Тук са най-красивите деца, Майските ни слънчица ! - Тема 16

  • 41 834
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Че да не бия по дълги постове  Mr. Green

Хера, бързо оздравяване.  Hug

Мария, и аз лявата гърда съм я пенсионирала вече, ама ние ако се кърмим, то е 1 път на вечер  newsm78 В този ред на мисли - за анкетата - отбиваме се

Подарък за РД - още не сме решили какво ще й вземем  newsm78

Шени, завид, завид за почивката. Ние от много време сме канени при едно познати в Истамбул, но не знам кога ще идем. Иначе имаме планове за ноември месец да идем до Прага, ама дали ще ни огрее  newsm78 А вие къде ще пресичате границата?

Марте, честита награда. Напълно заслужена е   bouquet

ПП: Гери, все забравям, ето този гоблен шия: http://zlaten-goblen.com/pics/catalogue/2/liato.jpg

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 23:35 от Лече-Буболече

# 31
  • Мнения: 22
Опала.....
Нещо нямам много кеф са пиша,...... Уморено ми е

Лече-Буболече, ами никак не се борим с оранжевия нос, тогава понамалихме оранжевите зеленчуци, но когато си на пюрета е почти невъзможно, защото те ВСИЧКИТЕ са оранжеви и то много (с изключение на броколи и спанак примерно)...... Сега като е на кухня е къде къде по-добре. Та с времето се оправя. Друг вариант няма. Като гледах и снимките във фейса, доста бебета вече са с оранжеви носове, защото повечето вече са яли достатъчно много оранжеви пюренцааа  hahaha

# 32
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Муше, и аз това обяснявах на педи, че то всичките пюрета са оранжеви  ooooh! Ние на кухня няма скоро да се запишем, така че ще си ходим така  Crossing Arms

Моето дЯте и сега, в 12, яде от шише  newsm44

# 33
  • на североизток
  • Мнения: 285
Ето ни и нас!

Нели, прекрасна тема, както винаги! Hug

Хера, бързо оздравяване!

За анкетата - кърмим се сутрин и вечер преди сън, и все но-рядко през деня.

За подаръка за РД и ние не сме решили още.

Бисквитке
, приятна почивка!

Марте, браво за наградата и за новите умения на Маги! Дано и вие бързо да оздравявате!

Мариетка,
много ми е сладка Мариса! Heart Eyes

При нас нищо ново - в края на другата седмица съм решила да заведа Ния да й пробият ушите - за Благовещение. Иначе вкъщи подготвяме каката за празник в ДГ по случай първа пролет, а първолака - за Празника на буквите.

# 34
  • Мнения: 30
Гоголино спа до този момент, нечувана работа. И той се е уморил, не само аз.
За яслите си е доста притеснително, нямам представа как ще решаваме този въпрос, нямаме кой знае какви шансове. Не стига, че не са ни наблизо ама и с по-малка приемна бройка отколкото сте цитирали по-горе. А аз трябва да се върна на работа, просто няма друг начин.
За оранжевите носове, просто трябва да се ограничат за известно време тиква и морков. Ако можете им приготвяйте, ако не - няма страшно.
Благодаря за хубавата тема!   bouquet

# 35
  • Варна
  • Мнения: 302
Добро утро!

Нелка, освен и аз да пенсионирам лявата гърда Laughing. Обаче сега нов проблем - вчера ми нахапа дясната гърда до кръв, та сега от дясната ме боли зверски като суче, от лявата не иска. Май ще пенсионирам и двете гърди, а Валентин ще се запознае отблизо с шишето и адаптираното мляко Twisted Evil Още го уча да пие от биберон /сокчета/, понякога отказва да пие или си мисли, че шишето е за игра, но в момента щом се научи за какво служи шишето, почвам и аз да отбивам, и без това пролетта уж е най-подходящия сезон за това.

Оранжев нос и ние имаме, нищо не правя по въпроса - заради алергията не може да сме на кухня, а Валентин обича предимно оранжеви пюрета или такива с домати /доматите също оцветяват нослето/. Е, все пак гледам когато имам време да му готвя, като се старая готвеното да не е винаги с моркови или домати, ама месни пюрета така или иначе му давам оранжеви, просто не знам откъде да намеря читаво месо, че да му готвя и месните манджи. Все някога ще се оправи.

Хера, бързо да оздравяват децата и ти покрай тях. Ужас, няма ли да се свършат тези болести бее, аман вече #Cussing out.

За ясла - не съм гледала, никаква идея си нямам как са нещата за Варна. Но пак, докато не израсте алергията към млякото, Валентин и на ясла не мога да го запиша. Иначе аз на постоянната си работа няма да се връщам, взех кардинално решение допълнителната ми работа от преди да стане основна и отдавна си работя от вкъщи, докато Валентин спи. Тъй че засега ще се гледаме, вече като израсте алергията, ще видя как стоят нещата.

# 36
  • Мнения: 49
Добро утроооо Simple Smile

Влизам само да поздравя днешните месечинковци. Да сте весели и мноооого щастливи.
И по-специално Магинцето  Heart Eyes
Честита месечинка сладурче !!! Бъди вечно здраво, усмихнато като слънчицето и щастливо като своята майка Simple Smile


Деа спи, но я чакам да се събуди, да закусваме и да излизаме навън. Днес се очертава прекрасен слънчев ден. Усмихнат ден ви пожелавам  Hug

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!

Пиша за 3-ти път, но всичко се затрива, Софи се събужда и така.....

Марте, благодаря за колажа. Не знам как намираш време за всичко! Hug

Нели, благодаря за пролетната темичка. Hug

Ние сме болнички Sad Имаме кашлица и задна хрема. За съжаление 3-4 дни нямаме подобрение. Повръща всички сиропи и в крайна сметка пие само витамин Ц. Много трудно спи, защото не може да диша от сополи.
На 10м. бяхме 7780, +280г и 69,5см, +1,5. Едни от най-фините в темата сме. Пълзи от около 2седм. и също повтаря по цял ден едно и също. Първо бяхме на та-та, после на ба-ба, сега сме на па-па. Ма-ма казва, когато е на голям зор.
Отговорих, че сме основно на кърма. Откакто е болничка е наистина само на кърма. Отказва друга храна Sad
За детските ясли - ние май ще попаднем в гранична група, а въпросът с генерирането на някакви номера ми се вижда изключително съмнителен и подходящ за манипулации. Така че не мисля, че ще ни огрее.

Шени, Истанбул ми е един от любимите градове. Завид за разходчицата. Вие с Алинка ще ходите предполагам?

Много сладки пораснали бебчета видях!!!

# 38
  • София
  • Мнения: 153
ДД о ит нас! Laughing Laughing
Бързам да ви почерпя за една 10 месечна кукла Магелана-да ми е жива и здрава! Hug

И сега бърз коментар:
За месото: Ядем всичко-пиле, пуйка, шунка, свинско, агнешко, сьомга и т.н.
За купона на варненки: Мацкииии- ударихте ни в земята, ние сме по-тежки на организация, но да не забравяме, че сме и повече! Peace Много ви се радвам като гладам снимките-изглеждате страшно щастливи и много близки! Hug
За яслите: Аз имам голяма дилема- не искам Маги да ходи на ясли ( и братята и не са ходили!), но сега имаме голям шанс да влезем, а после за детската- не знам как ще е  newsm78 В момента имаме към 10 точки, защото тя е 3-то дете! Освен това детската градина ще ми е напълно безплатна- поне някаква привилегия и ние да имаме , дето отглеждаме по 3 и повече дечица! Peace Обаче май ще се наложи аз да поработвам по малко поне, защото само на едно майчинство от 240 лв. не се живее- още съм в чуденка как да постъпя, а и не искам да и прекъсвам кърменето на Магелана! Thinking
Болничките:, вкл. и ние: Бързо да се оправяме и да започваме да покоряваме околните паркове и градинки! Peace Херич: Много лошо го закъсахте- стискам ви палчета за бързо оправяне и ви изпращам целувки! Hug
Мис Монк: Благодаря за поздрава, още преди почерпката дори! Hug
Шенка: Пообиколила съм Европа, но в този колоритен град Истамбул никога не съм била, а ми е мечта-дано да се сбъдне някой ден! Peace А на вас желая-страхотно изкарване! Hug
За РД: Колкото повече приближава, толкова повече се обърквам как ще го празнувам и какво ще и подарявам! ooooh!
За кърменето: Кърмим се попринцип в 5.00 сутрин и в 17.00 слетобяд, но когато сме болни или плачем и още няколко пъти нощем! Hug
За Креола и Льони: Много съм слушала за тях, не ги познавам лично, но искрено се надявам, че са добре, ако е имало лоши моменти да са зад гърба им и вече са спокойни и щастливи! Ще се радвам и да ги видя тук, сред нашите редици лично да пишат как са! Peace
Лусинда: Да не си посмяла да изчезнеш за месец, с оправданието, че си в СЗ- все ще намериш начин да ни изкоментираш-ако трябва от компютъра на Хера или от интернет клуб, но моля да не ни зарязваш за цял месец- много ще ни липсваш! Hug
И накрая един въпрос: Абе само ММ ли се нерви като съм на компютъра и пиша тук и във ФБ? newsm78 Имам усещането, че ме ревнува от времето, което прекарвам тук! Naughty

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 4
Здравейте Simple Smile Днес е страхотно време за разходки, а и следващите дни се очертава да е топличко и

Честита 10-та месечинка на малката принцеса
! Да е здравичка, много послушна и да радва много мама Марта!
                            

Марте честита ви награда  Peace и бързо оздравяване  Hug

Джуф честит ти нов ник  Hug

Lussy браво на Венцито за кг-мите и ръста Simple Smile А ти не се тревожи и не си внушавай разни неприятни неща... Всичко ще е ок  Hug Мерси и за съвета за рибата Simple Smile

marietta_g браво за 6-цата Wink Знаех си, че ще си я получиш заслужено  Laughing А Мариска е страхотна бонбонка и голяма помощница на мама  Heart Eyes

Шени, и ние ви пожелавам приятна почивка, с много емоции и хубави спомени  Wink

Хера бързо оздравяване на теб и малките сладурковци... Много се измъчи и ти през последните дни, но дано всичко отминава скоро  Hug

Лече-Буболече за обувките си спомням, че Нелли (ако не се лъжа) беше дала съвет като се обуе обувката да има място 1 пръст отзад... Или нещо такова, но според мен в магазините продавачките също могат да съдействат Simple Smile Радвам се, че сте по добре и се надявам скоро да сте съвсем здравички  Hug

zazka и аз се замислих за пробиването на ушите през последните дни... Исках да е на 25 март, но се пада неделя и незнам дали ще работи доктора... Освен да го направим в петък  newsm78

didolinkaa и ние сме от фините, но ще видим на 20 март колко ще сме Wink Иначе на 9 месеца беше 7 430г и 69см... Бързо оздравяване  Hug

Бързо оздравяване на всички, които са болнички и да загърбим вече зимата и болестите, да се порадваме на предстоящите хубави и слънчеви пролетни дни  Hug

И за финал - усмихнатото ми слънчице Wink



Хубав и слънчев ден!  Hug



# 40
  • Мнения: 660
Е, успях да се запиша, макар и на 3 страница.

Неллили, прекрасна тема - благодаря!  bouquet

Честита поредна месечинка на Маги! Все така чаровна и прекрасна да е!  Heart Eyes

Сега да прочета как сте, пък ще разкажа как оцелях, след ужасен вирус. Wink

# 41
  • Мнения: 0
И аз да се впиша.
Много хубава темичка, ама и децата са ни много ХУБАВИИИИИ  Joy
Честит месечко!!! baloni
Момичета и аз искам да и пробия ушите на нашата кокона, ама е хубаво да е на деня и не знам какво да правя. Дали ще работят в неделя тази година?  newsm12
Ако разберете пишете newsm10

# 42
  • Мнения: 23
Здравейте, мами,  Hug

Честита месечинка на една прекрасна госпожица и нейната мама Марта!!!

Честита месечинка и на ЮКИО (на патерички)!!!

Да ви се оплача и похваля едновременно - случи ми се и на мене - детето през нощта да спи, а аз да го гледам... и то що, щото съм хремава и не успях отново да се наспя като хората. Оказа се, че ей тази поза, се оказа печеливша при нас

Понеже тръгнах да пиша, вчера доста, пък го изтрих, ся ще го карам по памет..

Мария И, за тез 20 дни хич не го мисли.. ако ти се иска стягай багажа и заминавай за Разград, а ако пък решиш да останеш във Варна, ми то времето се оправя, ще става се по топличко и приятно за разходки, така че, няма да ти е скучно през деня - с приятелки  кафенца ала бала, с Валентинчо из центъра или по морската градина, времето ще ти се изтърколи и ще си дойде вашия тати! Питай нас дето мъжете ни ги няма с по месеци! Peace

Люси, надявам се с гърдите ти всичко да е наред!!! Пък и ти вземи се поуспокой вече, ааа!! Щти съ карам  да знаиш!!! Naughty Thinking
Снимки от нашето джумбаре ще пусна, ама като намеря малко повече време  Wink

Джуф, аз май писах, ама пак да пиша, ще се радвам да се запознаем, не знаех че си от Пзк.. ще ти пратя на лични тел, като се прибереш звънни да се видим!  Peace

Нели, браво за тоя гоблен, то май доста цветове има, труден изглежда. Едно към едно или едно към 4 го правиш?

Хераа, бързо да оздравяваш!!!!!  Hug

Жужи, много е сладка твоето слънчице! Наистина има слънце в нейните очички!
А тоз уолкър доста от нас май го имат. Еди много се забавлява с него, а и Макси много го хареса онзи ден!

За подаръци за РД - аз също съм в процес на мислене и размишляване!  Rolling Eyes

Марте, наистина много се сближихме с момичетата. Аз поне си ги чувствам доста близки и винаги ми е много приятно да си бъбря с тях и да се радвам на децата им!!! Heart Eyes Grinning

Мариетии, и на мене последната снимка на Мариската мноого ми харесва!!!  Heart Eyes Голям сладур е малката! Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 668

Шени, Истанбул ми е един от любимите градове. Завид за разходчицата. Вие с Алинка ще ходите предполагам?

И на мен, обаче не успявам да стигна до там последните 8-9 години ooooh! Това лято вече съм решила да отидем за седмица, пък дано да успеем  Praynig
Иначе, да с Алинка ще ходим,и аз и баща и сме много против да я оставим Wink
Буболече - Капитан Андреево е целта, ние почти винаги там пресичаме, макар че Лесово е по-облекчен от към трафик...Но се надявам да не висим много този път поне.
Аз направо съм на седмото небе, никога не е било 3 месеца да не мръдна извън София, голяма зима тази година и с дребната не посмяхме да тръгнем....Та вече не ме свърта, нямам търпение да дойде четвъртък  Heart Eyes
Геринце, стягай багжа, на теб голямо гости ти се очертава  Hug Да си починеш и да те поглези твоята майка, както само тя може Hug
Честита месечинка на Магито и всички други деца, а на Хера, Тони и другите болни - бързо оздравяване  Hug

# 44
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001


Влизам само да ви черпя по едно парче спаначена тортичка Hug
Отиваме на пазар, кат се върнем повече..............

 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт