Лидл ::14::

  • 92 884
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 698
Я,да не ви загубя,че винаги има какво да се научи от темата...
Много е полезна за нас, редовните клиенти на магазина.

# 16
  • Мнения: 228
Здравейте.Някой купувал ли е техника с марка SilverCrest -дали е добра?
Интересува ме кухненската везна,може пък някой да си е купил от друго място и да има мнение .

# 17
  • София
  • Мнения: 372
Аз пък чакам утре да ходя за видя великденските форми за печене Grinning

# 18
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Леле, кога успяхте да изпишете толкова за по-малко от час?  Laughing
Звънче, благодаря за новата тема!   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 045
Здравейте.Някой купувал ли е техника с марка SilverCrest -дали е добра?
Интересува ме кухненската везна,може пък някой да си е купил от друго място и да има мнение .

Зимата си взехме вентилаторна печка на тази марка и засега нямаме оплаквания.

# 20
  • Мнения: 96
Записвам се да ви следа Hug.

savina_h,в нашия Лидл винаги има айсберг.Можеш да ги помолиш да зареждат малко повече,щом поръчаното количество не стига.
*MIME*,доволна съм от продуктите на SilverCrest Peace.И аз се колебая дали да не взема везната.

Премествам си питането от предната тема в новата:

Моля за отзиви за тези инструменти:



Виждам,че преди пак са били на промоция.Качествена ли е изработката?

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 13 150
savina_h,в нашия Лидл винаги има айсберг.Можеш да ги помолиш да зареждат малко повече,щом поръчаното количество не стига.

Kakва е приблизителната му цена? Последната седмица гледах, че са станали 2,60 - 3 лв бройката в Била и Пикадили Shocked.  Поне да бяха големи, а то от тези, които са около 300-400 гр. В Лидл - кв. Изток търсих в събота, но нямаше.

# 23
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Пу първа Simple Smile  Hug

Вчера безпроблемно върнах злополучния гофретник.
взе ли си от новия,този с цветенцата или се въздържа?

Въздържах се. То тоя с цветенцата е същия като злополучния, само плочите за печене са различни. Попитах за двойния гофретник 1200 W, ама ме отрязаха - нямало. Ще чакам пак да ги пуснат тея, двойните.
Така лииии?Изглеждаха досущ като тези ,които ги бяха пуснали около Коледа.Хм... Thinking

# 24
  • Мнения: 43
Здравейте.Някой купувал ли е техника с марка SilverCrest -дали е добра?
Интересува ме кухненската везна,може пък някой да си е купил от друго място и да има мнение .

Аз имам везна SilverCrest, ама друг модел и съм доволна!


danidji, за тея с цветенца говоря.

 а от тоя нямало

# 25
  • Мнения: 2 134
savina_h,в нашия Лидл винаги има айсберг.Можеш да ги помолиш да зареждат малко повече,щом поръчаното количество не стига.

Kakва е приблизителната му цена? Последната седмица гледах, че са станали 2,60 - 3 лв бройката в Била и Пикадили Shocked.  Поне да бяха големи, а то от тези, които са около 300-400 гр. В Лидл - кв. Изток търсих в събота, но нямаше.
Същите са .На промо бяха около 1 лев - не си струва само за тях да се ходи.
В момента сме на къдрава салатка за 0.59лв./от Пени/

# 26
  • София
  • Мнения: 13 150
Ако са по 1 лев, при 3 лв в Била си струва и още как. Иначе е добре, че поне доматите и салатките започват да стават по-достъпни, но и айсберг ни се хапва.

# 27
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
В нашия го има точно този,който при теб го няма.Но въпреки всичко ще му гледам ватовете,не по малко от 1200  Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Аз онзи ден минах да купя...от т.хартия от 2 и нещо,както и подобната кухненска ролка-бели със сини цветчета.Още детските четки за зъби по 2бр. в опаковка.На хранителните стоки не съм фен...Е,някое шоколадче да забърша пътьом Laughing Но има има и доста разлики в цените  Rolling Eyes напр. шоколад Нутела струва 6 и нещо  Shocked за почти 5лв. в др.магазин.

# 29
  • Мнения: 1 726
От много време няма айсберг при нас .Имаше веднъж през последните месеци на промоция около 1,50 и това е.

Общи условия

Активация на акаунт