Как да кажем на 8 -годишно дете, че любимият му дадо няма да се върне вече?

  • 18 367
  • 196
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 15 467
Сега не е моментът за обяснения, но дознателката ги разпитва защото са пострадали от престъплението. Трябва да им бъдат разяснени правата. Тайне, подготвяй се психически и теб да разпитат.
Кураж  Hug
Мен ме разпитаха още онзи ден!

# 136
  • Мнения: 2 927
Нямам думи.

# 137
  • София
  • Мнения: 15 467
Още преди да отидем до съдебна медицина ни привикаха.

# 138
  • Germany
  • Мнения: 7 950
Тайна, моите съболезнования! Много сила и кураж ти желая!

# 139
  • Мнения: 654
 Hug

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 16:46 от джоджо

# 140
  • Мнения: 419
Моите съболезнования, Тайна  Hug

# 141
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
 БОЛКА...
...това е най-кратката думичка, с която може да опишем - добрината,любовта,близостта...
която човека, когото сте загубили Ви е дал...
...и...тя ще Ви напомня, че не само го е имало....
а , че и още е с Вас.
Мир на праха му.Моите съболезнования Тайна.

# 142
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Тайна, съжалявам за загубата ви! Моите съболезнования! Бъди силна! Hug

# 143
  • Мнения: 1 715
Тайна моите съболезнования и кураж!Още помня темата за дъщеря ти и от там макар и виртуално разбрах,че си много силен човек! Hug

# 144
  • Мнения: 2 885
Тайна, най-искрени съболезнования! Flowers Rose Flowers Rose

# 145
  • София
  • Мнения: 2 430
О,Тайна ,моите искрени съболезнования Hug
Не намирам подходящите думи ,но  ми се иска в момента просто и за утеха  приятелски да те прегърна.

# 146
  • Мнения: 8 810
Мили боже! Изчетох последните страници  Sad
С всички неразбории по фирмата ще се оправите. Да е светло на душата му Flowers Rose Flowers Rose

# 147
  • София
  • Мнения: 15 467
      Много ви благодаря момичета, за мен  подкрепата ви е огромна! HugМолете се за нас да се справим с този шок,мъка и огромната загуба и болка!  Като отидеше на паркинга, често заспиваше, ние му звънехме да го будим, но онази вечеr не можахме, вдигна друг човек и каза,че е имало тежко ПТП и е в съдебна медицина.Всеки знае какво значи това.Няма такъв шок и ужас.

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 21:55 от Тайна

# 148
  • Мнения: 901
Тайна,
съболезнования.
Преди 17 петъка загубих майка си по подобен начин - половин час, след като си говорихме за уикенда с нея. Не беше катастрофа, а инфаркт.
И на мен ми се наложи да кажа на дъщеря си, която пък беше говорила с нея още по-скоро. Откакто я родих, не бях изпитвала такава болка, свързана с нея.На малката й внучка (на 3) казахме истината - че сърчицето й се е уморило и е спряло, но не сме я водили на погребението. А дъщеря ми (на 18) беше на погребението, но просто седна в ъгъла на залата и плака, но не отиде до ... После ми каза, че не е искала този спомен, и сега последният и спомен е как баба й пак изисква още повече.
Тайна,
сега е ред на твоите чувства.
Много е тежко и много бавно става поносимо - виждам по баща ми.
Но... Ето, той е станал по-дисциплиниран от когато и да е било, само защото усеща, че аз и сестра ми сме на границата на възможностите си.
Единственият начин да се погрижиш за децата си е като се погрижиш за себе си сега.
Прегръщам те.


# 149
  • Мнения: 7 914
Тайна, сега разбирам!

Съболезнования и бъди силна! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт