Лидл ::14::

  • 92 935
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 56
И аз за инструментите да питам   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 13 227
Но има има и доста разлики в цените  Rolling Eyes напр. шоколад Нутела струва 6 и нещо  Shocked за почти 5лв. в др.магазин.

Ти ме хвърли в размисъл. Нутелата, която се предлага във всички наши магазини е полска и коренно се различава на вкус от оригинала. Дали пък тази не е немска? Следващия път непременно ще прочета какво пише на опаковката. Много рядко по повод на някое първенство или друго събитие пускат Нутела в необичайни опаковки на доста по-високи цени (например бурканът е като футболна топка). Тогава е внос от Италия и е със съвсем различен вкус от полската.

За айсбергите предполагам, че в последните 1-2 седмици е вдигната цената от производителите и на Лидл не им е изгодно да зарежда и да гният по щандовете.

# 32
  • Мнения: 111
Здравейте.Някой купувал ли е техника с марка SilverCrest -дали е добра?
Интересува ме кухненската везна,може пък някой да си е купил от друго място и да има мнение .

От друго място няма как, тя е марка на Лидл. а иначе тук мисля, че имаше добри отзиви. А и е с 3 години гаранция

# 33
  • Мнения: 1 883
А рукула има ли ? В Младост не съм виждала скоро.

Последна редакция: ср, 14 мар 2012, 19:05 от Тя

# 34
  • Мнения: 2 156
Ако са по 1 лев, при 3 лв в Била си струва и още как. Иначе е добре, че поне доматите и салатките започват да стават по-достъпни, но и айсберг ни се хапва.
Бяха около 1лв. на промо ! Цената им обикновено е около 2.50лв.
Рукула има  ,но не съм обърнала внимание на цената

# 35
  • London, baby
  • Мнения: 800
И аз забелязах скок в цената на айсберга, щом в МЕТРО е близо 4лв килото, а преди беше по 2.50лв някъде.
И аз имам везна на Silvercrest и съм доволна.

# 36
# 37
  • Мнения: 202
Леле, колко много сте изписали  Grinning
Какво му харесвате толкова на айсберга?Наскоро 2 пъти взимах, ами не мога да кажа, че си заслужава цената  Confused

# 38
  • Мнения: 5 873
Записче.  Mr. Green

# 39
# 40
  • Мнения: 2 156
Бях във "Фантастико" преди час ,цената на айсберга е 2.19лв.

# 41
  • Мнения: 527
Записвам се да ви следа Hug.

savina_h,в нашия Лидл винаги има айсберг.Можеш да ги помолиш да зареждат малко повече,щом поръчаното количество не стига.
*MIME*,доволна съм от продуктите на SilverCrest Peace.И аз се колебая дали да не взема везната.

Премествам си питането от предната тема в новата:

Моля за отзиви за тези инструменти:



Виждам,че преди пак са били на промоция.Качествена ли е изработката?


Точно тези не знам, но имам други инструменти и са много добри! Peace

# 42
# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 29
На Silver Crest имам термокана и яйцеварка.Термоканата е супер -3000 W,скрит нагревател и ниска цена за тия параметри-25.00 лв .Яйцеварката е добра ,но ме дразни ,че яйцата се пукат винаги независимо ,че са с пробита малка дупчица.
Утре ще видя везната и мисля да си я купя-имам нужда от това.Марката е немска  и предлага на добри цени.Мога да и вярвам сравнено с китайската такава в Лидл.

# 44
  • Мнения: 1 883
На Silver Crest имам термокана и яйцеварка.Термоканата е супер -3000 W,скрит нагревател и ниска цена за тия параметри-25.00 лв .Яйцеварката е добра ,но ме дразни ,че яйцата се пукат винаги независимо ,че са с пробита малка дупчица.
Утре ще видя везната и мисля да си я купя-имам нужда от това.Марката е немска  и предлага на добри цени.Мога да и вярвам сравнено с китайската такава в Лидл.
Яйцата направо от хладилника ли ги слагаш в яйцеварката? Пробвай да ги измиеш с топла вода , и тогава ги сложи да ги вариш.

Общи условия

Активация на акаунт