Системата МИНУС 60- 32 тема

  • 51 800
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 730
Здравейте, момичета! Kally May - браво на теб! Моят отчет: з. бисвитена торта, о. дробчета на фурна, в. салата от краставици и чушки с малко сирене.

# 31
  • Мнения: 2
Привет! Simple Smile
При мен никаква прояна ,но продължавам !
До момента отчета ми:
З:плодово мюсли +компот+кафе
О: 2кюфтета+печено зеле (дояждах от вчера)+ парче кашкавал (може би беше около 30гр)
В:не съм решила,мислех си за снежанка с чаша червено вино newsm78
Това от мен!
Лек и минусов!  bouquet

# 32
  • Burgas
  • Мнения: 33
Здравейте,

ето го и моят отчет за вчера
з-обилна, каквото се сетите
о-към 14.30 салата зеле с риба тон
в-салата айсберг

резултата е качен килограм, днес ще си го напиша в табличката на лебед

Мисля, че причината да качвам е че закуската ми е много обилна и предимно тестено и сладко, на обяд и вечеря все се обърквам и хапвам нещо не системно А да и не пия достатъчно вода.„
разпечатвам табличките, слагам ги на хладилника и с два пъти повече желание се захващам

# 33
  • Мнения: 11
....разпечатвам табличките, слагам ги на хладилника и с два пъти повече желание се захващам

Това беше първото нещо което направих, сега там е само тази за вечерята че още се бъркам  Laughing

За сега:
з: 2 гофрети с течен шоколад и кафе
о: печени ребърца+ салата зеле с моркови
в: за сега мисля да е портокали, а може и някой домат да си нарежа...и след вечеря чаша вино  Crazy

# 34
  • Мнения: 0
З: 4 препечени ръжени филийки с чисто масло и чаша компот
О: 2 купички леща с няколко люти чушки
В: риба
Един глад ме подгони и си викам я да вляза във форума хем да се отчета хем да си вдъхна кураж  Laughing
Трябва да започна и аз нещо да спортувам newsm78 Каквато съм мързелива натура пък и като съм тежка ми е много турдно да се наканя а трябва  NaughtyВие как се справяте със спорта?

# 35
  • Мнения: 617
Айдее на новата тема, дано да е много минусова.
Kally May браво, такива отчети ми дават силна мотивация.
Аз нещо съм в застой уж гледам да съм системна и тази седмица бях така, но няма резултат ни в килограми ни в сантиметри  Cry. Въртя тук един килограм и още немога да сляза под 58кг. Вечер съм 59, сутрин 58,2. Ама няма да се отказвам искаше ми се да е като първата седмица през която свалих 3 кг за една седмица, ееех ако продължаваше така досега да съм смъкнала всичко излишно.
Днес менюто беше:
з-кроасан
о-нямах време и хапнах солети докато работех
в-мляко с мюсли
Знам, че не е много системно това хапване ама поне не е много като количество.

# 36
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет!

Менюто днес:
з. - течен шоколад, два бонбона
о. - сандвичи, пакетче солети (не си бях вкъщи и не се бях подготвила със системен обяд)
в. - половин кофичка кисело мляко

Аз реших да сменя малко мотивационната тактика. Реших да разбия целта си на няколко по-малки цели. Та първата ми цел е да достигна 92 кг.  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тема!
З: 2ф.пълнозърнест хляб с пастет и няколко маслини
о: порция пилешка супа
в: салата от домати със сирене,сос песто и няколко маслини

следобед-кафе с мляко и един голям фреш от грейпфрут,лимон и портокал

# 38
  • Мнения: 730
Здравейте и от мен. За днес: з. сандвич на фурна с шунка и кашкавал, о. пиле с ориз, в. шопска салата  chef

# 39
# 40
  • Мнения: 10
 Здравейте системки, добро утро! При нас е слънчево и за първи път тази седмица не сме затрупани със сняг.Това ми действа мотивиращо. Отчета ми за днес набързо: току що питка със сирене и в момента черно, горещо, ароматно кафе и си го пия САМА!!!!! smile3503
 Обяда ще е едни "лепкави" ребърца, вероятно с някаква салата заради мъжката част!!
 Вечерята не знам, дали няма да я пропусна, защото съм пред МЦ и съм подута и изобщо не ми се яде.
 Ми това е, лек ден,системисвайте пролетта дойде не на шега   bouquet
 Връщам се назад да ви чета.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3
вчера
з-пържени яйца с 3 филии хляб
о-зелеви сърми
в-1 ябълка и 1/2 кис.мл.


Вие как се справяте със спорта?


зумба в къщи....и мен също ме мързи,но след 40мин латино ритми ми идва прилив на енерджи,а и е забавно...

# 42
  • Мнения: 2 038
Добро утро, момичета!
Отчет за вчера:
З: Кисело мляко с мюсли + кафе
О: Спаначен огретен + салата
В: Тиквички на скара + кисело мляко
Днес:
З: Банички със сирене + кафе
О: Мусака с тиквички
В: Кисело мляко и плод

# 43
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Вие как се справяте със спорта?


зумба в къщи....и мен също ме мързи,но след 40мин латино ритми ми идва прилив на енерджи,а и е забавно...

И аз зумбясвам вкъщи. В началото на миналата година ходех на класове по зумба, но сега нямам възможност. Имам си един любим едночасов сет и си танцувам. Понякога правя и каланетика. Но и за двете не съм особено редовна. Иначе всеки ден имам една около 3 километрова разходка, добре ми се отразява.

Последна редакция: сб, 17 мар 2012, 13:20 от Нощни очи

# 44
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За днес:
З- портокал и банан
О- чийз тост с малки пържени картофки в Макдоналдс
В- предполагам, че  пак няма да е системна, че имам рожденничка и направих 3 торти Crazy

Вие как се справяте със спорта?
При всяка възможност (за съжаление не успявам всеки ден) правя каланетика, йога, зумба или други упражнения от "тренировки в домашни условия"- според настроението.

Общи условия

Активация на акаунт