дали съм бременна, бледа черта след няколко часа?

  • 5 047
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
здравейте, моля ви дайте мнението си по въпроса.
Този месец правихме опити със приятелят ми около овулацията
имам много симптоми като, сънливост, раздразнителност(в големи количества) болят ме гърдите
имам и болки и дърпане в областа на яйчниците предимно вечер
зърната ме болят а днес и диария. правих тест вчера на 17 ден от М но беше
отрицателен. сега погледнах отново теста и се е появила бледа черта.
дали е отрицателен или просто е още мн рано за тестове и ShureCHeck не може
да отчете бремеността защото до евентуалното закъснение остават 7дни
кога е според вас да направя следващия тест, не ми се чака 7 дни..
поздрави!! newsm78

# 1
  • Мнения: 1 633
Недвусмислен резултат би дал кръвен тест за бременност, ако толкова не ти се чака.

# 2
  • Мнения: 6 365
Рано е за тест, след поне 1 ден закъснение. Дори SureCheck при мен хвана чак след 4 дни закъснение, с толкова бледа втора черта, че за малко и Мамасита да пусне тема "Помощ, бледа втора черта, възможно ли е да съм бременна?"

Тестът се отчита след 4 мин., след това резултатът е невалиден.

# 3
  • Мнения: 313
Рано е за тест, след поне 1 ден закъснение. Дори SureCheck при мен хвана чак след 4 дни закъснение, с толкова бледа втора черта, че за малко и Мамасита да пусне тема "Помощ, бледа втора черта, възможно ли е да съм бременна?"

Тестът се отчита след 4 мин., след това резултатът е невалиден.

При налична бременност шуър чека на мен не ми отчете абсолютно нищо. А 7-8 дни ПРЕДИ закъснение обикновен тест ми отчете втора черта. Много е субективно.

За най-ранно определяне -  кръвен тест! Може да засече преди закъснение.  Peace

# 4
  • Мнения: 272
На мен също ми се е случвало. Направих си тест - беше отрицателен, после оставих теста на рамката на прозореца и вечерта като го погледнах беше се появила бледа втора черта. Веднага отидох на кръвен, но беше отрицателен. Според мен направи си кръвен, той отчита след 10 ден от зачеването, така че вече ще можеш да видиш. Успех ти пожелавам  Hug и не се отчайвай ако не е сега ще е другия месец ще видиш  Peace

# 5
  • Мнения: 22
Трябваше да ми дойде ха 09/07/14 но на същия ден направих тест (някакво вътрешно усещане беше) и така купих си тест направих го и видях само една черта както винаги , и тръгнах да го хвърлям но приятеля ми искаше даа го види .. стояя гледа 5 минути и идва с думите : Вииждам втора черта , а аз как така къде ? След доста обстойно гледане се установи че наистина имаше втора черта , но беше чак незабележима.Тъй като 2 дни след това се връщахме в Англия веднаха отидох на кръвен тест-беше положителен и сега очакваме бебо.
Моя съвет е ако не ти се чака отивай за кръвен тест-той няма как да излъже.
И все пак ако чертата се е появила в рамките на 4-5 мин. теста е положителен , но ако е след посоченото време-Отрицателен.
Успех !!

# 6
  • Мнения: 1 174
Има голям шанс да си бременна, втора бледа черта е окуражителен знак. Но е много рано да се си даваш парите за други тестове, при положение че имаш 7-8 дни до менструацията.
Досадно е, знаем , но ще те посъветвам да изчакаш. за да си 100% сигурна , а не да се измъчваш дали си или не си, 4 дни(за да не те върнат) след закъснението отиди за кръвен тест..... Казвам го от опит, моето бебе е два отрицателни теста ( направени в деня на закъснението и следващия) и една ужасно бледа и незабележима черта на 3-тия ден.
Стискаме палци и от сърце ви желаем две ярки чертички.  EFP

# 7
  • Мнения: 309
Вземи си Престо, на мен ми показа 2ра черта преди закъснението, в кутията са 2 теста. Това е теста, който показва резултат най-рано. Стига с тоя прехвален Шуър чек. След Престо направих Шуър чек и ми показа отрицателен резултат, а съм бременна. Peace Hug

# 8
  • Мнения: 309
А и другото което е - ако не си сигурна в резултата на едната касета в кутията, непосредствено след 1вата веднага можеш да направиш и 2рата за по-сигурно.

# 9
  • Мнения: 176
Престо - на мен ми показа бледа втора чертичка седмица преди М, 2 дни по-късно втроия тест си показа ярка втора черта Simple Smile Успех!

# 10
  • Мнения: 309
Да, това е най-хубавия и сигурен тест. Simple Smile Simple Smile Шуър чека вече е много прехвалена работа, пък дава лъжливи резултати. Peace Simple Smile

# 11
  • Мнения: 373
Здравейте може ли при  8 дневно закъснение да се смята появата на бременност?! От 4-5 дни ми е "лошо" както се казва и ми е малко сънливо. Кой най-добрия съвет - първа стъпка да се направи, ако има индикации за това. Извинете ме за неточните въпроси!!!

# 12
  • Мнения: 1 633
Клеопатра 10, направи си уринарен тест. Успех!

# 13
  • Мнения: 373
Ккаво да направя първо - трябва да посетя лабораторията ли или да имам избран гинеколог?! За изследванията  може ли даправление от личния лекар, извинявайте че питам?!

# 14
  • Мнения: 309
Клеопатра, първо си направи тест за бременност, чак след това отиди на гинеколог. Закъснението може да не е от бременност, но все пак не го пренебрегвай! Peace Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт