Как да кажем на 8 -годишно дете, че любимият му дадо няма да се върне вече?

  • 18 366
  • 196
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 217
Тайничка.....много те прегръщам.....Предстои ти труден период - силно сърце ти желая и смелост....
 Flowers Rose Flowers Rose

# 121
  • Мнения: 2 353
  Тайна, пращам ти много, много прегръдки!

# 122
  • При децата ми
  • Мнения: 6 072
Моите съболезнования Тайна! Cry Толкова нелепо.... Cry
Много сила и кураж ти желая! Hug

# 123
  • Мнения: 952
Тайна, приеми моите съболезнования. Кураж в днешния тежък ден.
На теб и твоите близки пожелавам много сили.
Виртуална прегръдка.

# 124
  • Мнения: 577
Моите най-искрени съболезнования. Flowers Rose
Това е най-нелепата загуба, много, много съжалявам.
Една голяма прегръдка. Hug

# 125
# 126
  • Мнения: 11 918
И тук -най-искрени съболезнования и огромна прегръдка.
И много, много сила.Заради децата.

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 580
       Моите най- искрени съболезнования, Тайна. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Много е жестоко, когато здрав и прав човек си отиде ей така изневиделица.  Hug Hug Hug Огромна прегръдка за теб и цялото ти семейство.

# 128
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Моите съболезнования. Да почива в мир душата му! Сили и кураж за вас, пазете здравето си!

# 129
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Моите съболезнования. Кураж!

# 130
  • София
  • Мнения: 15 467
    Всичко свърши, ужасно тежко беше, не заведохме детето,ако беше видял какво става там и,че любимият му дядо му е студен, не го чува и не му отговаря,сигурно щеше да му остане шок за цял живот.Сега и трите деца са при дознателката,че искаше да ги разпитва.Аз съм изключила, хората ми говорят какво трябва да правя, аз веднага забравям, дават ми документи, забравям къде ги слагам.А най-страшното е,че само мъжът ми си знаеше всичко за фирмата, ние нищичко не знаем.Чантата с касовия апарат и всички документи на фирмата са изчезнали.Не познаваме нито колегите му, нито счетоводителката му, не знаем къде са му документите, нищичко.Всичко си оправяше сам. Cry

# 131
  • Мнения: 4 569
Не разбрах - защо дознателка разпитва децата?

# 132
  • Мнения: 11 607
Ох, Тайне Hug Hug Hug.........Ще се оправят нещата с фирмата, едно по едно.....Прегръщам те горещо, целувки на внучето, дай си време........Много сили ти желая от сърце Heart Eyes.......

# 133
  • София
  • Мнения: 15 467
Не разбрах - защо дознателка разпитва децата?
И аз не знам защо го поиска.Големите двамата не живеят в България, не знам защо.

# 134
  • Мнения: 2 927
Сега не е моментът за обяснения, но дознателката ги разпитва защото са пострадали от престъплението. Трябва да им бъдат разяснени правата. Тайне, подготвяй се психически и теб да разпитат.
Кураж  Hug

Общи условия

Активация на акаунт