Нарекох те Фериха ~ 117 ~ Кекс, кекс олеле майко..... :)

  • 35 930
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Суперски е колажа. Виленцеее. smile3525 newsm51
Кекса, който видяхме, ще е първия и последния показан от сценаристите.
Я си представете, че Фери не го напусне и му подаде ръка в този труден за двамата момент.
Искам фрагман. Crossing Arms
А , дано му подаде , че аман от раздели , но не ми се вярва , пак ще се гонят сумати и епизоди.
 ooooh! ooooh! ooooh!

peti07, добре дошла Hug Hug

# 16
  • Мнения: 0
На мен повече ми хареса момента когато си сложиха пръстените .

# 17
  • Мнения: 13
Честита ни нова тема , Вили това е за теб   bouquet

Наде, нищо не казвам за целувките преди кекса, като започнаха така си казах, ето това е, което чакаме 2 сезона, но най-вече на сутринта това претупване на събитието, не ми допадна, може би очаквах повече, може би бях пренавита за тази сцена - нямам представа, но това не беше моя кекс

И както бях писала в първия си пост - много дадоха и дано не отнесат някоя глоба за това.

# 18
  • Мнения: 3
Суперски е колажа. Виленцеее. smile3525 newsm51
Кекса, който видяхме, ще е първия и последния показан от сценаристите.
Я си представете, че Фери не го напусне и му подаде ръка в този труден за двамата момент.
Искам фрагман. Crossing Arms
newsm10
И аз това си мисля, че ако тя го подкрепи ще е най голямата бомба.

# 19
  • Мнения: 12 719
Честита ни нова тема   bouquet  bouquet Виле мерси миличка за темичката супер е   bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 0
Суперски е колажа. Виленцеее. smile3525 newsm51
Кекса, който видяхме, ще е първия и последния показан от сценаристите.
Я си представете, че Фери не го напусне и му подаде ръка в този труден за двамата момент.
Искам фрагман. Crossing Arms
newsm10
И аз това си мисля, че ако тя го подкрепи ще е най голямата бомба.
Изопщо не ми се вярва Ферито обича да бяга

# 21
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Суперски е колажа. Виленцеее. smile3525 newsm51
Кекса, който видяхме, ще е първия и последния показан от сценаристите.
Я си представете, че Фери не го напусне и му подаде ръка в този труден за двамата момент.
Искам фрагман. Crossing Arms
newsm10
И аз това си мисля, че ако тя го подкрепи ще е най голямата бомба.
Момичета, според мен напразно се надяваме, такова чудо няма да стане!!!

И аз искам фрагман и то по скоро! Praynig

# 22
  • Мнения: 21 201
Честита ни нова тема , Вили това е за теб   bouquet

Наде, нищо не казвам за целувките преди кекса, като започнаха така си казах, ето това е, което чакаме 2 сезона, но най-вече на сутринта това претупване на събитието, не ми допадна, може би очаквах повече, може би бях пренавита за тази сцена - нямам представа, но това не беше моя кекс

И както бях писала в първия си пост - много дадоха и дано не отнесат някоя глоба за това.
Рали разбрахте много добре, защото и аз се чувствам по този начин. Нали даже първа написах, че на сутринта беше на юруш, айдееее от леглото, без милувки и нежни думи на разходка. ooooh! Точно в този момент ми беше нещо постно, за разлика от планината.

# 23
  • Мнения: 27
Вили,благодаря  bouquetКолажа е наистина страхотен.
Много искам да ги виждам все така щасливи и свободни,но за съжаление май това беше./дано да е за кратко/
Търсеща голям маратон беше,ама сега съм малко уморена,загубила съм тренинг,само като си представя как по цели нощи гледах и не спях,докато не изгледам докрай всичко,сега не съм във форма.
Пожелавам Ви лека нощ.Отивам пак при Емир и Фериха и тяхната завладяваща любов.

# 24
  • Мнения: 21 201
Нали надеждата умира последна, та и аз така се надявам да не побегне а той след нея да я гони, че умната й главица и развод може да пожелае. То не е една беля. Rolling Eyes
Плюс това, Фери досега все бягаше, а ако са решили да ни изненадат и да обърнат стратегията?! Силно се надявам да стане така. За мен това, ще е най-голямата изненада.

Последна редакция: сб, 17 мар 2012, 00:09 от Neidjal

# 25
  • Мнения: 12 719
Суперски е колажа. Виленцеее. smile3525 newsm51
Кекса, който видяхме, ще е първия и последния показан от сценаристите.
Я си представете, че Фери не го напусне и му подаде ръка в този труден за двамата момент.
Искам фрагман. Crossing Arms
newsm10
И аз това си мисля, че ако тя го подкрепи ще е най голямата бомба.
Когато видях как се спогледаха и и как и гледаше корема мисля че и стана доста ясно а ако не е навързала нещата все някога ще ги навърже , Айсун и тя плаче за психото много ми стана мъчно за Левент и майка му  Sad Фемир бяха много сладки свободни сега че Емир има тежест на плещите си има искаше да и каже но тя пак имам чуството че сценаристите искат да разменят ролите на Фериха и Емир сега на мястото на Фери , Емир е лъжлиото  #2gunfire #2gunfire

# 26
  • Мнения: 13
Суперски е колажа. Виленцеее. smile3525 newsm51
Кекса, който видяхме, ще е първия и последния показан от сценаристите.
Я си представете, че Фери не го напусне и му подаде ръка в този труден за двамата момент.
Искам фрагман. Crossing Arms
newsm10
И аз това си мисля, че ако тя го подкрепи ще е най голямата бомба.

Ако го подкрепи, ще бъде най-истинската и постъпка, да застане достойно до мъжа си и да го подкрепи в този момент, но нали трябва да има драма и  тъпите сценаристи с какво ще си запълнят сериите  newsm78 newsm78

Вера, спокойна нощ и от мен!

И аз ви напускам, отивам да изледам серията отначало и после ако има все още някой в темата ще се включа отново

Последна редакция: сб, 17 мар 2012, 00:07 от Търсеща72

# 27
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Сехер, когато говореше с леля Хатидже спомена, че ако Фериха има поне малко акъл да застане до мъжа си , ама къде ти!Тя ги усеща тези неща. Peace

# 28
  • Мнения: 12 719
Не мисля че Фериха ще го подкрепи и това просто ме нервира  ooooh! ooooh! ooooh! аз чакам Вилето да качи серията да заминавам в творческия свят  Whistling Whistling Whistling Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 278
Ф да застане зад мъжа си? Thinking Не, не ми се вярва. Всъщност как тя да му повярва при положение, че и той не си вярва детето негово ли е не е ли. ooooh! А и ако Ф не вдигне скандал няма да бъде тя, в неин стил е да се цупи и дърпа. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт