Казвате ли на децата си, че ги обичате?

  • 2 012
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Постоянно Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 7 821
Да, и те ми отвръщат със същото  Wink.

# 17
  • Мнения: 3 491
Да, често, според мене те имат нужда да го чуват, не просто ей така да си го знаят.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
Казвам го редовно,а как ми се иска и той да ми го казва.....

# 19
  • Мнения: 781
Най-редовно и се надявам скоро да го чуя от нея Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 489
Да.Всеки ден и по няколко стотин пъти на ден. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 15
На времето, когато аз бях дете, майка ми ни учеше, че любовта трябва да се показва, а думичките "обичам те" да се казват рядко, за да не изгубят значението си.

И мен така са ме учили, ама то си идва от вътре. Аз също съм от хората които държат да кажат  и да покажат недвусмислено, че обичат някого. За това на Ани и повтарям че мама я обича. Тя милата все още е толкова вързана в езичето, че дори и да се опита да ми го каже, един бог знае какво ще й разбера. но на мен ми стига, че сутрин когато се събуди, първата й работа е да ме гушне и да каже" ЕЕееееееееее, ммааммммммаааааааааааа!! Просто се разтапям!

# 22
  • София
  • Мнения: 83
Непрекъснато. До преди малко се гушкахме след приказката и си казвахме колко се обичаме и как искаме да сме заедно  Grinning. Обожавам ги, дори когато вършат глупости, те и тримата са моите момчета

# 23
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Непрекъснато Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 168
Разбира се, при всеки сгоден случай..........Не мисля че децата като знаят че ги обичаме, ще ги разлигавим или нещо подобно.......напротов, ще бъдат по самоуверени и със самочувствие........А и колко е хубаво когато в замяна чуеш: "И аз те обичам мамо!!!" Heart Eyes

 newsm10
И аз така мисля.

# 25
  • Мнения: 1 613
Постоянно!

# 26
  • Мнения: 1 629
Постоянно, наред с гушкането и целувките Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 4 458
 O, da tova e neshto koeto nikoga nyama da se umorya da kazvam na detsata si.
Mislya che detsata imat nujda ot tova osobeno ako sa ot problemno ili razdeleno semeystvo kakto e v moya sluchay.

Vinagi kazvam na detsata che kakvoto i da stane, kakvoto i da napravyat az vinagi shte gi obicham i shte im pomagam kolkoto i s kakvoto moga.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, непрекъснато и го казвам, даже си мисля, че прекалявам.Но отскоро и тя започна да ми отвръща "Бичам мама" и получих доказателство, че дори и да и досаждам, като и го повтарям толкова често, получавам вече и най-прекрасния отговор Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 7 430
Доста често му казвам Hug защото ми е най-златното пате Wink

А да ти кажа, че това за американските филми е Мит, т.е. много неща, копито виждаме ги има САМО там и българския зрител остава излъган.....за съжаление.
Действителността им е по-различна Laughing

Общи условия

Активация на акаунт