Утрогестан по време на бременност?

  • 13 505
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Пих Утрогестан от шеста г.с. около 10- ина дена мисля. Гинеколожката ми (Богословова) ми го предписа веднага след като ми установи бремеността, тогава ми предписа и Но- шпа. И двете по привантивни причини- не съм имала никакви проблеми. Доколкото знам, Утрогестана способства на плода да се закрепи по- добре, или нещо подобно. Ама и аз как го обясних... Wink

# 16
  • Мнения: 2 123
много ви благодаря з аизчерпателните отговори.
Сигурна съм, че ще са от полза на много момичета.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз пих Утрогестан заради кървене в 8-9 г.с. около 20 дни. Казаха ми и да лежа много. Доколкото разбрах в него има хормони разни. А и една инжекция Прегнил.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 390
Заради кървене поради отлепване на плодния сак в 9-та седмица започнах да пия Утрогестан, но не си спомням как точно го вземах. Иначе го пих около 3 седмици.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 907
Утрогестан - вагинално сутрин и вечер от 9г.с. до края на 12 г.с. Причината беше, че при УЗИ се видя някаква "по - рехава" тъкан, така ми обясниха. Не съм имала кървене, нито болки.

# 20
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
И аз пиех Утрогестан поради кървене.Спрях го когато влязох в 4я месец.

# 21
  • Мнения: 5 391
Пих го някъде от 9-та до 16-та седмица

# 22
  • Мнения: 554
Аз пих утрогестан, защото имах кървене във втория месец. Биха ми и прегнил, а за но-шпа да не говорим, толкова много изпих и ми биха в дупето, че....
Пих утрогестана почти месец, той помага на плода да се закрепи, доколкото знам

# 23
  • Мнения: 796
Аз пих Утрогестан 2х1 от първия до края на третия месец, превантивно защото имах преди това една несполучлива бременност "кухо яйце".

# 24
  • Мнения: X
Поради няколкото несполучливо завършили бременности го пих до 4,5мес/по точно е да се каже ползвах го-защото от втория месец го приемах вагинално-заради гаденето/,но дори и това 3по 1 ми се видяха цвете,защото с баткото го пих в промишлени количества,че и Прегнил в дупето...

# 25
  • Мнения: 234
И аз пих коктейл от Утрогестан и Дуфастон+Прегнил от 7 до 13 гс заради кървене.

# 26
Аз пих утрогестан, защото имах кървене във втория месец. Биха ми и прегнил, а за но-шпа да не говорим, толкова много изпих и ми биха в дупето, че....
Пих утрогестана почти месец, той помага на плода да се закрепи, доколкото знам

И аз така,ама от6г.с май до към 12+май веднъж седми4но прегнил в дупето:))))

Общи условия

Активация на акаунт