Дали да започнем захранване?

  • 2 723
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
Твърдо не започвай да даваш сок, ако толкова много си убедена в това ранно захранване по-добре дай плодово пюре отколкото сок  ooooh!.

# 16
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Дори и да решиш да започнеш захранване на 4 месеца, в никакъв случай не започвай със сок!

# 17
  • Мнения: 2 216
3 месеца е прекалено рано, според мен. Какво е това бързане да се захранват децата....

# 18
  • Мнения: 47
случайно попаднах на темата,защото и мен ме интерсува това.
специалистка по детски болести ми каза,че като влезе в 3-я месец мога дам изцеден ябълков сок от 1/2 ябълка.и така и направих,1-я ден 1 лъжичка,2-я-2,всеки ден й цедя по 1/2 ябълка и й давам цял ден по малко между храненето.не съм забелязала да има смущения нито в акото,нито в състоянието й като цяло.НО ВСЯКО ДЕТЕ Е РАЗЛИЧНО и уникално.на моето се отразява благоприятно,но на една приятелка детето започна да има адски колики.
и аз смятам да започна с пюрета от 4-5 месец,засега ще цоква по малко ябълка

# 19
  • Мнения: 274
Рано е за захранване изчакай до 5 тия месец!

# 20
  • Мнения: 27 524
специалистка по детски болести ми каза,че като влезе в 3-я месец мога дам изцеден ябълков сок от 1/2 ябълка.и така и направих,1-я ден 1 лъжичка,2-я-2,всеки ден й цедя по 1/2 ябълка и й давам цял ден по малко между храненето.не съм забелязала да има смущения нито в акото,нито в състоянието й като цяло.НО ВСЯКО ДЕТЕ Е РАЗЛИЧНО и уникално.

Е, няма що, страхотна "специалистка"  Tired
И не, детето не е уникално. Уникален е само характерът му, темпераментът му, ДНК-то и пръстовите му отпечатъци. Иначе на физика сме еднакви. И определено на никое дете не се отразява добре този ранен тормоз със сок. Дори да не виждаш негативите сега, тях със сигурност ги има. Но всеки си преценява дали и доколко ще наврежда на детето си  Peace

# 21
  • Мнения: 3 241
Да, Блонди е казала всичко.

Освен това - прясно изцеденият сок губи всички витамини за много кратко време.
Т.е. полза няма никаква от цеден сутринта сок.  Tired

# 22
  • Мнения: 47
Да, Блонди е казала всичко.

Освен това - прясно изцеденият сок губи всички витамини за много кратко време.
Т.е. полза няма никаква от цеден сутринта сок.  Tired
цедя го преди всяко даване.
не виждам да си вредя на детето,а на всеки следващ пишешт в темата ще кажа,че няма смисъл изобщо да търси мнение,всеки сам си решава как да си гледа детето.
гледам изобщо да не търся съвети от форуми,защото съм чела какви ли не простотий които хората си причиняват на децата само и само,защото някой си там в форума ги е посъветвал така  Peace

# 23
  • Мнения: 11 844
nadq_tay след като съветваш никой да не търси мнение, първо ти какво правиш тук тогава щом не търсиш, второ ти също даваш такова.....всяко едно споделяне е нечие мнение. И никой не може да накара някой друг да направи каквото и да било, ако той не иска Peace.

# 24
  • Мнения: 47
ами и аз като другите,обичам да давам мнение,но е малко прекалено да обесняваш как ЕДИН СОК ОТ ЯБЪЛКА ЩЕ ТИ УВЕРИ ДЕТЕТО нали?

# 25
  • Мнения: 3 241
Твое си е детето, твои са решенията, твои са последствията.
Давай какво искаш, без да се обЯсняваш  Peace

# 26
  • Мнения: 47
Твое си е детето, твои са решенията, твои са последствията.
Давай какво искаш, без да се обЯсняваш  Peace
ами точчно това имам предвид

# 27
  • Мнения: 3 241
Но тогава и не питай.
Явно ти разбираш най-добре всичко Simple Smile

# 28
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Еха. Записвам се. Хвръкнаха искрички  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 9 483
ами и аз като другите,обичам да давам мнение

Добре е, да е аргументирано, и по възможност от източник различен от "еднаженатакаказа.ком" Mr. Green... Peace


но е малко прекалено да обесняваш как ЕДИН СОК ОТ ЯБЪЛКА ЩЕ ТИ УВЕРИ ДЕТЕТО нали?

Не е хич даже прекалено-съвсем реално е...ако прочетеш, ще разбереш Peace

Общи условия

Активация на акаунт