Ебру, бахур, лалета, рИми - пролетно настроение по нашите шириНи -TR46

  • 55 953
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Хаки, напипа ми точно дълбоката рана - и ММ е такава консерва, че няма на къде! Обаче той животът си знае работата, запрати го в Китай да им се "наслаждава" на тамошните гоздби Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile Едно време и аз се опитвах да изпробвам разни по-интересни ястия, но след като все се налага да има резервно "за наяждане" и ми втръсна Sad (дори на едно песто се мръщи!!!)
А иначе, да, в Тандури бяхме Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 924
За антиромантизъм сме в челните редици,за 8 март подаръка ми беше куфар Mr. Green,но е имало и по=тежки случаи от рода на табла за игра Mr. Green Wink
Пък аз,за 8 март,НЕ ПОЛУЧАВАМ ПОДАРЪК!...А?...Ко шЪ каЙтИ сИгА?...Излязохме ли не две,ами барем десет  глави напред?  Mr. Green ...  
hahaha По антиромантизъм,срещу нас да бягатИ,ни моЙтИ нЪ дУгони! Joy

# 17
  • Мнения: 58
Здравейте,

Аз отдавна не се бях отчитала ... но ... пролет е, градинарство, повече време навън, и то все не остава време за ПСто.

Бз, евала за заглавието  newsm20, как успя на един ред ... целия сват да побереш  bowuu

Сладка хапка, и виж с какво време те посрещнахме, а..а..а..  Hug

Пловдивчанки, аз съм на линия... вие само кажете кога е къде, да не посочвам аз  hahaha

Миле  Hug Hug Hug

Джорди, Хаки и Лори ... пускайте наградата веднага. Аз не мога да се оплача от не-романтичен мъж, но ние по неволя си наложихме неромантични подаръци. Например ... бор машина, разни машинки за обработка на дърво, куфарчета за инструменти. Аз например наскоро се сдобих със страхотни градинарски ножици  Whistling Tired Whistling

На останалите  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 9
Привет мривет и от мен/нас  Hug

Днес беше страхотен слънчев ден тук и разбира се  беше използван по същество-дълга разходка от Шишли до Кабаташ (добре, че мъжо ми се връзва на акъла да вървим толкоз километри), после чай пауза на Долма Бахче сарай със страхотна гледка към Босфора  Peace.. Дай боже още слънчеви дни  Praynig Hug
Анжи добре си се завърнала на родна земя  Peace още веднъж да кажа колко се радвам , че успяхме да се видим..а винцето ще бъде дегустирано на по-късен етап..ще му дам време да отлежи  Crazy
Вайа  радвам се , че се запознахме  Hug..много благодаря за великденската покривка..тази седмица тъкмо ще правя великденска украса у дома  Hug  bouquet
Джорди добре сме Hug но за вторник нещата се отлагат..може би следващата седмица ако всичко е ок  Peace
Хаки  недей така с рога де..ми той мъжо се опитва да те подготви за романтично пътешествие  Crazy та почва от далеко и практично  Peace Мойто мъж минава с цветя за 8 март,ако сме наван може и подарък непринуден да получа, но тази година беше в командировка точно тогава и се разминах само с смс, но и той  ми стопля сърцето  Flutter Heart Eyes
делти душе картината кърти  Mr. Green

Луизи как сте вие?  baby_neutral
Мисти  Бз Hug   bouquet  Hug
Мис хепи  Hug пусни малко снимки от градинката ти да се нарадваме на красоти
  
На всички спокойна неделна вечер

# 19
  • варна
  • Мнения: 67
Здравейте момичета  Simple Smile много често чета вашите теми и много ми допада вашия дух и чувство за хумор и не само това  Wink
Аз също харесвам Турция,но за жалост доста рядко имам възможност за посещения Simple Smile  Последно бях в Анкара  на едно гости преди 3 години и много ми хареса,а и хората бяха изключително гостоприемни. За съжаление обаче се случи така ,че моя близка родственица се разболя от рак на гърдата и сега я лекуваме.Проблема е,че получава лекарства относително редовно,но в момента малко е несигурна ситуацията и ние искаме да си закупим от тези лекарства няколко дози ,като резерва,защото са хормонални препарати, които се поставят на 28 дена и не бива да се просрочват.Молбата ми е само ако може някой да провери каква е цената на 2 препарата.Става въпрос за золадекс и нолвадекс. Предварително благодаря  Simple Smile

# 20
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
искам да ви споделя едно стихче по повод хубавата страна на нашите мъже (няма само да лошата да ги одумваме, я  Wink)


Във въздуха

Когато ми растат криле
аз ставам по-лека от росата -
цялата усмивка, и искри
в сърцето ми се раждат.

Когато ми растат криле
Да ги използвам втурвам се
и като птица лекокрила
политам, рея се във чистото небе.

Когато ми растат криле
Не причинявам болка никому
Аз по-добра съм от вълшебница
И мъча се да сбъдна всякакви мечти.

Когато ми растат криле
Далече стигам, чак оттатък нищото
Греба със шепи от дъгата
И нося цветовете, дар за тебе.

Когато ми растат криле
е хубаво. Не ги подрязвай,
поливай ги с внимание,
с любов подхранвай ги,
защото птиче съм и те обичам.


# 21
  • Мнения: 0
Хоп, троп и ЦОП   -  Вече от Варна  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Последните десетина дни отлетяха неусетно, в приятни срещи и раздумки със всички сладунки   Hug Hug Hug
Първо ново другарче на живо Аша  Hug
Бз-че, майко пиринска стопляш ми душата.Май вече съм готова за пътя на  баба newsm78,твоя сладур има голяма заслуга  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   
Мила Миле от сърце ти желая леко и щастливо предстоящо събитие  Hug
Джорди, до скорощни срещи на Варненска територия   Hug
Хаки, скъпа благодаря за топлото посрещане  Hug 
Заслугата за всички срещи е на Мисти  newsm51
Анжи, дружко трябва да отдадеш полагаемото се и на фотографа  Heart Eyes
А сега ме чакат чанти,манти за прибиране,Повече утре от работното място newsm53

# 22
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Engi Zoladex има 2 форми 3.6 и 10.8 мг със съответна цена 156 и 544 турски лири,а Нолвадекс е на цена 6,65 турски лири.
Гечмиш олсун.

ВАЯ  HugуДОВОЛСТВИЕТО БЕШЕ ВЗАИМНО Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 924
Джорди,тутакси тЪ репликирам с едно стхУтвУрение за крилете,коитУ ни дава старЪтЪ лИбоФ  Mr. Green

Цъ, ни фаща!
автор: kalina

Туй старата либоф... ръжда ни фаща!
Кату тиган на кръгла мéсичина грей...
Ни бя либоф, ни бя ни чуду нашту
и ощи кат си сповня свят ми са люлей..

Да кайш съм проста, мъш дан съм видяла,
чи са прихласвам тъй у ляву, а пък то...
Щурец ли ма ухапа, ко съм пулудяла,
чи пуглидни ма кък трипера кат листо!

Ей ся да мини да истропа на дуваря,
да кай: "Калино, де си ма, жина!?"
Припадам одма! Чи кат са стуваря
ку н'са притрепа, да са путруша...

Ши доди, шма пудигни нежну-нежну,
ши кажи: "Въх, Калино, ко напрай!?
Ми де въриш!? Манинку са углеждай!
Си нявгиш ногу заблихосана*, ши знайш...

Пък яз ши са пудхилвам тъйцък глупувату,
ши викам сал "Ъхъ.." , ма колкут' дан мълча,
ши цвъркат пуд забрадка фтички, ши е ляту...
И кват съм бяла патка, кат разпера ини крила...

Чи кат зафръчами кумплектну у либови,
ши стани дармадан ду седумуту нибе...
Цъ, ни ръждясва, бе! Кат чисту нова й!
Лъщи на мéсичин'та, начи, треска ма трисе!

...............
заблихосана* - са има у придвид тешка форма на класически заплес Simple Smile))

 hahaha Айде-е-е!...Пак залитнЪхмИ в пУезиятЪ...шЪ има критики от дядо хаджия  Joy ...

# 24
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
хахахаха, много готино, Лори и съвсам фактологично-достоверно Simple SmileSimple SmileSimple Smile само дето ми е трудно да ги чета така написани... виж ако ги рецитираше някой, друго щеше да е!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 924
Кът`сЪ видим,следващия път,шИ сЪ пУдготвя с един рецитал  Mr. Green...многУ съм сЪ усъвършенствала-последните дни ги чета на сина ми,да сЪ хилим  Joy

# 26
  • варна
  • Мнения: 67
Haksev благодаря ти ,да си жива и здрава   bouquet , може пък да ми се уреди една кратка екскурзийка до Истанбул и да съчетая полезното с приятното Simple Smile

# 27
  • варна
  • Мнения: 67
А дали ще ми трябва рецепта или може на свободна продажба?

# 28
  • Мнения: 2 199
Филмът беше хубав. Интересен поглед. Беше съставен от няколко късометражни филма, всеки със своята уникална история за Истанбул.  Simple Smile Запознахме се с 1 от продуцентите Wink

Вие разказвайте за мъжете си, аз ще оценявам  Laughing Mr. Green

# 29
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
А, мъжете... Ти за филма разказвай. От трейлърите и от интервютата, които гледах  ми се разпали апетита.

Добро утро! с една къпана баница с пастърма. Нация, която е успяла да вкара кюфтето в баницата има безпрекословния ми респект!Мистик, кесене берекет!

Общи условия

Активация на акаунт