Отговори
# 15
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Благодаря за новата тема Simple Smile   bouquet




Прекрасен е! Имаш талант! За което благородно завиждам   bouquet Чакам фрагман!

Ами талант просто много ме вълнува филма и обичам да се занимавам с това онова,но иначе благодаря а фрагман ще има да почакаме до неделя... вечерта пак късно  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 186
Нещо мое  Rolling Eyes За феновете на Джемре и Кузей който иска да го гледа  Blush Сега го направих  Blush





Подбрала си чудесни кадри и музиката е страхотна !
За мен тяхната любов е тази, която може да ме зарадва,  разчувства  Heart Eyes
Благодаря ти  bouquet  bouquet  bouquet, със сигурност ще го гледам н-ти пъти  

# 17
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Нещо мое  Rolling Eyes За феновете на Джемре и Кузей който иска да го гледа  Blush Сега го направих  Blush





Подбрала си чудесни кадри и музиката е страхотна !
За мен тяхната любов е тази, която може да ме зарадва,  разчувства  Heart Eyes
Благодаря ти  bouquet  bouquet  bouquet, със сигурност ще го гледам н-ти пъти  


Благодаря ще направя още само да имам време малко и ще подбера оше по добри кадри.
А съм съгласна с теб и мен ме вълнува доста техните моменти дори и кратки истински и завладяващи един филм с много и различни чувства... всеки го тълкува както иска за себе си ....и всеки намира себе си в даден образ  Rolling Eyes

# 18
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 19
  • Мнения: 75
абе не знам за вас ама на мен тови ми изглежда на абсолютно споделена целувка  Peace



И не само споделена , но и най-красивата до момента и най-въздействащата , поне за мен Peace

# 20
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 21
  • Мнения: 18 545
Здравейте милички! Ромина Heart Eyes Hug Лудостче, клипът ти е страхотен, браво!
Гледам, отново сте обсъждали коя обича Кузей. То е ясно коя обича, ама дали ще е с нея, това е въпроса. Мисля си, че Джемре ще трябва да е в смъртна опасност и Кузей да мисли, че ще я загуби, за да си признае за любовта си към нея. Иначе едва ли. Ще продължава да си я обича мълчаливо, ще се хване със Зейнеп, но няма да е щастлив. За него тя е един блян, както той каза забранен плод. Не е вярно това, което мисля, че Снежка беше написала, че още щяла да е с Гюней ако не я бил оставил заради Бану. Да не забравяме кой пръв от двамата свали годежния пръстен. Тя се разочарова от него още когато чу истината за катастрофата. На сватбата на Кузей, ако искаше можеше да си го върне, но не пожела и му се подигра много готино. Ще гледаме и ще видим. На мен пък снощи ми стана мъчно за Зейнеп. Колко беше щастлива, че Кузей я целуна, а той го направи нарочно, за да отдалечи Джемре. И в друг филм сме гледали същите опити, визирам ЗП. А Кузей не вярвам да е в гроба, Ферат ще им гледа сеира на Али и Гюней/ ако той въобще отиде да търси брат си/ Аз не разбрах - той снощи получи ли същия смс като Али с надгробната плоча?

# 22
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Да мисля че и Гюней получи същия смс явно това е тест кой ще спаси Кузей от гроба така си мисля само че според мен Али ще е човека който ще направи нещо като цяло не вярвам на Гюней той няма да тръгне да тича заради Кузей така смятам... искам само да кажа че ако Джемре не е с Кузей тогава я давам само на Джан и мисля че така и ще стане и то най-вече на пук така си мисля не знам просто предположение макар че в сърцето ми се таи една надежда да са заедно Джемре и Кузей ех любов Blush Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 18 545
На Джемре само Кузей и е в акъла, едва ли ще си хване друг. Пък и не виждам Джан да се е увлякъл по нея. Виж, Сюмер ме съмнява, че и хвърли око.

# 24
  • Мнения: 8 417
Гюней не получи надгробната плоча - само СМС-и от телефона на Джемре, които изпращаше Ферат, но не разбирам какво пишеше в тях. Peace

# 25
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Гюней не получи надгробната плоча - само СМС-и от телефона на Джемре, които изпращаше Ферат, но не разбирам какво пишеше в тях. Peace

В първия пишеше : Аз винаги съм обичала Кузей, теб - не. Мразя те, винаги ще съм на страната на Кузей, до него.

А Гюней отговори, мислейки, че е Джемре : Не ме интересувате двамата /като двойка/-каквото трябваше съм казал вече на Кузей.

# 26
  • Мнения: 8 417
София, благодаря.  bouquet

Лека нощ. Hug

# 27
  • Мнения: 0
RominaB, благодаря за чудесната тема! newsm51

Поздравления за авторките на хубавите клипчета!  bouquet  bouquet

# 28
# 29
  • Мнения: 186
Добро утро !
Петък е, наистина !  Simple Smile
Хубав и слънчев ден, момичета !
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт