Юлски деца-Тема 48

  • 45 691
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 423
Мацко, много се радвам за вас  Hug А човечето човечко ли е или човечка? Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 121
Eто поредният отсрамващ ни - честито Мацко  Hug лека да е бременността ти.
Честита пролет !

# 62
  • Мнения: 232
Честито Мацко! Има кой да ни отсрами - ето!
И аз надничам за Джил, ама няма. Ми то май влизаме днес в овен?

# 63
  • София
  • Мнения: 1 635
Както казва Калина напоследък: "намаааа" с театрално размахване на ръце. Laughing

Мацко, чудесна новина. Много лека и спокойна бременност, и красиво здраво бебе на финала. Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 580
Мацко, честито! Лека и безпроблемна! Hug
Квазимодо, честита втора рибка! Да Ви е много здраво и щастливо момченцето! Hug
Джилка, не съм пускала палчета! Hug
Срещата в Сердика, ако е през уикенда и ние с Анди ще дойдем (не сме от квартала Joy)
Миме, и Анди е с червен нос и бузки. Като се прибирахме от Панчарево и пита- "Мамо, къде е София? - Аз - "Маме, София си отива вкъщи!"; Анди - "Мамо, абе София си няма къща, спри колата тя живее в нашата къща" Joy Joy Joy Та, Миме, да си ни върнеш детето, София жиевее в нашата къща. Hug

# 65
  • Мнения: 32
Еееее, Мацко, чудесна новина, чакаме си още едно бебе значи Hug.
И аз само влизам и чакам новина, ама нааамааа. Джил, изпусна ти хубавата зодия Laughing

# 66
  • Мнения: 5 250
Тъкмо се чудех, коя ще е следващата бремелинка и ето че Мацко се похвали  Hug
Честито, лека и безпроблемна бременност  Hug
Честита първа пролет!

# 67
  • Мнения: 256
Честита първа пролет!
Квази, честита втора рожба! Да ви е  здраво и щастливо момченцето!
Мацко Честито!Лека и безпроблемна бременност!
Джил стискам палчета!

# 68
  • Мнения: 97
matzko, ЧЕСТИТО!  bouquet  Лека и безпроблемна бременност!

galeto123, то май само в Токуда не съм го водила  Rolling Eyes Водих го при Райнов в ИСУЛ, той ни каза трета сливица. След това реших да искам второ мнение и го заведох при Улевинов в Александровска, той каза че не е трета сливица , а рефлукс. Реших все пак да потърся още едно мнение, защото не ми се виждаха реални първите две и го заведох пак в ИСУЛ, само че сега немога да се сетя как се казваше лекарката, тя каза че е някакво възпаление, по-скоро на алергична основа. Отидохме при алерголог той каза че било някаква форма на атопичен дерматит, но как разбра само от един бърз преглед неразбрах, без да го тества, без нищо Rolling Eyes Така че вече и аз незнам какво да направя, защото първо започва с хрема, после започва да кашля и става сериозно  Sad 

# 69
  • Мнения: 5 250
deedee83, мале колко диагнози. То човек, не да се обърка, ами побърка  Crazy А малкия на ясла ходи ли?

# 70
  • Мнения: 61
Честита Първа пролет, Маце и Честита Есен ще стане работата.. Simple Smile.. пък едно жежко лято ще изкараш по средата. Пожелавам ти лека и волна. Hug Hug Hug

деедее, бяха ми препопръчали Улевинов заради физиотерапия и покрай това се поразчетох из форума, тоя рефлукс той си го диагностицира като задължителна програма. По този повод се отказах въобще да ходя при него.
Между другото съм много възмутена от ниското предлагане на физиотерапия, възстановителна, укрепваща, всякаква. Спомням си като малка непрекъснато ходих на някакви процедури, инхалации и т.н. То и сега има поостанали отделения в някой поликлиники из страната, ама в София се отказах да търся. Трудна работа.
Ния е същата откъм носа, слабо място ни е. Хремата минава в кашлица и се влачим ужасно дълго. Не слиза надолу, но пак не си е работа. ooooh!

Квази, честит ти син, свършил си всичката уникална работа.  Hug Аз така не мога Flutter

Джилка, не че нещо, ама да вземеш да я скриеш тая пура вече, щото тя и Калина сигурно заради оная бутилка водка не щя да излиза Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ МОМИЧЕТА! ДА СТЕ СВЕЖИ КАТО ПРОЛЕТНИ ЦВЕТЯ!
(Ама то не беше ли вчера първата пролет тази година, нищо де и така да е ние да си я честитим)

Мацко прекрасна новина, честито, лека и безпроблемна бременност и едно здраво сладурче на финала.

# 72
  • Мнения: 250
Честито Квази, бъдете здрави!
Ми аз ъммм, таковата.... 16 г.с., за 1 септември се гласи човечето.
Честита пролет!
Честито!   bouquet

# 73
  • Мнения: 223
Благодаря, девойки. Миме, още не е ясно, затова го казвам в среден род. Като питам Яна, тя си сменя мнението, или е момченце, или е момиченце бебе Йоги (ходим заедно на йога за Временни).
Грацийка, здраво съм се скрила, този път и без линийка ще мина.

# 74
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Неусетно се търкулна първата годинка на Сами  Crazy Почерпете се за негово здраве, а след партито ще пусна и снимка на истинската торта  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт