788
Цитат на: forgetmenot;16706354
Geçmişin kasedi iyice içimizi şişirdi,gelmiş geçmiş olsun demek isterim.Lokantanın yeni adı:Feleğin Çemberi' mi olacak acaba?Orhan'la Buket'in akşam yemeği sahnesi bana geçiştirilmiş gibi geldi.Doyulmadı,tadımlık kaldı.Son sahneler çok dokunaklıydı.Buket ağladı bizim içimiz katıldı ekran başında.Anne olmak başka bir sorumluluk,Buket'in işi zor.Orhan'ın cevabı ilişkilerinde gayet kritik bir dönemeç olacak.Bakalım ne söyleyecek?Orda Buket'e biraz da kızdım ama hatun-'Hem hoca,hem koca hem de bu gece' diyorsun.Nerde o bolluk' diyesi geldi insanın.Her şeyi beraber istiyor ama olmuyor işte.İlla bir taraf eksik kalacak,bir tarafın hakkı yenecek.:)Merdivenlere gelip oturan Selçuk, sanki az buçuk insafa gelmiş gibiydi.Ama yanılıyor da olabilirim.

Общи условия

Активация на акаунт