Помощ за съфорумка!

  • 42 283
  • 261
  •   1
Отговори
# 150
  • Русе
  • Мнения: 343
Здравейте!

Деси се е обадила на Ели преди малко - Изписват я!
Чувства се много добре, щастлива и доволна!  Laughing
Очакваме да се включи по-късно и да разкаже лично как е!
Деси!  Hug

# 151
  • Мнения: 60
Здравейте, Майчета! ПИША ВИ ОТ ВКЪЩИ, УРАААААААА! Днес след като доктор Тивчев видя колко много съм тренирала и колко добре се справям с патериците реши, че съм достатъчно силна да се прибера. След успешната операция амбицията за нов живот прави чудеса каза той:) Дори днес успях да изкача 4 етажа до дома съвсем сама е с малко присядания на столче, но успях не ме носиха както миналите операции. Чувствам се силна, чувствам се горда и много щастлива, че имам приятелки като вас за подкрепа и упора!!!!!! Цялата болница гръмна от новината, че сумата за моята става е събрана от  ВАС Майчета, от тази невероятна сила БГ МАМА. Тръбях наляво и надясно как мамите от бг мама само за 17 дни успяха да съберат парите за тяхна съфорумка дори без да са я виждали. Всички разнасяха клюката от санитарка до мед. сестра и лекар. Нямате си представа колко ми беше приятно да гледам радостта в очите им, когато им разказвах за вас. Всички се радваха, че ДОБРОТО  съществува и вие сте истинският ДОБРИЯТ ПРИМЕР за това ДНЕС ТУК И СЕГА!!! БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ МАЙЧЕТА ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ ОТ ФЕДЯ СЕСТРА МИ ОТ МАЙКА МИ ГЕРГИНА И ОТ СИНА МИ МАКСИМИЛИЯН
!!!! ЦЕЛУВАМ ВИ И ВИ ПРЕГРЪЩАМ ГОРЕЩО!!!!:)))))))) smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Браво, Деси! Чудесна новина, че вече си си вкъщи и се чувстваш добре  Hug
Почивай, прави си раздвижванията и се радвай на малкото ти слънчице. Възхищавам се на силния ти дух.

Скоро ще съберем паричките и за втората става и пак ще имаш една успешна операция!

# 153
  • Мнения: 5 609
Деси,постът ти ме просълзи.ПОжелавам ти да запазиш силния си дух,бъди здрава и щастлива .Радваме се с теб всички .  Hug Малко по малко ще се съберат парички и за втората операция,не се притеснявай Simple Smile
Усмихнати празници   bouquet Hug

 
.....амбицията за нов живот прави чудеса ....

Вярвам в красивите чудеса около теб,заслужаваш ги  Heart Eyes

# 154
  • София
  • Мнения: 6 215
Браво, Деси!! Възстановявай се и събирай сили за втората операция!!  Grinning

# 155
  • Плевен
  • Мнения: 992
Браво,Деси,за куража HugМного се радвам,че си си вкъщи при най-скъпите хора и събираш сили за втората операция,Браво Peace Hug  bouquet(и мен ме разплака)
Ако може и някой да пише докъде стигнахме с паричките,колко остават и т.н....Да не се оставяме на финала...  bouquet

# 156
  • София
  • Мнения: 5 247
ДесиHugДобре дошла у дома! Браво на теб! Геройски се справи с всичко! Здраве и сили ти пожелавам от сърце - скоро да се радваш и на 2ра нова става!

# 157
  • София
  • Мнения: 309
Браво,Деси-герой си!Предполагам те боли и ти е трудно да се придвижваш и ходиш до тоалет например и затова ти се възхищавам на духа и борбеноста!Не си от тези,които хленчат и мрънкат-респект за това!

Кажи сега-след тази операция,пък и след другата-какво става?Завинаги ли се оправяш или след време може пак да се наложи да се подлагаш на операции?Ще можеш ли да си вървиш нормално или ще се наложи да си помагаш?Извинявай,но не съм запозната с това заболяване..на всеки може да се случи,пък и ми се иска след всички перипетии да се възстановиш напълно.
За другата операция-то се знае,пак ще помогнем Peace,форума е сила Grinning.

Пожелавам ти бързо възстановяване и хубави и светли Великденски празници Hug.

# 158
  • Мнения: 784
Деси, лекарите искаха ли ти пари за избор на екип или някакви други допълнителни разходи? А фирмата за ставите направи ли ти обещаната отстъпка?

# 159
  • Мнения: 60
Здравейте Майчета! Виждам, че се вълнувате за мен и ви благодаря!!!!! Hug Hug Hug
Здравословното ми състояние е добро. Всичко се развива както трябва. Боли ме, но болките намаляват всеки ден, е аз съм и на обезболяващи де. Успявам да отида с усилие до тоалетната, но все пак го мога сама, това най-много ме радва, че ми писна от подлогите и катетрите в болницата. От тук нататък раздвижване. После се оказа, че трябвало задължително да отида на рехабилитация по програма за ендопротезирани това е към 3 месец след операцията. За мен е ново и още не зная как става това. Другата става трябва да издържи тези месеци натоварване и след рехабилитацията ще отида отново на преглед и доктора ще каже кога да направим втората операция. Относно живота на френската става, която сложих ми казаха, че нямало да се налага да я сменям повече, а евентуално след около 15г. се сменяло само някаква полиетиленова капачка, която била лека операция по техни думи и се поемала от здравната каса. Иначе ми направиха обещаната отстъпка и платих точно 2800лв. За избора на екип явно е практика на самата болницата не на лекаря и струваше 700лв. някъде там. Но още при предварителният разговор с доктор Тивчев когато разбрах, че сумата от 3000лв е събрана му споделих, че ставата ми ще бъде платена с дарение и за мен е непосилно. Дори му споделих, че ако той работи само с тази болница ще се наложи да търся друг доктор и друга болница. Той още тогава ми обеща, че ще говори с ръководството на болницата за да отпадне специално в моят случай тази допълнителна сума и си платих само ставата и то на представителят на производителят и доктор Тивчев не присъстваше.  Утре сестра ми ще отиде да ми вземе епикризата и да плати за болничният престой по здравна каса, който е за 7дни по 5,40лв, тоест 37,80лв ако съм права. Иначе допълнителният разход при мен се получи с лекарствата защото ми изписаха различни от тези, които очаквах. Изписаха ми обезболяващи и хапчета против съсирване на кръвта, които са само за хора със смени тазобедрени и коленни стави. Цената обаче е 261,59лв. Извадих си и фактура на мое име за да ви я снимам и да ви я покажа. Ще помоля Ели Дечкин да ви я постне тук, че аз не зная как става.
Към момента в сметката ми има нови постъпления и сумата вече е 210лв. за които мами много ви БЛАГОДАРЯ!!!!! За майчетата, на които искама да изкрещя имената в благодарност, но да не ме смъмрят ще кажа, че списъка с дарителите е и у Ели Дечкин и можете да пишете за потвърждение.
Майчета много мина и малко остана ще издържа на всяка цена и благодарение на вас отново ще мога да ходя без патерици и без болки като нормален човек!!! БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 160
  • Sofia
  • Мнения: 4 135
Много ме развълнува твоята история Деси, моля се за теб, въпреки, че не те познавам. Кураж и казвай какво е необходимо и вярвам, че ще се пребориш  Hug

Деси, какво стана със сестра ти? Намери ли се някаква работа? Ако някой тук може да помогне ще е добре.

# 161
  • Мнения: 60
Все още не си е намерила и търси. За сега се грижи за мен и Макси, но скоро аз ще съм на крака и тя ще има нужда от работа повече от всичко. Ако някой има предложения да пише може и на лични. Благодаря! Hug

# 162
  • Мнения: 5 609
Деси,програмата за рехабилитация заплаща ли се и колко,да се мобилизираме навреме Simple Smile
Весели празници  Hug

# 163
  • Sofia
  • Мнения: 4 135
Все още не си е намерила и търси. За сега се грижи за мен и Макси, но скоро аз ще съм на крака и тя ще има нужда от работа повече от всичко. Ако някой има предложения да пише може и на лични. Благодаря! Hug

Незная дали е възможно, но може ли сестрата на Деси да кандидатства за нейн социален асистент, поне за известно време, не зная, сетих се просто.

# 164
  • Мнения: 395
Успех Деси!

И аз се просълзих като прочетох историята. Момента, в който прочетох, че за 17 дена мамите тук са събрали тази немалка сума... просто....  няма как човек да не настръхне от щастие и вяра в доброто.
И аз вярвам в доброто, затова колкото мога ще отделя и ще ти го дам в първия работен ден.  Усдпех мила и за хубавите неща задължително трябва да се говори, за да се подклажда вярата ни!
 Вярвам, че ще се оправиш напълно!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт