Уф бе:)

  • 39 256
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
На твойто мъж да му кажеш, че ако ми падне на литературната деснячка, ще си събира зъбите в шепичка. Сериозно. После си те вземам в Брюксел заедно с двете хлапета, намираш си там един истински мъж, пък на твоя да му споделя кой каквото иска.
В цялата ситуация има едно добро нещо - че малко ти се е отвлякло вниманието от паниката преди повторното секцио - това в рамките на прекалено черния хумор, прощавай.
Даже и само да дразни, намерил е просто идеалния момент  #Cussing out
Ух, ядосах се, извинявай. Ама никого не обидих, само малко заплахи, но то е за да ми олекне  Peace  

# 16
  • Мнения: 322
Каква е тази епидемия от п.тьовщина напоследък?!  ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 310
Ако това влечуго е у дома, ще го наритам! ooooh!
Успешно раждане и не се връзвай на комплексарски приказки сега. Peace

# 18
  • Мнения: 12 664
Голям симпатяга е ТМ. А какви са му променените виждания?  Да не задоволиш скоро едно от тях - това за без мъж. 

# 19
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
ММ - моето мило
ТМ - твоето мило

М, даа като гледам темите скоро ще въвеждаме и НМ - наШто мило. Peace

# 20
  • Мнения: 4 916
Този да няма проблем с твоите бременности в по-глобален мащаб?
И за предния път беше писала, че ти е говорил някакви простотии, от там съм останала с впечатлението, че проблемът е у него.
И нали се сещаш, че като пишеш тук за личния ви живот, цялото ви градче чете.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
А, може ли подробности за 'перфектната'
Някак ми се губи този събирателен образ.
Разлято мъглив и твърде нетраен е сякаш
И как така е разбрал, че е перфектната?
Нали все още не я е 'избамкал' ...

# 22
  • Мнения: 1 310
Е, как?! Перфектната не е ли руса, с големи цици, малко дупе, разрешава в задния двор, гълта, не задава въпроси и почти не приказва? Crazy

# 23
  • Мнения: 12 664
Например перфектната майка Сарачинова е такъв образ.

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Нещо се обърках, за перфектната позната, приятелка, любовница, съпруга, колежка или не знам си какво става въпрос?

# 25
  • София
  • Мнения: 23 096
Не искам да го обиждам, ама мисля, че не е в час човека щом говори така на бременната си жена. Ужасно обидно е и никак не е мъжко.
Peace
Голям мъж, няма що.
Перфектната със сигурност няма да му върже, споко.

# 26
  • Мнения: 10 547
Аз няма да го убиждам.  Wink Но да го обидя, няма да се въздържа- този екземпляр ми е безкрайно симпатичен. Цуни го от мен довечера и му сподели, че е щастливец, дето не ме познава.

Този да няма проблем с твоите бременности в по-глобален мащаб?
И за предния път беше писала, че ти е говорил някакви простотии, от там съм останала с впечатлението, че проблемът е у него.
И нали се сещаш, че като пишеш тук за личния ви живот, цялото ви градче чете.

Да прочете и перфектната, да се включи.

# 27
  • Мнения: 1 615
За ТМ отдавна всички сме наясно. Само ти ли не?

# 28
  • Мнения: 24 467
Е, как?! Перфектната не е ли руса, с големи цици, малко дупе, разрешава в задния двор, гълта, не задава въпроси и почти не приказва? Crazy
Бе да ти кажа- не за всеки. Моят съпруг харесва мулатки или мургавелки- високи, къдрави, чернооки, с гъвкави тела, да могат да водят разговор и да имат чувство за хумор. Аз също харесвам такива.
Хубаво е, когато в семейството вкусовете съвпадат!

По темата- УФ!

# 29
  • София
  • Мнения: 23 096
Явно много съм изостанала от форумския личен живот, тъй като за пръв път се сблъсквам с мъжлето на Мира.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт