Момичета, какво мислите по следния въпрос!?

  • 2 529
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Хубаво е, че сте си поговорили и, че той ти е казал, че сега това не е важното. Има си от мъж до мъж. Моят също е така. Дали ще те желае по същия начин не се знае, според мен може да е по нов начин и то още повече  Peace а това колко време сте на сухо няма значение  Mr. Green Вече си в края на 7ми месец, така че ти желая късмет и леко раждане после  Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 768
То на него сега само му е до секс. Пък и винаги може да го карате на френска любов. Wink

# 17
  • Мнения: 73
То на него сега само му е до секс. Пък и винаги може да го карате на френска любов. Wink

Френската любов е решение на въпроса  newsm47

# 18
  • Мнения: X
Аз доколкото знам сексът при някои е забранен заради оргазмите, а не заради самото проникване.  Peace Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Аз доколкото знам сексът при някои е забранен заради оргазмите, а не заради самото проникване.  Peace Peace
тя няма да получава, само мъжа ѝ. Peace

# 20
  • Мнения: X
е знаеш ли, има от жени до жени  Twisted Evil но да, френската е вариант  Twisted Evil

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 768
е знаеш ли, има от жени до жени  Twisted Evil
beauty_ какво толкова те ядосва?Какво значи има от жени до жени?Искаш да кажеш, че има жени,които не биха направли с***ка на мъжа си, ако и те не получат нещо насреща ли?
 Момичето се притеснява да не си занемарят сексуалните контакти,споделила е, че на нея ѝ липсва желание. А така могат да си ги поддържат и да не я терзае," ама той сега иска ли или само така ми говори да не ме притеснява".Ако ѝ е противопоказно да получава оргазми, ще се жертва и няма да получава.
Споделила ли си е проблема, всеки си казва мнението от собствената камбанария.Това е моята. Peace

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Абе щом авторката пуска тема, мисля, че се притеснява от нещо.

И за да не се притеснява, й препоръчвам да пробва с алтернативни ласки. Или просто да поговори с мъжа си по въпроса. Така както пита нас, да попита и него.

Успех и леко паждане!

# 23
  • Мнения: X
е знаеш ли, има от жени до жени  Twisted Evil
beauty_ какво толкова те ядосва?Какво значи има от жени до жени?Искаш да кажеш, че има жени,които не биха направли с***ка на мъжа си, ако и те не получат нещо насреща ли?
 Момичето се притеснява да не си занемарят сексуалните контакти,споделила е, че на нея ѝ липсва желание. А така могат да си ги поддържат и да не я терзае," ама той сега иска ли или само така ми говори да не ме притеснява".Ако ѝ е противопоказно да получава оргазми, ще се жертва и няма да получава.
Споделила ли си е проблема, всеки си казва мнението от собствената камбанария.Това е моята. Peace
боже, къде пък видя, че съм ядосана, а за от жени до жени имах предвид, че има жени, които могат да получат оргазъм от това, че правят фелацио. друг път не нападай, преди да вникнеш в контекста защо и след какво е казал нещо някой...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 768
beauty_ съжалявам не съм те разбрала. И не съм искала да те нападам. Peace

# 25
  • Мнения: X
приема се, и аз съм доста импулсивна Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 2 217
Може мъжът и да се притеснява повече от нея - има и такива мъже, които не мислят за меча си в подобни моменти. Mr. Green

Не се притеснявай - от това, което си написала си личи, че мъжът ти не е някой кухар и ще устиска известно време без секс. А като му паднеш после.....да не дойдеш да се оплакваш с тема: Мъжът ми е сексуален маниак и не ме оставя на мира" Mr. Green

# 27
  • Мнения: 309
 Grinning Grinning Grinning
Той ме успокоява, че не е нужно да се притеснявам за това, да не го мисля, просто все пак аз си казвам, абе то това е мъж все пак.... и затова пуснах темата, да кажете какво мислите и при вас как е било!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт