Нека температурите са майски, пък ако ще ФЕВРУАРЧЕТО да плямпа на китайски! (44)

  • 30 094
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 50
Ох, Бела, аз също щях да откачам, ако бях на твое място, но така наистина не му помагаш. Бъди силна, че той да усети сигурност и да се успокои.
Ла Вида, искам такива учители като теб за моите деца. Трябва да се вслушваме в тях, ако искаме и те да се вслушват в нас. Оня ден мъжа ми се кара на Тино, Тино тръгва да казва нещо и баща му вика...Не ми се обяснявай...Викам му после, ще ти се обяснява и ти ще го изслушаш и тогава ще го съдиш...Стана ми драго, че Тино се защити. Нека показва характер, не искам мекотело, а момче което знае какво иска и защо го иска...

# 31
  • София
  • Мнения: 209
Ла вида, имаш страхотен подход към децата. Учениците ти са късметлии!

Юхуу, имам тука еди-два свободни палеца и ще стискам Wink

Бела  Hug

# 32
  • Мнения: 76
Момичета искам да ви питам нещо.Понеже ми изтича майчинството,а Дани не е приет на ясла и ще го гледам поне още 6 месеца,трябва ли да подавам нещо в работата,че ще ползвам неплатения отпуск по майчинство? newsm78

# 33
  • Мнения: 70
Юхи,мерси за заглавието и за темата  bouquetИмаш и моите стиснати палци Hug
Бела Hug

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 110
Момичета искам да ви питам нещо.Понеже ми изтича майчинството,а Дани не е приет на ясла и ще го гледам поне още 6 месеца,трябва ли да подавам нещо в работата,че ще ползвам неплатения отпуск по майчинство? newsm78
Камбанчо, подавасе декларация, ама точно каква беше.  newsm78 Много съжалявам, но сега нямам време да ровя, дано някой друг се включи. Аз пиша ся само да ти кажа, че дребното ти е много чаровно.  Heart Eyes На тия очи (т.е. поглед) нищо не отказвам!  Crazy Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 55
Бела, стискам палци всичко да мине леко и безболезнено! Hug

Камбанчо, пускаш си заявление за ползване на отпуск.

Ние бяхме на консултация, за протокола Андреа на 2 г. е 12 кг, 89 см. ( на 1.г.6м. беше 12080, не е мръднала, освен с 6 см. на височина ) Биха и последната ваксина, тази която замества Пентаксима, стиснете по едни палци да я понесе без проблем  Praynig

# 37
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ла вида много добре си го казала  Peace (какво преподаваш?)

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
Цял ден се чудя на ккава тема си мълчим, накрая се усетих, че имало нова тема!  Laughing
ЛаВида, чак ми се прииска да съм ти ученичка!  Laughing
Бела, съжалявам, че ви се налага да минете през това!  Hug Hug
Юхи, стискам всичкия наличен палец, тя работата ти ще стане, ама любопитството ще убие котката.  Joy
ТанчеГ, дано няма реакции!

Оф, съвсем бях изключила за бележка от педката за детските, а трябва да ги подам до края на този месец. Нищо не съм събрала като документи до момента, направо не мога да повярвам колко съм неорганизирана тази година.  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 110
Юхче, приеми ми извинението, а палците са ми вече силно стиснати.

Нещо не разбрах що ми се извиняваш ама така, за протокола, простено ти е!  Hug Mr. Green

Ника, за работа става въпрос, ма не върви да пускам подробности.  Blush

# 40
  • Мнения: 40
Ирко, стиснати са ми палците за тебе. И за Ади да понесе добре ваксината.

# 41
  • Мнения: 40
Ние пък вчера пуснахме изследвания на Нийчето и утре ще са готови. Дано да й няма нищо, че не ми се ще пак да се борим с бактерии. Достатъчно ни беше 8 дни в болницата...

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 6 011
ДУ!  Grinning
Юхче, нищо де, пак ти стискам палци, акО, че е работа!  Laughing
Танюшке, урина ли посяхте да гледате за бактерии?  Hug

# 44
  • Мнения: 179
 Добро утрооооо! Най- сетне вече се усеща дъха на пролетта. newsm68

 Юхич, силно стискам палци! Ще има ефект, да знаеш Wink! Фактически доказана е ползата от форумското палцестискане Grinning.

 Танче, прекрасни са мерките на Анди Heart Eyes. Няма да има реакция от ваксината, вече са ни големи дечицата.

 Таньорче, стиснати палци и на теб за изследванията на Нийчето Heart Eyes!

 Бела, през какво ли не минава майчиното сърце! Мисля, че всичко ще е наред. С теб сме Hug.

 Ла Вида, супер си  bouquet! Най-важното е човек да си обича професията и да я практикува с любов! Аз учителката на Кристиян днес как ще я насоля Close. Вчера го взимам и тя ми обяснява как той кихнал няколко пъти и сигурно се разболявал Thinking. Цял следобяд, вечерта и през нощта това дете не показа признаци на разболяване. Сутринта го будя, а той ми заявява, че днес нямало да ходи на училище, госпожата не го искала и казвала как на нас (родителите) не им пукало за учителите и останалите ученици и сме си пращали болни децата #Cussing out #Cussing out #Cussing out smile3511...Е това вече ме вбеси Close. Ще се разправям днес сериозно #2gunfire.

 Да видим това дали ще ви усмихне /за тези, които не са си измили чашите от снощи/ :
 



 

Общи условия

Активация на акаунт