138 Northern flags in South winds flutter! Hurrah! Нов BG юнак в US се ражда!

  • 32 975
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • САЩ
  • Мнения: 170
Закъснях, но все пак честит рожден ден на Зара! Лени, да ти е здрава и много, много усмихната!   bouquet

Стискам палци на Солей! Хайде, че мнооо трудно се пише със стиснати палци!

# 46
  • Мнения: 2 386
Вкюч и от мен. Да живее газирана вода San Pellegrino с lime, иначе нямаше да успея да се задържа за толкова дълго на компютъра.  Mr. Green

Връщам се да чета!

# 47
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Дзверовете на бис - след края на работния ден. Има ги във fliсkr, ако не ви се чака.  Wink
Нямам достъп до албума.  Rolling Eyes

Ева честити ти прего симптоми и дано това да е единственият от тях до края чак с чудесната среща.  Praynig

# 48
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Да не ви изпусна съвсем, че всички снимки изпуснах. Довечера ще се опитам да пиша.

# 49
  • Мнения: 3 988
Дани бой официално дели рд с чаровните Зара и Мариана. Всички сме в прекрасна кондиция. Мерси за темата, много съм умилена (яко ме тресат хормони още). Много емотикони си представете тук. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 800
С парочистачката чистя дърво и плочки, мокет нямам, на единственият ни килим не съм я пробвала още.

Снимките ни бяха стари, пускани и преди тук, по желание ще пратя на лични.

Бейби, дано прашеца стигне и се задържи и при теб. Hug

Руми, ще ти пиша по-късно.

Ейдж днес нямаше училище, гроги съм от игри...време е да разгледам съмър кемпс офертите. Simple Smile


Ауу писала съм заедно със Солей, новината заслужава отделна честитка.

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 23:48 от benson10

# 51
  • Мнения: 2 674
Влизам да кажа честито на бебока, за който разбирам, надявам се правилно, че е Дани бой и че е в прекрасно състояние.

# 52
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 791
Добре дошъл на Дани бой! На мама бързо възстановяване    bouquet

# 53
  • Мнения: 1 800
Солей, прекрасна новина!  Heart Eyes Да ви е здрав, спокоен и само радости да ви носи. Hug На теб бързо възстановяване и лека адаптация на цялото семейство с новото попълнение. Целувки от нас за батко Aлекс и Дани бой.

И естествено чакаме подробен разказ и снимки, но прешър. Simple Smile

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 23:42 от benson10

# 54
  • Мнения: 1 591
Солей, честита ви рожба!  Да ви е жив и здрав, а на теб бързо възстановяване!   bouquet

# 55
  • Мнения: 2 980
Добре дошъл на Дани бой! Да е жив, здрав и с късмет!

Солей, бързо възстановяване!

# 56
  • USA
  • Мнения: 675
Солей, честито! Да ви е жив и здрав Дани бой! На теб бързо възстановяване!

# 57
  • Мнения: 8 163
Браво на Дани бой за успешното преминаване през родовите пътища! Браво мамата, дето го е износила и родила! Да сте живи и здрави всичките!

  bouquet , Солей!

# 58
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Оооооо, малък Дани бой е вече сред нас, ура! Да е честит, здрав, винаги весел, а семейството начело с големия му брат, да му се усмихва винаги, както днес!

# 59
  • Мнения: 154
Честито Солей   bouquet пожелавам ви много да му се радвате и слушате, да ти е жив и здрав малкия Дани, голяяям да порасне   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт