Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 37

  • 24 971
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36 779
Цитат на: kevserr;16706367
ebu 11. bölümden sonra bir süre iflah ol(a)mam heralde..

Her sahnesi dolu dolu, her hikayesi can yakıcı, ağır duygusal ama bir o kadar da seyri keyifli bir bölümdü..

Her bölüm aynı şeyi düşünüyorum aslında, bu bölüm en iyisi, bundan daha iyidsi olamaz.. Ama oluyor işte.. Her bölüm daha da iyi oluyor, bir öncekini katlayarak geçiyor.. Ali Ulvi Hünkar harika bir senarist, oyuncular harika..

Ayça Varlıer.. Kelime bulamıyorum O'nun için ... Ne diyeyim ki.. Muhteşem... Sahnelerinizin etkisinden uzun süre çıkamıyorum.. Bu bölüm için Alp ve Orhanla ilgili sahneler anlatılamaz, ancak tekrar tekrar seyredilir..

Vee Orhan.. Hayal baloncuklarının içini dolduran olağanüstü karakter..:img-wink:Bu gidişle bir sinek ilaçlama  aracının peşinden koşan çılgın bir kitle yaratacaksınız söyleyeyim.. :img-blush İki saatlik zaman dilimi için bile olsa, böyle birinin varlığına inanmak, öyle bir karakteri seyretmek çok güzel .. Oyuncusunu da tebrik ederim bu arada..

Ve diğer bütün oyuncuları, ekibi, Ali Ulvi Bey'i tebrik ederim.. Oyuncular her röportajda çok şanslı olduklarını söylüyorlar, biz de izleyici olarak çok şanslıyız, dizinin varlığı ile hayatımız daha da güzelleşiyor..

# 706
  • Мнения: 36 779
Цитат на: duruada;16706413
o kameralar buket için geldi sandımdı
o yemeği buket le orhanın ilk romantik yemeği sandımdı
o gece o patron aralarından ayrıldıktan sonra kardeş gibi oturmayı bırakıp birbirlerine uzun uzun bakarlar sandımdı
o gecenin devamında orhan buketi eve bıraktığında leyla ile selçukun ateşli sahnelerinin binde biri de olsa gerçekleştirirler sandımdı
o gece buket gideceğini orhana söyler orhan da belki peşinden gelir sandımdı
....çok şey sandım
ama final kısmı unutulmazdı
orhanın duygu geçişleri buketin kendini ifade etmeye çalışması kusursuz
orhan bukete kıyamaz.
diyeyim.
inşallah yine sanmakla kalmadaha önce dedim mi bilmiyorum
orha buket üstüne gitmeli dizi.
cezmi ustanın geçmişi çok ayrıntılı işleniyor
inanın sıkılıyorum
ha bülent emin yarar muhteşem oyuncu
ona lafım yok
ama iyi bir dizi izleyicisiyim
bu naiflikten reytingler anlamaz
bakınız 90 larda gidiyoruz

# 707
  • Мнения: 36 779
Кралице, готова ли си с новата тема....Защото аз май ще свърша тази.... Peace

# 708
# 709
# 710
  • Мнения: 36 779
Цитат на: kevserr;16706540
Ben kendimi Buket'in yerine koyuyorum, her halde benim de aklıma haber vermek gelmezdi, aynen öyle yola koyulurdum.. Bu durum beni çok rahatsız etmedi yani seyrederken..
İlerleyen bölümlerde ne düşünülüyor, bilmiyorum... Yeniden bir ayrılık için böyle bir sebep mi oluşturmaya çalıştılar.. Ya da belki çok daha güzel Orhan Buket sahneleri seyretmemize sebep olacak..
Senaristin bir sonraki bölümlerde çok daha güzel sahneler yazacağından eminim ben... Ama an itibariyle Buket'in oğlu Alp için endişelendiği sahne, Buket ve Orhan'ın son sahnedeki telefon konuşmaları benim "best of" listemin üst sıralarına yerleşti bile..

Bu arada, ben Cezmi Usta'nın geçmişi ile ilgili hikayeyi seyretmekten memnunum..  Ama çoğunluk benim gibi değil.. Yukarıda yazılanlara katılıyorum.. Orhan ve Buket arasında biraz daha romantik sahneler lazım..

# 711
# 712
# 713
  • Мнения: 4 381
Джезми, навярно досега не е знаел..нищо, за онзи мъж...на Саадет!
Видял, адреса...не се въздържа, да разбере....
Дори, не подозира че това е оставил отпечатък и върху...Аслъ, разярен по-скоро го интересуваще Бурак, откъде ...е научил, крещеше й...да го пита, веднага.....но не изчака, тръгна....
Е, намери.....най-после...отговорите, нали затова си дошъл....изгледай, това ..там ги има...ще ги намериш, повече...после, никога не идвай...тук, не се връщай....казва му, жената на онзи...давайки му, онази касета....
Там, наистина се разбира.....той е на рожденният ден, на едно от децата....
Снима, тя не иска нея да снима...и там, има закачка..мужду, двамата....той, снимайки я я пита....какво, харесвала в него....всичко, това на което ме учиш, всеки ден...комплиментите ти, вниманието ти...чувството ти за хумор...всичко..отговаря тя, а ти....хубава ли съм, как изглеждам..не ме снимай, ти казах....
....хубава си, отговаря..той..а ти, какво хареса...в мен!...пита, Саадет....
Значи, Саадет се е чувствала....без внимание....оставена, търсела е.....това, навярно...при този зает, Джезми....
Преди това имаше едни ретро-кадри.....с Джезми и ризата, която...избираха да облече....и дето й видя, коляното....удареното....какво ти има, там...на коляното...нали, паднах снощи като водихме...Букет, на лекар....онзи мъж, дето ми се притече...като, паднах...и се ударих, кърпичката му още е в мен....дето ми я даде....така ли?- пита, той...значи, все още са останали...добри и възпитани хора....
...не ревнуваш ли?- после..пита, тя...въобще, поне мъничко..ме ме ли изревнува, от него...
..не, защо.....има ли смисъл, та това е....безобидно нещо....какво ще промени, ако ти...си решила и през главата ти.....мине, дори мисълтта....някога да ме зарежеш, ревността...ми, ще те спре ли?...какво ще, помогне...
Значи, тя е искала...и търсела, постоянно...някакви знаци на внимание и още...признаци на любов, от него...мислела е и е искала да възроди....вероятно, след ражданията и отглеждането на децата...и неговата заетост, са се отдалечили....искала е доказателство, да продължат.....чувствала се е навярно, самотна..при неговата заетост и отсъствия....и се е сънявала, в него...че може би, вече не му е..така, привлекателна.....колко, познато....като, при всички жени....родили и изпаднали в това заблуждение....че, улисани те ..мъжете в работа...обратно, пък жените улисани и заети с домакинската и възпитанието на децата....това, поражда при всички ни....тези неща, но Саадет...навярно, не е открила....тази му любов, скритата....и уморената, тогава....а, не ...липсващата....и се е отказала, знаеме..тя бе приготвила една изненада..дето, той после си бе спомнил....това, също говореше...за тези й надежди, за него бе важно....че ще отворя ..най-накрая ресторанта...след, толковагодишни навярно усилия.....а, за нея бе важно....да разбере, другото....типично, по женски.....отддаваше, значение повече...на чувствата...а, неговите, тогава...не са усещали....това, разбрал е....после, разбираме.....и сега, вероятно напълно...ще разбере...причините й....защо си е отишла от него, по какви причини...е избрала, другия....дето е минал...демек, живота му....
..децата, няма да разберат за това.....чак, дотам не искам...да разбират, каза след като и назике....донякъде, разбра за...касетата и записа...и чу, историята...със Саадет.....може би и че, брат й...накрая е имал, това право...да постъпи....след, спомените й.....за онова, което и Саадет..споделя..за бременноста.....може би, тя е била от другия мъж....детето й, станало ли е причина обаче.....за изхвърлянето й....навярно! сигуро, сестрата ще се изтърве...и Джезми, ще разбере....че не от него е бременна, жена му....
...добре са го измислили, но не е добре....че този човек е посветил....живота си и това ..тази болка, продъжила толкова време....в търсене, на само едно....единствено нещо, какво онзи е имал....и е дал на жена му, което тя не е намерил в него....и той не е успял, да прибави....към това, да я направи ...щастлива, че не успял....
..и излиза, че ги намери...но те го жегнаха, още повече...след толкова време, защото.....важността на този труд....на всичките му усилия за тях, ресторанта...демек...за нея, не е било нищо..повече.....от това, че е причината...той да не е при нея, да не е така...зает, с мечтата си....демек, ечтата му е била...само, негова.....никога не е станала, не била...и нейната....
...в касетата, онзи по едно време й казва, че е говорил със жена си....казал й е за тях, демек за Саадет....и тя, пита....но, каза ли й на кого съм жена, тя разбра ли?.....да, казах й...и продължава...днес, минах покрай ресторанта му, кръстил го е на теб...."Саадет чорбасъ"...се казва, знаеше ли?...Не, отговаря..Саадет, не знаех....е, направи се че не си знаела, наистина и утре....като, го видиш и ти каже....
..там, Джезми се разплака......и излиза, после навярно....сам е запалил, горе...надписите, светещите...на ресторанта! Вероятно, той вече ще се казва.....по друг, начин....приключи, с миналото....най-после, се надяваме....Джезмито! newsm78 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 714
  • Мнения: 36 779


Капитан Али чак се е прегърбил от поклони пред "високо стоящата дама"

# 715
  • Мнения: 4 381
Малко правя, правописни грешки.."изяждам" по някоя буква..като бързам, да пиша...ще ме извините...нямам време да редактирам, че ме забавя...доста...съжелявам, извинявайте....за което! newsm78 newsm78

# 716
  • Мнения: 36 779
Кралице, благодаря ти джанъм...Чудесен преразказ си направила  Peace Peace Peace Peace И аз така ги усетих нещата....Както вече писах това запалване на надписите е изгаряне на връзката с миналото....Едва сега Джезми ще се почувства освободен от това наказание, което сам си беше наложил.....
Мисля, че някога Джезми ще разкаже това на Букет....

# 717
  • Мнения: 36 779
Малко правя, правописни грешки.."изяждам" по някоя буква..като бързам, да пиша...ще ме извините...нямам време да редактирам, че ме забавя...доста...съжелявам, извинявайте....за което! newsm78 newsm78
Няма защо да се извиняваш...Аз правя повече грешки от теб...Когато бързаме много така се получава...Не е проблем - споко  Hug Hug Hug Hug Hug

# 718
# 719

Общи условия

Активация на акаунт