Бледа втора лента на теста за бременност????

  • 12 072
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 242
Няма какво да ти кажем, освен ако не искаш да гадаем Simple Smile
Направи си тест с първ урина, или си пусни  кръвен тест! а втората черта независимо дали е бледа или не говори само едно ,а то е бременост! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 69
Здравейте отново, бях на преглед, нищо че съм само с 5 дена закъснение, видяхме едно малко зрънце от 6мм, в 4г.с. съм. От тук нататък ще се моля всичко да е наред. Пак ще съм на преглед в края на месеца, ще ви пиша пак.

# 17
  • Мнения: 2 286
Честито, момичета! Прекрасна бременност, леко раждане и здрави бебенца на края  bouquet

И мойта бледа чертичка вече е на година и 5м. Party

# 18
  • Варна
  • Мнения: 361
Вече си имам два теста с две  бледи чертички EFP newsm44

# 19
  • Мнения: 227
Моята 2ра черта също беше бледа - след 2 дена повторих с тест и хоп, появи се изразена 2ра розово-червена чертичка  Hug Съветът ми е, ако не си сигурна в резултата, да повториш като мен след няколко дни (2-3) и тогава ще се види по-ясно. Всяка втора, макар и бледа черта означава положителен резултат  Peace
 Само за инфо, направих първия тест 2 дни преди датата на (не)очаквана менструация.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 361
Рано ли е да ходя на гинеколог? Или по-скоро може ли да види нещо? Защото така или иначе ще отида тази седмица. Имам си направление вече. По мои сметки трябва да е на 15 дни. Или да изчакам малко? 99% съм сигурна че има бебче Simple Smile Притеснява ме това, че кървя по капчици.

Последна редакция: нд, 18 мар 2012, 19:40 от Neli___

# 21
  • София
  • Мнения: 7 992
Рано е още да се види. Вероятно имаш имплантационно кървене, но мини и през лекар за всеки случай.

# 22
  • Мнения: 3 242
Милинка , имплатнационото кървене може да се получи седмица след оплождането ! А мацката ве4е е поне 2 седмици след оплождането. Моля те чети преди да даваш такива ''компетентни'' коментари.
Нели по добре е да отидеш на лекар да видят какво става и евентуално да ти изпишат нещо за да спрат кървенето.

# 23
  • Мнения: 2 286
Аз имах малко кървене на капчици около 7гс, но не откриха проблем. Прегледа при лекар е задължителен! Peace

# 24
  • Мнения: 69
Здравейте момичета, аз бях пак на преглед, в 5 -6г.с. съм, но отново видяхме само плодно сакче. Ох, така се притеснявам от "кухо яйце", попаднах на една такава тема и аз незнам как, и се моля само всичко да е наред. Никъде не ме боли, освен гърдите, имам само гадене от миризми, усещам всякаква миризма от километри, като куче съм и постоянно гладна, и все с някакъв гаден вкус в устата. На 11 април съм пак на преглед, така се моля да го видим.

# 25
  • Мнения: 2 052
nadinkapl само не си мисли лоши неща и спри да четеш  Naughty И аз в началото постоянно четях за кухо яйце, спонтанни аборти, какво ли не, бях психясала направо, само глупости си мислих. Сега чета само за хубавите неща от бременността. Simple Smile Мисли позитивно, желая ти на 11.04. да видите сърчицето и една лека и безпроблемна бременност  Hug

# 26
  • Мнения: 2 286
Здравейте момичета, аз бях пак на преглед, в 5 -6г.с. съм, но отново видяхме само плодно сакче. Ох, така се притеснявам от "кухо яйце", попаднах на една такава тема и аз незнам как, и се моля само всичко да е наред. Никъде не ме боли, освен гърдите, имам само гадене от миризми, усещам всякаква миризма от километри, като куче съм и постоянно гладна, и все с някакъв гаден вкус в устата. На 11 април съм пак на преглед, така се моля да го видим.

Миличка, спокойно! И без това нищо не можеш да направиш. Hug Hug
Гледай повече комедии и не чети разстройващи теми. Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 361
Здравейте момичета, аз бях пак на преглед, в 5 -6г.с. съм, но отново видяхме само плодно сакче. Ох, така се притеснявам от "кухо яйце", попаднах на една такава тема и аз незнам как, и се моля само всичко да е наред. Никъде не ме боли, освен гърдите, имам само гадене от миризми, усещам всякаква миризма от километри, като куче съм и постоянно гладна, и все с някакъв гаден вкус в устата. На 11 април съм пак на преглед, така се моля да го видим.
Аз съм в същото положение - 5-6г.с. и гинеколога видя само сакчето. Питах го кога ще се види и зародиш, каза ми след 7 - 10 дни, т.е на 7.04.  Дано всичко да е ОК
А кървенето спря след дуфастона, който изпих.

Последна редакция: нд, 01 апр 2012, 21:16 от Neli___

# 28
  • Мнения: 2 052
Момичета, при мен сърдечна дейност се видя в 6-7г.с. И мен ме бяха наплашили, че може да е кухо яйце, след 2 дни пак ме видяха и вече сърчицето на бебо биеше. Не се шашкайте предварително, още няколко дни търпение  Peace Много зависи и от ехографа - на някои се вижда по-рано, на други малко по-късно. Стискам палци всичко да е наред и да се похвалите с хубавата новина  Hug

# 29
  • Мнения: 2 286
Сега се сетих, че аз чух и видях сърчицето в 7г.с., към 8 отиваше.
По-рано само ембрионче имаше. Но никой не ми е казвал "може и да няма бебе, може да е кухо яйце" - това са "кухи доктори" Peace

Общи условия

Активация на акаунт