Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 90

  • 54 995
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Момичета нещо не виждам страниците най-горе и най-долу.Как да видя следваща-извинете за невежеството Embarassed

# 16
  • Мнения: 0
Благодарскоооо!Появиха се  Wink.Относно Мусти:Този плужек не заслужава смърт-лесен изход е тя за него.Най му приляга да ВИДИ със собствените си очи наш Керимчо и Фати щастливи .Ура! Heart Eyes

# 17
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Живота е чаша кафе, горчиво или сладко! Не е важен вкусът на кафето, важно е с кого го споделяме! Приятен следобед, Приятели! Да споделим кафето с най скъпите си хора и да бъдем изпълнени с усмивки от ранни зори до късни залези! Най-лъчезарния ден, най-озарения, най усмихнатия, най-сладкия ден! Всички ваши мисли и действия да са пропити с любов!

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Здравейте момичета в този хубав слънчев ден!Благодаря за новата тема на Мариана    smile3525и на всички вас,че сте тук!Хриси-на теб честит нов аватар,чок гюзел си Grinning!Марта-благодаря за хубавия клип smile3525!
И не на последно място-страхотни слухчета момичета.Най-после дано ни зарадват в др.серия с повече близост между Ф и К,аз си чакам романтиката Two Hearts.....

# 19
# 20
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Боровинке, мерси. Омръзна ми да намигам и реших да го сменя. Пък и за репортажите се оказа, че ми трябват и двете очи. Като пропуснах да видя ключа на колата на Мустафа на закачалката и реших да взема моментални мерки. Няма да се излагам, я.

# 21
  • Мнения: 9 744
Само като прочетох последните слухчета и ми запърхаха пеперудите,  Heart Eyes а какво ще стане когато ги видя в кадър чок чок романтик   Embarassed Embarassed Embarassed

Хриси Hug много си красива с новата премяна Hug

Много позитивно ми действат и постовете на ВАНЯ   bouquet

# 22
  • Мнения: 23 226
Хриси - честит аватар.
Не съм разбрала за "причината" за смяната на предния, но ... един много необходим подарък от мен. Трябва ти съответно оборудване при тази рискова нова "професия" - репортер от горещите точки на действието. Сега няма нужда да бързаш да пишеш - имаш възможност за обстойно вглеждане на детайлите, за снимков и видео-материали. Само не разбрах - за нощно виждане има ли възможности - но има, има / в стил Рахми / Да ти е честит и както се казва за хубави репортажи да го ползваш.

П.П. С особено завишено внимание при сцената "с огъня на плажа" / сто на сто ще е в пълен мрак заснета /

Скрит текст:
Бинокъл+дигитален фотоапарат  8X32 Barska POINT'N VIEW. Спецификация на фотоапарата: 5.0MPx, 1.5" LCD, слот за SD карта, възможност за запис на видеоклипове, прехвърляне на снимките и видеоклиповете чрез USB кабел, 8Х фиксирано оптично увеличение и 4Х цифрово увеличение.  

# 23
  • Мнения: 2
Марианка, Благодаря за новата тема  newsm51

Марта, клиповете ти винаги много ме разчувстват  newsm51

Благодаря ви момичета за оптимизма, с който ме заредихте. След като прочетох слухчето се вкарах в едни филми с Мустафа, не виждах ни прегръдки, ни целувки  doh Благодарение на всички вас, се оттърсих от черните мисли и сега си чакам хубавите моменти  dance

# 24
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 25
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Хаха, Марта разсмя ме. Имам чувството, че при сцената на плажа така ще ми треперят ръцете, че ако улуча и една буква пак добре. Бинокъла трябва да го залепя на носа си, иначе с една ръка пиша бавно  Joy

Ето ви и следобдната ми загатка. Открийте приликите и разликите:

Скрит текст:







Днес явно липсват турскоговорящите момичета и ще налучкваме цял ден.

kerim fg цpьşcekler ama temas yok (kosava ) newsm78  newsm78  newsm78

За мен е, нещо такова: Нищо по-сериозно от целувки няма да видим.

Последна редакция: сб, 17 мар 2012, 14:59 от hrissi_sz

# 26
  • Мнения: 378
Здравейте!
Нямам думи, с които да изкажа благодарността си... Но съм много благодарна, Мариана и всички, превежадащи филма!
Бъдете здрави и много щастливи!
 
Изгледах първите два епизода по БТВ, но след това ви открих.
Много се радвам!
Всичко най-добро, с най-добри пожелания!
 

# 27
  • Мнения: 2 229
Честита ни нова тема!
Мариянка,къзларки!Да ни е все така уютно и приятно!


# 28
  • Разград
  • Мнения: 8 243
sar beni başkasına yasakla fatmagül&kerim

# 29
  • Мнения: 40
На Мариянка за новата тема и на екипа преводачи, специални благодарности!


За всички Вас, че Ви има

Общи условия

Активация на акаунт