Системата МИНУС 60- 32 тема

  • 51 795
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
 Joy Joy Joy
Е, аз и предиобдена съм си правила, но само в случаите когато съм ставала нечовешки рано сутрин.

Успех!  Hug

# 61
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Хайде и аз в новата тема-малко мръднах, само 3кг, но си е нещо!

# 62
  • Мнения: 10
Запис!
Честита нова темичка и много минусчета на всички в тези слънчеви дни.
Аз бях цяла седмица на гости в чужбина и резултата ееееееееее  Embarassed 4кг нагоре или всичко свалено за 1 месец. Много ме е яд. Вече съм се зарекла да не развалям диетата за нищо на света. Наближава лятото и много ме е срам какво съм прасе. А и с този апетит на ламя направо ужас  Embarassed. От утре системна отново и пак ще свалям същите килограми. Много ме е яд.  #Cussing out Надявам се да са предимно вода и да ги сваля бързичко

# 63
  • Мнения: 730
Здравейте, момичета, да се отчета за днес: з. сандвич на фурна, о. ориз, в. пиле на фурна
Смятам да понаблегна на салатките тази седмица, че от зърнените нещо не ми се получава.
Успешна седмица на всички! Hug

# 64
  • Мнения: 367
Здравейте на всички от един нов кандидат за по-добра фигура. Виждам, че поддържате един много добър и приветлив тон в тези темички. Сега смятам да почета доста преди да стартирам, за да избегнем глупавите въпроси Joy
За себе си мога да кажа, че последната година беше малко стресираща и в комбинация с хашимото и анемия някакси неусетно от 63-65кг. в момента съм 73-4кг. И разбира се, не мога да се понасям  Laughing.

Така че, момичета на всички пожелавам успех и всички знаем, че когато се почувстваш добре в кожата си, всичко върви по-леко.   bouquet

Последна редакция: нд, 18 мар 2012, 23:25 от Кети

# 65
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Добро утро!  Hug

Закуска?



Много съм доволна, претеглих се преди малко и съм 103,500 кг или минус 3,100 кг!  Flutter
Мисля, че най-после напипах правия път.
Започнах да се храня само, когато съм гладна и престанах да консумирам, храна, която не съм сготвила, спрях и кока-колата (единствения ми питеен грях, от който се опитвам да се отърва отдавна, кафе не пия много отдавна), хляб само на закуска. И резултата е на лице. Включих повече риба и яйца в менюто си, които ми се отразяват отлично.
Сега, ако съм по-стриктна в системата ще стане още по-добре. Но не си давам много зор, за сега така работят нещата за мен.

Менюто за днес:
з. - 2 филии бял хляб намазани с пастет от варени яйца, сирене и лютеница; сусамова тахан-халва
о. - леща
в. - още не съм я измислила, сякаш ми се хапва кисело мляко и ябълки

# 66
  • Враца
  • Мнения: 2 236
нощни очи, браво! Hug
радвам се, че си станала ЛЛЛ помощник, кърмачките тук ще докажат и покажат на всички, че можеш да кърмиш и отслабваш, а не да се оправдаваш с необходимостта от диета, за да не кърмиш Peace

успех с малкият цокльо, да ти е жив и здрав!
/кога те чакахме да родиш, кога стана на годинка и 1 месец Laughing/

# 67
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Трънче Hug
Благодаря за хубавите думи! Hug Heart Eyes

Иначе по темата "кърмене и отслабване" - има жени, които наистина докато не приключат с кърменето не могат да отслабнат. Много е индивидуално и зависи от много неща.  Peace Но е факт, че има много разумни начини на хранене, които са съвместими с кърменето и топят килограми или ако не успеят да ги стопят, то поне не позволят да натрупаш допълнително. Стига нещата да не се пришпорват и жената да не се лишава от важни хранителни групи, нещата се нареждат полека-лека.  Peace Wink

# 68
  • Враца
  • Мнения: 2 236
така е, права си, но трябва да се опитваме, а не да се оправдаваме, пък каквото е-такова.
най-важното е да кърмими по-дълго.
впрочем, какво става с елилени, тя май отдавна не е писала тук, дали всичко е наред с нея и бебчо?

# 69
  • Мнения: 0
Аз съм - 0,500 гр. за една седмица.Колкото толкова. Продължавам напред.
З: 4 ръжени ф. препечени и намазани с чисто масло, чаша компот
О: наденичка, 2 портокала
В: салата от моркови, грейпфурт

# 70
  • Мнения: 130
Ей, страхотни сте Simple Smile Като вляза и ви прочета се надъхвам да продължавам Simple Smile Тъкмо тръгнах да свалям на обиколки и хоп МЦ и сега ме е страх да се приближа до кантара. Embarassed Сигурно ще покаже 4 кг отгоре. За жалост след толкова години системен глад, моят организъм се опъва мноооооооооооого и за месец и половина първо качих после задържах, а най-накрая свалих 2 кг. Sad Много са малко, но все е нещо.
Без вас момичета отдавна да съм се отказала   bouquet

# 71
  • Мнения: 11
Нощни, браво  Peace, и аз съм -3 кг вече за една седмица и обиколките доста се понамалиха. Дано продължаваме в същия дух ВСИЧКИ  Praynig. Много се радвам на тази диета и мнооого благодря на Бенджи, че ме светна за нея   love001

за днес:
з: две препечени филиики с кашкавал и един домат
о: леща
в: портокали

# 72
  • София
  • Мнения: 1 272
Мама на Мишо браво за упоритистта! Важното е че са тръгнали надолу килограмите, а още по-важно е че ще се храниш пълноценно. 2 кг. никак не са малко, аз от есентта боря едни 4 и съм преборила 1, 5 . Днес канатчето ме зарадва с 56, 5 кг, мина месецния цикъл и най-после видях резултат от режима.

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте! Днес ми е първи ден , започвам 66.200

Отчет:
з: кисело мляко с банан и лъжичка мед, кроасан,капучино
о: пропуснах го защото нямах възможност да обядвам
в: хапвам сега в 16:30 умряла от глад Simple Smile - кюфтенца, един домат и парче сирене.

Още съм нова и не знам дали  храните, които смесвам са правилни, но ще се радвам да ме критикувате,когато греша! Simple Smile)

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 17:06 от Monyosche

# 74
  • Мнения: 130
Tanija упорита съм засега Simple Smile Как само ги чакам да тръгнат надолу Simple Smile

Monyosche за вечеря не може да се смесват месо със зеленчуци или месо със сирена. Може само месо, или зеленчуци и млечни. Успех от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт