Лидл ::14::

  • 92 905
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 110
Момичета, исках да си взема формичката за мъфини за 12бр, но бяха останали само за големите кексчета.Моля, ако забележите някъде останали да пишете - за София става дума.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 241
В нашия го има точно този,който при теб го няма.Но въпреки всичко ще му гледам ватовете,не по малко от 1200  Peace
За двойния гофретник ли става въпрос? Кой е магазина в който го има , че и аз чакам пак да го пуснат?

# 48
  • софия
  • Мнения: 25 564
Направих бърз сутрешен пазар. Купих всичко, което си бях набелязала. Дори и повече от списъка Embarassed Киселите краставички са от готините, малките. Бях набелязала да взема 1, но се изкуших и взех 2 буркана.
На "Сливница" имаше всякакви формички по много. Нямаше голям интерес.

# 49
  • Мнения: 96

Точно тези не знам, но имам други инструменти и са много добри! Peace

Благодаря ти,точно това се надявах да прочета Simple Smile.

# 50
  • Мнения: 527

Точно тези не знам, но имам други инструменти и са много добри! Peace

Благодаря ти,точно това се надявах да прочета Simple Smile.



Можеш да ги вземеш, а ако не ти харесат да ги върнеш.

# 51
  • Мнения: 1 835
Добро утро.Търся мнение за дамските дънки от промоцията от миналата седмица.

# 52
  • Мнения: 43
На Silver Crest имам термокана и яйцеварка.Термоканата е супер -3000 W,скрит нагревател и ниска цена за тия параметри-25.00 лв .Яйцеварката е добра ,но ме дразни ,че яйцата се пукат винаги независимо ,че са с пробита малка дупчица.
Утре ще видя везната и мисля да си я купя-имам нужда от това.Марката е немска  и предлага на добри цени.Мога да и вярвам сравнено с китайската такава в Лидл.
Немска марка е, само защото Лидл е немска фирма и я е регистрирала. Производителите (различни са) на SilverCrest- продуктите са някъде в Далечния Изток. Това обаче не означава непременно, че са некачествени.

# 53
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
някои да си е взел електронната везна да каже мнение

# 54
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И аз сутринта наминах през магазина да взема неща по списък - само хранителни.
Бих си взела повече масло, но срока му  е до 14.04.2012 и се въздържах (Лидл на Пещерско).

# 55
  • Мнения: 1 883
И аз сутринта наминах през магазина да взема неща по списък - само хранителни.
Бих си взела повече масло, но срока му  е до 14.04.2012 и се въздържах (Лидл на Пещерско).

Слагай във фризера. Аз така процедирам.

# 56
  • велико търново
  • Мнения: 588
От миналата седмица си купих форма за мъфини  малките 12 броя много доволна съм изробвани с хартиени формички станаха бързо идеални и всичко си е чисто .Няма да търкам после тавата 100 часа както друга тава за мъфини с форма на сърца.
Днес си взех силиконова форма с яйца от великденските ще ги пробвам и ще пиша как са.Не ми харесаха формите зайци много малки ми се видяха. От хранителните стоки взех кр. масло Пилос,Сирене Софра и др. дрболийки .Исках от спортните детски обувки ,но за мое съжаление са само до 35 номер ,а дъщеря ми е на 37 номер .За момчетата имаше до 40 номер .
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_14971.htm
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_15028.htm
 Simple Smile

# 57
  • Мнения: 32
някои да си е взел електронната везна да каже мнение

Аз си купих днес според мен е добра Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 047
някои да си е взел електронната везна да каже мнение

В предишната тема имаше доволни.

Тези ги изхвалихте миналата седмица и сега не мога да им се наситя
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-DC1DC54A-115143C2/lidl_bg/hs … sl/4182_14938.htm

И един въпрос - пиша им на формата за контакт, но отдолу нямам никаква опция  изпрати или подобно ... някакъв съвет?

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 15:20 от Уни

# 59
  • Мнения: 230
Купих си кухн. везна. Доволна съм, много е точна.
На касата ни казаха,че гаранцията е в кутията-и при проблем с касовата бележка...
Обаче в кутията,освен книжката нямаше нищо друго.Моля,ако някой друг си е купил везната да сподели,дали в кутията е имало някаква гаранционна карта.Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт