Системата МИНУС 60- 32 тема

  • 51 824
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 320
b] BoBoDes[/b], твоите килограми със системата ли ги смъкна? Снимки ще има ли? Наистина е много мотивиращо, когато се видят такива снимки.
не. това беше 95-та, свалих ги с чай и солети през деня, а вечер нещо готвено, или само ябълки. задържах ги няколко години, после се задомих + дойдоха държавните изпити и качих 20-тина. след стажа почнах работа и пак чай и солети през деня, и зелева салата вечерта и ги свалих почти всички. последва първа бременност, пак качване, пак сваляне, пак качване, втора бременност...и така 17 години е едно непрекъснато лутане с диети и + и - с килограмите.
в момента съм 103, и се надявам най-сетне да съм намерила режима, който ще ми позволи да отслабна и да задържа килограмите си, щото ми писна Confused целта ми е да стана 80, повече не искам  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 13 май 2012, 06:45 от BoBoDes

# 736
  • София
  • Мнения: 4 903
BoBoDes, а колко си висока?
Питам те, за да си направя самооценка на себе си, защото и аз започнах да свалям със Системата от 103кг. В момента съм 78кг и искам още поне 10кг да махна от себе си. А твоят резултат от снимките е страхотен и изглеждаш прекрасно на 79кг.
Това с чая и солетите направо ме гръмна  Shocked ! Как си издържала не знам - струва ми се много зверско.

barborina85, за твоя резултат нямам думи, само един дълбок поклон за постигнатото от теб  newsm20 !!!

Благодаря на всички за милите пожелания, както тук, така и във Фейсбук   bouquet.
Тази седмица не съм много системна и естествено кантарът не мърда. Затова и менюта не пиша.
Но влизам в правия път вече!

# 737
  • Мнения: 3
BoBoDes, все едно е различен човек на двете снимки  Shocked Мисля, че си на правилното място.С този режим отслабването е разумно.Пък и от линийката вичдам, че скоро си родила.Ще се получат нещата.Имай търпение.То и аз не себе си все  това си повтарям да бъда търпелива и постоянна  Mr. Green

# 738
  • Варна
  • Мнения: 320
BoBoDes, а колко си висока?
Питам те, за да си направя самооценка на себе си, защото и аз започнах да свалям със Системата от 103кг. В момента съм 78кг и искам още поне 10кг да махна от себе си. А твоят резултат от снимките е страхотен и изглеждаш прекрасно на 79кг.
Това с чая и солетите направо ме гръмна  Shocked ! Как си издържала не знам - струва ми се много зверско.
173 съм висока. но по-добре не се сравнявай с друг, щото както писахте няколко страници по-назад, на всеки килограмите му стоят различно. миналата година преди да забременея ходих на ендокринолог на 96 кила и тя беше втрещена. думите й бяха "за пръв път виждам човек, на когото да стоят толкова добре тези килограми", а тя хич да не е е виждала доста дебели. за себе си знам, че организма ми се чувства най-добре на 80кг., и затова целта ми е такава. а и не изглеждам толкоз зле, въпреки че цифрата е внушителна. ти си знаеш на колко се чувстваш добре, без значение колко показва кантара  Hug
а това с чая и солетите не беше никак трудно. видях една позната след три месеца, през това време беше свалила 20+ кила, и шока за мен беше голям Shocked толкова голям, че изкарах 10 дни само на кафе, кола и 1-2 ябълки на ден. и явно стомаха ми се сви много, та после не ми се и ядеше. освен това бях първи курс студентка, на лекции от 8 до 5, та нямах и възможност да ям нищо друго, освен солети и мазни баници. затова ги предпочетох. отне ми 7 месеца да ги сваля тия 35 кила, но на 18-19 години всичко е по-лесно. сега на 35 нещата не стоят точно така Confused

# 739
  • Мнения: 3
BoBoDes, страхотна промяна...все едно са различни хора...аз вярвам, че ще успееш и сега... Hug
И аз чистих днес...Толкова се надявах, че хората ще се мотивират и ще се включат в почистването, но уви...Толкова ли сме станали равнодушни и незаитересовани от това, какво се случва в живота ни...  EmbarassedСамо 3-ма души излязохме и почистихме градинката и детската площадка около блока...всеки път едни и същи... Rolling Eyes
Синът ми се върна скоро от Германия/беше при едно приятелче/и първите му думи бяха за реда, чистотата и уредения, спокоен живот на хората там.
Промених вечерята си-направих си салата и си хапнах сирене...Уморих се, но ми е приятно, като гледам колко е чисто и зелено пред нас... Simple Smile

 

# 740
  • София
  • Мнения: 4 903
BoBoDes, права си за това, че едни и същи килограми "стоят" по различен начин на различните хора  Peace . Въпросът ми беше провокиран от снимките ти, защото наистина промяната е забележителна, пък аз не се възприемам толкова "вталена", колкото ми казват хората - пусто Тома неверни съм и все ми се струва, че съм все още дебела.
Уф... ще взема да си направя и аз снимки скоро, че да сравнявам  Rolling Eyes .

# 741
  • Варна
  • Мнения: 320
BoBoDes, права си за това, че едни и същи килограми "стоят" по различен начин на различните хора  Peace . Въпросът ми беше провокиран от снимките ти, защото наистина промяната е забележителна, пък аз не се възприемам толкова "вталена", колкото ми казват хората - пусто Тома неверни съм и все ми се струва, че съм все още дебела.
Уф... ще взема да си направя и аз снимки скоро, че да сравнявам  Rolling Eyes .
на мен това ми беше най-голямата грешка  - през всичките години, когато кръжах около 80кг. говорех каква съм дебела, и колкото и да се опитваха хората да ми втълпят, че нищо ми няма, просто съм едра /нося 41 номер, и дланите ми са колкото на мъжа ми, и въобще едър кокъл, голямо чудо/ не вярвах на никой. преди 3 месеца влязох да раждам 117кг #Crazy, гледах си старите снимки и ревях, и се чудех кво по дяволите ми е имало?!?!? #2gunfire иде ми да се гръмна, честно
и сега се заклех, веднъж ако ги достигна тия така мечтани килограми, никой никога повече да не чуе от мен, че съм дебела ooooh! ако ми правят комплименти - да ги приемам, а не както досега, да отричам с усмивка ooooh! гъска

# 742
  • Мнения: 869
BoBoDes сигурна съм, че си на правилното място (не визирам режима, а по-скоро съзряването, което претърпяваш) и ще постигнеш целта си Hug

Kally May напълно те разбирам, за мен това беше един от големите ми проблеми. Не виждах разлика - аз си бях същата, а хората ме възприемаха различно. Не знам дали си спомняш срещата ни, тогава бях убедена, че имам още поне 5 килограма да свалям сега и аз като BoBoDes си викам що за бръмбари съм имала в главата и ако отново ги сваля - няма да допусна тази грешка за пореден път.

valya3 , cvetna77 браво и на всички останали, които са се включили!

# 743
  • София
  • Мнения: 4 903
Лебед, как да не помня?! Тогава ти казах, че не виждам какво още имаш да сваляш - просто нямаше откъде да бъде свалено според мен. Но всеки човек си знае най-добре на какви килограми се чувства в кожата си. На мен целта ми е поне още 10кг, защото на 68кг съм се чувствала най-най-най- себе си (въпреки че и тогава съм си мислела, че съм дебела  doh) . В табличката съм писала 65кг, за да се мотивирам сама себе си.

Последна редакция: сб, 12 май 2012, 20:35 от Kally May

# 744
  • Мнения: 10
Bobodes огромна промяна - браво момиче.
И аз като вас не вярвах на другите. Веднъж бях станала 100кг в 10 клас (хормонално нарушение) и за  няколко години успях да стана 60кг. Точно тогава се запознах с мъжът ми и все повтарях, че съм дебела. Влезнах да раждам преди 1 година 121кг. ДВОЙНООООО наистина имах моменти в които съм ревала като си гледам старите снимки.
отчет:
З - баница с боза Simple Smile
О - запечена тиквичка със сирене и кашкавал и таратор
В - ягоди и малко мляко

# 745
  • Мнения: X
Ех, момичета, аз като се сетя, и аз така бях - като видех, че съм станала 57 кг. и се ужасявах, мислех си колко съм дебела - все бях между 50 и 55, при ръст 167 см. Сега ако видя 57, направо ще се попилея от радост, ама няма... Най-ниското, което постигнах, беше 64. Така е, човек оценява това, което има, чак след като го загуби!

Аз днес няма да си поша менюто, защото половината ми ден е несистемен, ядох торта и пица, ужас някакъв - ходихме на рожден ден, после на пазар, нямаше нищо системно за ядене, та оплесках положението. Нищо, то си е за мене - кой каквото си направи...  

Последна редакция: сб, 12 май 2012, 20:52 от Анонимен

# 746
  • Мнения: 0
Качих 2 снимки момичета,умишлено ги избрах в профил,по-нататък ще кача още Simple Smile
http://dessislava851.snimka.bg/daily/etapi.676330.27191086
дневен отчет
до 12:00 извара
15:00 кисело мляко
18:00 нищо,изобщо не усещам глад след изварата преди обед

# 747
  • Мнения: 0
Ако поиска парола-1020 Laughing
иначе млякото го обезмаслявам 4 пъти докато го варя поне час и половина на слаб огън,загребвам каймака постоянно докато накрая кипне Simple Smile

# 748
  • Мнения: 10
barborina85 УАУУУУУУУУУУ направо не е за вярване, че това е  един и същи човек БРАВООООООО  smile3501

# 749
  • Мнения: 0
BoboDes видях ти снимката на103 кг,направо ме срази,изобщо не бих ти дала толкова,еххх ако всички можехме така да не ни личат килцата щеше да е супер.Аз съм 165 висока,та на 97 направо се пръсках по шевовете от сланини,не че няма още за сваляне  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт