Лидл ::14::

  • 92 934
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 130
леле колко сте изписали Simple Smile И аз се записвам тук, че много интересни неща има в темичките Simple Smile Искам да питам за формата с агънцето: Има ли някой , който я ползва и може ли да каже как пече? Благодаря

# 61
  • София
  • Мнения: 5 295
Да похваля пълнозърнестите мини франзелки, основно с тях се изхранваме  Peace

# 62
  • Мнения: 96
Уни,при мен на страницата за контакт в долния десен ъгъл има стрелка и пише "Изпращане".При теб не излиза ли?


*MIME*,когато съм купувала неща на SilverCrest самата касова бележка е била гаранция.Предполагам и в този случай е така.Ако искаш се обади на този тел:
0800 14141
"Ако имате въпроси, желания или забележки, можете да ни потърсите на безплатен за Вас телефон от понеделник до събота между 8.00 и 20.00 часа."



# 63
  • София
  • Мнения: 3 611
Да похваля пълнозърнестите мини франзелки, основно с тях се изхранваме  Peace
+1 Напълно подкрепям. Много вкусни.

# 64
  • Мнения: 1 883
YSMIV4ICA   а тези формички лилавите за мъфини колка са големи? Като пишеш че си взела малки ,тях ли имаш предвид?
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_14971.htm
По колко са в пакет? Аз днес не успях да стига до магазина, за утре остава.

# 65
  • велико търново
  • Мнения: 588
Тези малките единичните лилавите не съм ги виждала нямаше тази сутрин в лидл В.Търново.
Аз взех от миналият четвъртък форма за 12 броя малки мъфини .В всяка дупка слагам хартиена чашка за еднократна употреба и в нея изсипвам сместа за мъфина.Днес си купих силиконова форма за мъфини -жълта с форма на яйце.Нея не съм я изпробвала все още дали се отлепят лестно мъфините . Simple Smile

# 66
# 67
  • Мнения: X
*MIME*,няма гаранционни карти,тази роля играят касовите бележки.А,вътре в кутията е само книжката с инструкции и в нея/обикновено накрая на инструкциите на съответния език/ има тел.номер на сервиза за съответната държава.Обаче,ако не го намериш....или не можеш да се свържеш с тях...винаги можеш да звъннеш на клиентския телефон на ЛИДЛ и те ще ти съдействат.Просто си пази касовата бележка.Това е важното в случая.

# 68
  • Мнения: 505
леле колко сте изписали Simple Smile И аз се записвам тук, че много интересни неща има в темичките Simple Smile Искам да питам за формата с агънцето: Има ли някой , който я ползва и може ли да каже как пече? Благодаря
Тази сутрин си я купих, а сега като прочетох въпроса ти установих, че нямам никаква идея  как ще се пече ooooh! Помагайте!

# 69
  • Мнения: 1 045
Мен винаги са ме съветвали да си снимам касовата бележка, защото за 3 години може да изчезне напечатаното. Затова го казвам и на вас като съвет.

# 70
  • Мнения: 231
Благодаря на всички за отговорите !

# 71
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
леле колко сте изписали Simple Smile И аз се записвам тук, че много интересни неща има в темичките Simple Smile Искам да питам за формата с агънцето: Има ли някой , който я ползва и може ли да каже как пече? Благодаря

Аз отдавна им се канех, гледайки ги в сайта на Zenker. Имат и предложения с рецепти за тях на немски и английски - давам линк: http://www.zenker-backformen.de/index.php?id=12&L=5
И аз си ги поръчах да ми ги купят днес, но ще ги видя чак през уикенда. Също мисля да се сдобия с подложката за печене/месене/разточване, както и с лилавите силиконови формички, като идеята ми е в тях да приготвям крем-карамел. Ако някой има идея дали са подходящи, моля да пише.

# 72
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Момичета, ние не получаваме вече хартиеният каталог  Sad, а майка ми обича да си го разглежда. Не го ли разпространяват вече  newsm78

# 73
  • Мнения: 1 711
Ние го получаваме, сигурно ви го крадат.

# 74
  • Мнения: 1 883
Тези малките единичните лилавите не съм ги виждала нямаше тази сутрин в лидл В.Търново.
Аз взех от миналият четвъртък форма за 12 броя малки мъфини .В всяка дупка слагам хартиена чашка за еднократна употреба и в нея изсипвам сместа за мъфина.Днес си купих силиконова форма за мъфини -жълта с форма на яйце.Нея не съм я изпробвала все още дали се отлепят лестно мъфините . Simple Smile
Силикона няма грешка. Нищо не се залепва за него.

Общи условия

Активация на акаунт