Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 37

  • 24 977
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 381
Не ме разсейвай..със страничните въпроси...че започвам да пиша за епизода...и отговарям, на това което питаш...назад! hahaha hahaha hahaha newsm78
Добре де....ти си пиши, а пък аз пиша това, което съм разбрала, пък ти ме чети утре.....

Да ти задам още един въпрос. Къде Орхан заведе букет и я представи на един господин с който по-късно бяха на вечеря...Предполагам, че става въпрос за работа за Букет. А тя там беше страхотна - красива изискана дама.... Hug Hug Hug Hug Hug
Господинът е един от директорите на фирмата на Орхан, където работи...явно са и приятели....
Изненадата му, бе.....че е намерил работа на Букет, заведе я...да ги представи и се запознаят, поговорят....
Мерт, бе чувал за Букет...но бе изненадан от красотата й, ума й....след разговора, от калификацията й.....предложиха й, всъщност работата е.....да ги представлява, това е корабостроителница...голяма, известна....по точно-после ще се разбере..каква е длъжността й, мениджър...навярно....тя, помоли за няакви неща да погледне....за по-сигурно и се ориентира....обещаха й, на другият ден...трябваше, да е вече...на работа...прие, Букет....
Вечерята, бе в неййна чест.....като я очакваха....Мерт, попита за отношенията им....тогава, изрази възхищението си от Букет, от през деня....първата им среща!
Но, тя е ...твоя, нали ..Орхан, причината....освен, препоръката ти....е и друга, нали...или тази промяна у теб, се дължи на друго.....не вярвам, всичко друго ще приема....но, начинът по който я гледаш.....те издава, братко...разбирам, малко..дори..и ти завиждам, щастливец....
..И влиза Букет, двамата...съвсем, спират да говорят......и аз, даже....спрях, за момент...да дишам от тази красота, която гледах......
..После Мерт, го потърсиха..той, разбрал за мал шанса си...при Букет, си тръгва....остави ни, нарочно....сами, после й казва...Орхан, но ти цялата вечер.....бе отнесена, потъваше.....някъде, замислена си...ще те откарам, ако искаш.....утре си на работа, при това....ще те заведа, аз...ще мина да те взема и заведа в първият ти работен...ден, разбрахме ли се....и я прибира, това...беше от тези...кадри! newsm78

# 721
  • Мнения: 36 784
Gülay:Size karşı zayıfım Soner bey.Bunun sebebini anlamamanıza imkan yok her şey ortada.
Aylin:Soneri aiffedemem
Tarık:kendinizi?
Gülay:Hal böyleyken bildiğim ve sizin içinde mühim olduğu bir mevzuyu saklamak bu dürüst davranmak olmicak
Tarık:kendinize karşı bu kadar katı olmayın
... Soner:Neden söylemiyorsunuz
Gülay:çünkü korkuyorum.
Tarık:Asıl affedemediğiniz sizsiniz
Soner:Neden
Gülay:sizi kaybetmekten (Bihter)

# 722
  • Мнения: 4 381
Май, новата тема...трябва да пускам?  newsm78
А, нова тема дали....имаме, дали е готова....МамчеHeart Eyes Mr. Green Mr. Green Mr. Green Rolling Eyes ти да не би да си я направила.....по време на филма?  newsm78 newsm78 hahaha Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 36 784
Не ме разсейвай..със страничните въпроси...че започвам да пиша за епизода...и отговарям, на това което питаш...назад! hahaha hahaha hahaha newsm78
Добре де....ти си пиши, а пък аз пиша това, което съм разбрала, пък ти ме чети утре.....

Да ти задам още един въпрос. Къде Орхан заведе букет и я представи на един господин с който по-късно бяха на вечеря...Предполагам, че става въпрос за работа за Букет. А тя там беше страхотна - красива изискана дама.... Hug Hug Hug Hug Hug
Господинът е един от директорите на фирмата на Орхан, където работи...явно са и приятели....
Изненадата му, бе.....че е намерил работа на Букет, заведе я...да ги представи и се запознаят, поговорят....
Мерт, бе чувал за Букет...но бе изненадан от красотата й, ума й....след разговора, от калификацията й.....предложиха й, всъщност работата е.....да ги представлява, това е корабостроителница...голяма, известна....по точно-после ще се разбере..каква е длъжността й, мениджър...навярно....тя, помоли за няакви неща да погледне....за по-сигурно и се ориентира....обещаха й, на другият ден...трябваше, да е вече...на работа...прие, Букет....
Вечерята, бе в неййна чест.....като я очакваха....Мерт, попита за отношенията им....тогава, изрази възхищението си от Букет, от през деня....първата им среща!
Но, тя е ...твоя, нали ..Орхан, причината....освен, препоръката ти....е и друга, нали...или тази промяна у теб, се дължи на друго.....не вярвам, всичко друго ще приема....но, начинът по който я гледаш.....те издава, братко...разбирам, малко..дори..и ти завиждам, щастливец....
..И влиза Букет, двамата...съвсем, спират да говорят......и аз, даже....спрях, за момент...да дишам от тази красота, която гледах......
..После Мерт, го потърсиха..той, разбрал за мал шанса си...при Букет, си тръгва....остави ни, нарочно....сами, после й казва...Орхан, но ти цялата вечер.....бе отнесена, потъваше.....някъде, замислена си...ще те откарам, ако искаш.....утре си на работа, при това....ще те заведа, аз...ще мина да те взема и заведа в първият ти работен...ден, разбрахме ли се....и я прибира, това...беше от тези...кадри! newsm78


Невероятна беше Букет....Както ти казваш - направо спира дъха...и ние сме жени  Naughty  На излизане от заведението Орхан го нападнаха папараците. Едва ли повода за това е била Букет....Айча отлично изигра ролята на изненадана и притеснена от журналистите жена....

След като се прибра се отпусна на леглото с лека въздишка....Ето въпроса с работата вече се урежда...Но мисълта й е при Алп....искаше да го чуе може би или да разговаря със Селчук..... Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking

# 724
  • Мнения: 36 784
Май, новата тема...трябва да пускам? А, нова тема дали....имаме, дали е готова....мамче, ти да не би да си я направила.....по време на филма?  newsm78 newsm78 hahaha Joy Joy Joy
Да бе, направих я по време на повторението на 10 епизод  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ако беше чела по-внимателно мисля, че на предната страница зададох същият въпрос  Naughty

# 725
  • Мнения: 4 381

Невероятна беше Букет....Както ти казваш - направо спира дъха...и ние сме жени  Naughty  На излизане от заведението Орхан го нападнаха папараците. Едва ли повода за това е била Букет....Айча отлично изигра ролята на изненадана и притеснена от журналистите жена....

След като се прибра се отпусна на леглото с лека въздишка....Ето въпроса с работата вече се урежда...Но мисълта й е при Алп....искаше да го чуе може би или да разговаря със Селчук..... Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking
Там, преди това в колата...преди да я даведе, във неговата фирма....преди изненадата....като се видяха, срещнаха..
Букет му казва, че Селчук е завел Алп в Анкара...ето, това е...аз съм при теб, тук...синът ми, там.....какво ще правя, сега Орхан?...пита, тя...разтревожена....
Той, без това...това, търсеше ....това, се опитва да постигне...
ти, ще си устроиш вече....някак живота, ще си намериш работа тук....тъкмо ще се разсейваш, с нея....няма да се тревожиш толкова, за проблемите си.....ще започнеш работа, ще се устроиш някак, тук...след няколко месеца, после като получиш развода..ще си прибереш и Алп...малко, изненадана, изглеждаше....Букет, след чутото от него, че това ще трябва..да направи, но попита...ами, ти....демек, ти какво ще правиш през цялото това време...аз, моята...няма да казвам, не искам да започвам....ще чакам, какво друго....ще чакам, докато стане време....за нас, ще чакам докато Алп ме приеме...и свикне, с теб..с мен, с моето присъствие....в живота ви....отговаря, Орхан......тя, го погледна със всичката благодарност, която говореше и за любовтта й...защо е той, защо така го обичаше....за тези му неща, които така ...разбираше и бе готов....а, сега ще те заведа....някъде!..казва, той.....чакай, къде....изненада, отговори...той!
И, къде ме доведе....Орхан, къде сме....може ли да знам? Това е фирмата, където работя...не тук, а във филиала й.....незнам, къде си.....ти, намерих ти...имат, предложение за теб....тук, ще те запозная с един от шефовете....той, ще ти разясни.....за какво, говоря...би могла, да работиш тук...да работим, заедно...няма да се виждаме, но ще сме ....в една фирма и двамата....първо, чуй....за какво, ти говоря.....и пита, дали г-н Мерт...е дошъл.....очаква ви, г-н Орхан....отдавна е тук, заповядайте.......казва, служителката........и типично в негов стил, Орхан ги запозна и ..."делово" и възпитано се оттегли....при нея, при Букет така...трябва, поне бе..рзбрал..... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

# 726
  • Мнения: 36 784
Много нежен, човечен и обичащ е Орхан. Но защо така се разочарова когато разбра, че Букет е в Анкара...Интересно ще бъде да разберем какво му каза букет в онзи болезнен и вълнуващ разговор по телефона...Мисля, че букет не каза край...Тя го молеше да прояви търпение и разбиране...
Ох дано да не се разминат, както беше казала попито.... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 727
  • Мнения: 4 381
Кралице, готова ли си с новата тема....Защото аз май ще свърша тази.... Peace

Еми ти я свърши, да видим сега...имаме ли..нова, незнам...бях я  почнала...някъде на лични я ...зарязах, ще я довърша...по-късно и ще я пусна...надявам се, тази вечер...през нощтта, де....так,че нямам избор.....ти, свърши тази...аз, пиша за Букет....ти, слагаш и за Джемиле и Али....какво да те правя.....и задачки, намираш и още и още...кога ще разказвам, кога ще превеждам....репликите, незнам.....и за новата тема, отгоре на всичко....питаш! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green newsm78 newsm78 hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 36 784
Цитат на: duruada;16706608
buket sanki yemekten sonra o kapı önündeki muhteşem vedalaşmada sanki orhandan kaçar gibiydi.öyle bir şey yok tabi yani orhandan kaçması için bir sebep.ama orda buketin kafasını yeni işinin tedirginliği alpsizlik gelecek kaygısı o kadar karıştırmış ki orhan da buketin o anki durumuna göre yön veriyor ne yapacağına.yani buketin stresi nedeniyle kalkıp da yanağından öpmüyor mesela.ben ne demek istediğimi anlatabilmişimdir inşallah.

# 729
  • Мнения: 36 784
Цитат на: f.koldaguc;16706731
Yine harika bir bölümü daha izlemiş bulunuyoruz bölümler ilerledikçe dizi kendine bağlıyor insanı, bunu bizlere hissettiren tüm oyunculara ve Senaristte çok teşekkürler:)

Umarım beğenirsiniz...



Неуморна е.... newsm74 newsm74 newsm74

# 730
# 731
# 732
  • Мнения: 4 381
Много нежен, човечен и обичащ е Орхан. Но защо така се разочарова когато разбра, че Букет е в Анкара...Интересно ще бъде да разберем какво му каза букет в онзи болезнен и вълнуващ разговор по телефона...Мисля, че букет не каза край...Тя го молеше да прояви търпение и разбиране...
Ох дано да не се разминат, както беше казала попито.... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Еми, той го заболя, че тя не му се е обадила...като е решила, да отива...навярно!
Тя, беше на работа....първият й работен ден, трябваше да бъде...
Разговора е тъжен, защото тя каза, че е в Анкара....той, бе изненадан и засегнат...едновременно....мълчеше, защото тя започна да плаче....и обяснява, ако е знаел само какво се е случило тази нощ, му говореше.....
Понеже, той не отговаряше, само ме чуй....Орхан, Орхан....понеже, той продължаваше да не отговаря, тя продължи...макар и плачейки, дори сама да си говоря ...ще продължавам, да го правя...докато, отново чуя че ми казваш...че ме обичаш, отново докато....не усетя, че вярваш в любовта ми....отново, докато ..поискаш, да ме чуеш....докато те разбера, че съм....успяла, докато ти.....го кажеш, отново....
..това, плачейки й говореше...Букет, Селчук чак...притихна от сцената, вълнуващата....може и той, тогава ще види и разбере ....Орхан, какво е за Букет....не вярвам, о се надявам да осъзнае, че тя след всичко...чутото, вече.....никога, няма да се върне при него...да осъзнае! newsm78

# 733
  • Мнения: 36 784
Ти си прави темата, а аз лягам да спя, че съм на работа.....

Какви са тези забележки...Ами темата е за Еркан и Айча - за старите и новите проекти...С кой пост излязох от темата моля newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


Капитан Али понякога лошо гледа, а понякога бързо пали.... Naughty Така, че внимавай, като го споменаваш....

Лека и спокойна нощ и приятно занимание  Hug Hug Hug Hug

# 734
  • Мнения: 36 784
Много нежен, човечен и обичащ е Орхан. Но защо така се разочарова когато разбра, че Букет е в Анкара...Интересно ще бъде да разберем какво му каза букет в онзи болезнен и вълнуващ разговор по телефона...Мисля, че букет не каза край...Тя го молеше да прояви търпение и разбиране...
Ох дано да не се разминат, както беше казала попито.... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Еми, той го заболя, че тя не му се е обадила...като е решила, да отива...навярно!
Тя, беше на работа....първият й работен ден, трябваше да бъде...
Разговора е тъжен, защото тя каза, че е в Анкара....той, бе изненадан и засегнат...едновременно....мълчеше, защото тя започна да плаче....и обяснява, ако е знаел само какво се е случило тази нощ, му говореше.....
Понеже, той не отговаряше, само ме чуй....Орхан, Орхан....понеже, той продължаваше да не отговаря, тя продължи...макар и плачейки, дори сама да си говоря ...ще продължавам, да го правя...докато, отново чуя че ми казваш...че ме обичаш, отново докато....не усетя, че вярваш в любовта ми....отново, докато ..поискаш, да ме чуеш....докато те разбера, че съм....успяла, докато ти.....го кажеш, отново....
..това, плачейки й говореше...Букет, Селчук чак...притихна от сцената, вълнуващата....може и той, тогава ще види и разбере ....Орхан, какво е за Букет....не вярвам, о се надявам да осъзнае, че тя след всичко...чутото, вече.....никога, няма да се върне при него...да осъзнае! newsm78


Много, много вълнуващо беше там  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! И аз мисля, че Селчук ще разбере в този момент, че я е загубил завинаги....Така е когато не оценяваш това, което имаш, а го правиш, когато го загубиш.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт