Лидл ::14::

  • 93 011
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 873
Снощи посетих горнооряховския Лидл с идеята да взема брошури за колежките,тъй като спряха да ни пускат по пощите,а има интерес . В магазина нямаше нито една брошура.

# 76
  • Мнения: 483
Също мисля да се сдобия с подложката за печене/месене/разточване, както и с лилавите силиконови формички, като идеята ми е в тях да приготвям крем-карамел. Ако някой има идея дали са подходящи, моля да пише.
Днес си взех силиконовата форма Зайче. Лилавите формички са доста малки и според мен не са подходящи за кремкарамел.По-нагоре някой беше писал, че в тях слага хартиени форми и тогава пече. Бих казала че това е излишно, тъй като по силикона нищо не залепва.

# 77
  • Мнения: 17
Мен винаги са ме съветвали да си снимам касовата бележка, защото за 3 години може да изчезне напечатаното. Затова го казвам и на вас като съвет.


 
АЗ си изгубих касовата бележка за чопъра .Какво се прави в този случай .Сега нямам и гаранция за уреда newsm78

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 487
Тези малките единичните лилавите не съм ги виждала нямаше тази сутрин в лидл В.Търново.
Аз взех от миналият четвъртък форма за 12 броя малки мъфини .В всяка дупка слагам хартиена чашка за еднократна употреба и в нея изсипвам сместа за мъфина.Днес си купих силиконова форма за мъфини -жълта с форма на яйце.Нея не съм я изпробвала все още дали се отлепят лестно мъфините . Simple Smile
Силикона няма грешка. Нищо не се залепва за него.
Само когато в тях печеш за първи път се намазват с мазнина.

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 29
На Silver Crest имам термокана и яйцеварка.Термоканата е супер -3000 W,скрит нагревател и ниска цена за тия параметри-25.00 лв .Яйцеварката е добра ,но ме дразни ,че яйцата се пукат винаги независимо ,че са с пробита малка дупчица.
Утре ще видя везната и мисля да си я купя-имам нужда от това.Марката е немска  и предлага на добри цени.Мога да и вярвам сравнено с китайската такава в Лидл.
Яйцата направо от хладилника ли ги слагаш в яйцеварката? Пробвай да ги измиеш с топла вода , и тогава ги сложи да ги вариш.
Уж не винаги са от хладилник ...ама може и да си права.Ще проуча въпроса Grinning Мерси  за съвета.

Купих си везната.Тествах доста неща из къщи на които има написан грамаж.Ами мисля ,че е добра.Големичка ми се струва ,та ми заема  полезно място на плота.На касата казаха ,че гаранцията е в касовата бележка.Гаранционна карта нямаше и в моята кутия.
И с инстументите се сдобих ,ама нещо не ми се нравят.Утре мъжо като си дойде ще ги оцени.За 11.00лв -толкова. newsm78

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 21:28 от Тони73

# 80
  • Хасково
  • Мнения: 441
Просто Хари аз правя чийзкейк с маскарпоне и заквасена сметана от Лидл. Тъй като тавата ми е  голяма,
 използвам две кутийки маскарпоне и голяма сметана + пудра захар на вкус, а ако обичаш може да добавиш и кокос, става Crazy

# 81
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Днес си купих тефлоновите форми за агнето и зайчето.Много ви моля,някой ако е правил кекс със тях ,нека сподели рецепта.Благодаря ви   bouquet

# 82
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Днес си купих тефлоновите форми за агнето и зайчето.Много ви моля,някой ако е правил кекс със тях ,нека сподели рецепта.Благодаря ви   bouquet
Виж поста ми на предната страница Simple Smile
...Аз отдавна им се канех, гледайки ги в сайта на Zenker. Имат и предложения с рецепти за тях на немски и английски - давам линк: http://www.zenker-backformen.de/index.php?id=12&L=5 ... в долния край на посочената страница

# 83
# 84
  • Мнения: 142
Просто Хари аз правя чийзкейк с маскарпоне и заквасена сметана от Лидл. Тъй като тавата ми е  голяма,
 използвам две кутийки маскарпоне и голяма сметана + пудра захар на вкус, а ако обичаш може да добавиш и кокос, става Crazy

Супер идея. Аз също може да пробвам.
И въпрос- чипсовете, които са в черно-бялата опаковка сега тази седмица, имало ли ги е преди и хубави ли са???

# 85
  • Мнения: 1 722
Просто Хари аз правя чийзкейк с маскарпоне и заквасена сметана от Лидл. Тъй като тавата ми е  голяма,
 използвам две кутийки маскарпоне и голяма сметана + пудра захар на вкус, а ако обичаш може да добавиш и кокос, става Crazy


Благодаря за идеята!  bouquet

# 86
  • Мнения: 1 037
А някоя мама купувала ли си е този миксер на SilverCrest, за да сподели впечатления и евентуално каква му е цената в момента?
http://www.discounto.de/Angebot/SILVERCREST-Handmixerset-10-teilig-115049/

# 87
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
А някоя мама купувала ли си е този миксер на SilverCrest, за да сподели впечатления и евентуално каква му е цената в момента?
http://www.discounto.de/Angebot/SILVERCREST-Handmixerset-10-teilig-115049/
Аз преди месец го взех за 29,99. Много съм доволна.

# 88
  • Мнения: 2 047
Уни,при мен на страницата за контакт в долния десен ъгъл има стрелка и пише "Изпращане".При теб не излиза ли?


Нищо такова нямаше. Накрая им писах на мейла за контакти, да видим.

# 89
  • София
  • Мнения: 23 218
В магазина в Изток в София нямаше везни, а искам да взема една.Дори и етикат с цена нямаше, мисля си че изобщо няма да има там. Май другия най-близък ми е в Дружба, някой да е забелязал дали има налични там?

Общи условия

Активация на акаунт