Нека температурите са майски, пък ако ще ФЕВРУАРЧЕТО да плямпа на китайски! (44)

  • 30 089
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 210
Привет от Габрово дами   bouquet
Аз все пак се прибрах,утре е първото дело на баща ми Sad Не ми се иска да ви занимавам ама все пак ще ви споделя... Той че е взел парите и не ги е управлявал адекватно, туй е тъй, ама значи ли това,че трябва да разпродават цялото му имущество на безценица  Cry Подемно съоръжение, представляващо 30 тона метал са го оценили на 500 лв... (В момента металът на вторични суровини е 300 лв. на тон, а те изправно,въведено в експлоатация съоръжение за 500 лв.)   Съдияизпълнителката ми е позната, не ми е близка,но сме седяли на маса не веднъж... Опитвам да се срещна с нея, само да й кажа кво мисля, то е ясно ,че парите са много преди честта и морала при тия изроди... Но исках да я питам просто мое ли да спи спокойно като знае,че загробва хората... Вчера не дойде  в офиса, ама днес пак ще седя там с децата колкото издържат, ако мога поне да й объркам работата... Това не са хора...  Cry Просто не са хора... Confused

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
ДУ !



Любезна, съжалявам за гадориите ,които са ви се струпали ! Дано да има светлинка в тунела и да намерите най-доброто решение !  Hug

Слънчии
,  Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 815
Добро утро Simple Smile
Да ви проверя как сте...
Ради, и аз сякаш бих мазала само с фенистил. При Софи са ми се появявали такива неща, появяват се периодично и и аз не знам от какво са. Но отшумяват за 2-3 дни, докато се наканя да я заведа на лекар. Embarassed
Любезна  Hug дано успеете бързо да се преборите с изпитанието, което ви предстои. Но истината е, че пред парите се губи и приятелство, и човещина и ... абе всякакви общочовешки ценности.  Confused
Хубав ден ви желая и много усмивки   bouquet

# 723
  • София
  • Мнения: 6 011
ДУ!  Grinning
Рали, камък ми падна от сърцето, че сте останали доволни и ви е обърнал внимание човека, че много ми е притеснено така да препоръчам някой.  Hug Сега остава Райчето, като добро дете, бързо да се повлияе от терапията, и да нямате нужда от никакви дерматолози повече!  Praynig Hug
Любезна, съжалявам за теб и татко ти. То си наясно, че всичко негово вече е продадено, разпределено, уредено и т.н. на свои хора. Не се съсипвай, само гледай да сте здрави, другото ще се нареди!  Hug Hug
Камбанчо, дано не се усложнява Дани, да му мине температурата тия дни, и да не стигате до АБ.  Praynig
Слънч, а така душко, да ти видим и на теб "очите".  Laughing Hug


Много красиви снимки видях, специално и ФБ ще се набутам, да си видя новата племенница!  Grinning Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 172
ДУ Mr. Green

Влизам аз с едно питанИе - да знаете някой добър специалист за разширени вени (съдов хирург мисля ми трябва)? Имам една забита братовчедка дето все няма време за себе си, а краката и вече изгледждат страховито. Все няма пари за лекар, пък и идва рождения ден и реших аз да я водя и ако се наложи операция и майка ще помогне с някой лев...ама пусто не знам къде да я водя... newsm78

Днеска Виктория се събуди в 3:30ч с як рев от зъби предполагам, събуди Александра и стана мазало. Сега диването спи блаженно, а аз едва гледам Outta Joint

Рали, радвам се, че сте доволни и вие и дано скоро стане ясно какво и е на малката душичка!

# 725
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
ДД и от мен!

Аз съм на работа, децата разпределени на училище и ясла.

Любезна  Hug дано всичко се нареди!

# 726
  • Мнения: 7
Теди, заведи я в трета градска. Там има цяло отделение по съдова хирургия и само това правят. На който и да попаднете, всички са добри. Другото място за такива операции е ВМА.

# 727
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
ДУ,

Рали, слава Богу, че всичко с Рая е наред (с такова впечатление оставам)!! Като ви чета и теб, и Никича, и Тедито, че и още някой май имаше, ходил при този доктор, оставам със страхотни впечатления и вече знам кого ще търсим при евентуални проблеми (нищо че студенска п-ка е на майната си).
 Grinning
Никич, пак ми звучиш като да се е намерило разковничето при вас, ха дано! А случайно ли попаднахте при Мустаков или съвсем нарочно? И вече прекалявам, ама... какво включват пълните изследвания? За алергени ли ще го тестувате, или нещо съвсем различно е? Crazy

Ради, вчера прочетох постинга ти, но това, което описваш, не ми говори нищо. Само се сещам за понятието „гъша кожа” - кожа, която изглежда като настръхнала. Преди много време бях чела на какво може да е признак, ама отдавна съм забравила, но ти можеш да разръшкаш чичко гугъл с тоя ключов израз, че даже снимки ще излязат, за да сравниш. А за най-сигурно, типично по форумски, давам следния акъл: заведи я на лекар, ако считаш проблема за сериозен, и ако не отшуми до седмица.

Теди, дано братчедката ти намери най-добрия лекар и разреши проблема си!

Любезна, мнол мъчно ми стана, като те чета - наистина човещината стана кът напоследък (в нашата мила рОдина, но сигурно и не само тук), отстъпи място на „човещинКата”, демек - лакомия, мързел, блюдо(разбирай г*зо)лизничество, и не на последно място - шуробаджанащина (в комбинации и вариации на гореизброените). Естествено че няма да се предадеш, но гледай да ако може поне да не влагаш много емоции, ама колкоо въобще това е възможно, когато е засегнат толкова близък човек, който на вс. отгоре е и с разклатено здраве.

Абе, дано всичко да се разреши по най-добрия възможен начин с оглед на ситуацията!! И после започвате на чисто - само здраве да има, както казва Никича. Погал-погал! Hug

Слънч, много се радвам да те чета всеки ден!  bouquet

И все пропускам да кажа: велкомен на третата котка в отбора! Mr. Green

П.П. Мерка, ако никой още не ти е обяснил, аз мога да ти обясня как да качиш снимка или да пуснеш линк тук, така че да можем всички да го разгледаме (второто ще стане по-лесно). Силно съм заинтересована и аз да си видя най-младата племенница. Hug

# 728
  • София
  • Мнения: 6 011
Мяу, случайно попаднахме на него, просто той беше на смяна.  Peace То в тая алергология е една лудница, мани-мани. Обаче щом влезнахме в кабинета и го видях доктора, някак бях убедена, че е Мустаков, без да съм го виждала никога този лекар, не носеше и бадж, нямаше го и името му на вратата, че има часове там.  Laughing Просто интуитивно го надуших, че е той, само на база прочетеното из нета.  Crazy
Сериозен човек изглежда, определено вдъхва доверие.
За алергени ще го тестуваме. Ще трябва да взема направление от личната, а също така и да имаме и някой лев, че ми се иска ако има нещо, което не се покрива от ЗК, да му се направи, ако е нужно.

Теди, единият ми брат си прави някаква интервенция на единия крак в Токуда. Нещо от сорта, че тази вена я "замразиха" или там както се казва, и вече не му създава проблеми, щото на практика вече не е вена. Обаче в момента с него сме в много обтегнати отношения, и не мога да го разпитам при кой лекар е бил.
Но и съвета на Бръмби за Трета градска е добър, защото в края на краищата то все нещо ще се плаща, но пък защо да не мине по каса, ако братовчедка ти е осигурена? Успех и пожелавам!  Hug

Да изокам, че и аз не намирам снимки на Радина из ФБ, може и да не сме приятелки с Мерката.  Rolling Eyes

# 729
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Не знам защо не стажа да видите снимките опитах се да копирам, но не става, може би Мери е заключила профила само за приятели.

# 730
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
АниК, работата е там, че само Мери може да покаже публичния линк на албума (този линк се намира под албума и е указан по следния начин: „Искате ли да споделите своя албум? Добавете приятели и роднини чрез връзката:”). Публичният линк се намира всъщност под този надпис-линк (за споделяне). Просто се копира и поставя тук и...воала.

Ти нямаш достъп до този линк, нито пък аз, нито който и да било друг. Дори Мери да е посочила албума като публичен, пак ще могат да го видят само онези, които имат профил във ФБ. Не знам дали стана ясно, ама...

# 731
  • София
  • Мнения: 110
ДД!  Hug
Съжалявам за всички болни дечица.  Sad Любезна, съжалявам и за това, през което трябва да преминете с татко ти.  Rolling Eyes
Моето настроение е в унисон с времето.
Мери, само дай изрично позволение и ще кача снимки на Радинка в снимка.бг (с парола е все пак).  Flutter

# 732
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Да, другият начин е този, да се свалят снимките от ФБ, май даваше възможност само една по една (със save image as), и да се качат в снимката.

Моето настроение също не е твърде мажорно днес, ама то егасимуси и дъжда пердаши навън - цял ден.

# 733
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аха стана ми ясно  Peace

При нас е мрачно, но не вали.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт