Спира ли изобщо някога чувството за вина?

  • 14 909
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 386
предполагам, че ще дойде ден и то скоро когато и аз няма да се обвинявам вече. Все повече и повече лоши спомени ми идват и даже започвам да съжалявам, че не го напуснах по-рано Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 506
Ние пък за глупости се разделихме защото не можа да преживее че детето е тръгнало на ясла .Трудно му бе да преживява като е болна....тежеше му  а незнам дали това е основната причина и къде е всъщност newsm78

# 17
  • Мнения: 309
 ice_ търси си оправдание, а не му стига акъла да намери нещо по-правдоподобно.
Интересно как съвестта му позволява да остави болно дете без бащина грижа.

# 18
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Те дали изобщо изпитват чувство за вина??Ей това се чудя аз...  Thinking
Пък ние...едва ли не цял живот ще се обвиняваме...хайде,моля!  Stop
Злото е направено,спали сме,когато е трябвало да гледаме....ама какво ако изпитваме вина??Да се тровя?Не,мерси  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 54 441
Те дали изобщо изпитват чувство за вина??Ей това се чудя аз...  Thinking
Пък ние...едва ли не цял живот ще се обвиняваме...хайде,моля!  Stop
Злото е направено,спали сме,когато е трябвало да гледаме....ама какво ако изпитваме вина??Да се тровя?Не,мерси Crossing Arms

Точно така ! Peace
Гледам си детето най-съвестно и хич не искам да се натоварвам емоционално и психически , че някой се държи като кретен !
Всеки си плаща рано или късно ! Peace

# 20
  • Мнения: 386
Ние пък за глупости се разделихме защото не можа да преживее че детето е тръгнало на ясла .Трудно му бе да преживява като е болна....тежеше му  а незнам дали това е основната причина и къде е всъщност newsm78

Нали се сещаш, че това е причина изсмукана от пръстите  Crazy
При нас тази причина бяха моите приятелки- те ни били развалили семейството, че били несемейни и не можели никакви съвети адекватни да ми дават Thinking. А той ми постави ултиматум даже- да избирам между тях и между него    #Crazy ooooh!

# 21
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Всеки си плаща рано или късно ! Peace

Дай,Боже,Хепи  Praynig  Моля се Господ да даде заслуженото на БНД.Нищо друго.  Praynig

# 22
  • Мнения: 54 441
Всеки си плаща рано или късно ! Peace

Дай,Боже,Хепи  Praynig  Моля се Господ да даде заслуженото на БНД.Нищо друго.  Praynig

Ще им даде , Фиф !
И на твоя , и на моя , и на всички безотговорни БНД-та ! Peace
На безотговорните МНД-та , също ! Peace

# 23
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Ха така!  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 54 441

Ми нали знаеш , Бонго веднага ще се нацупи , че само за БНД-та говорим ! Sunglasses

# 25
  • Мнения: 3 659
Ние пък за глупости се разделихме защото не можа да преживее че детето е тръгнало на ясла .Трудно му бе да преживява като е болна....тежеше му  а незнам дали това е основната причина и къде е всъщност newsm78

Далеч  не е това причината, но ти явно цял живот ще се заблуждаваш, оххххх ooooh!

# 26
  • Мнения: 15 572
Пиша от гледната точка на дете, живяло в лошо семейство. Моите родители се караха всеки ден, биеха се, тормозеха се, майка ми напуска баща ми 10 пъти, после се връщаше и нещата се повтаряха.
В един момент, когато станах на 13 започнах да изпадам в нервни кризи, защото това се отрази на моите нерви. След една такава криза, плачейки започнах да ги моля да се разведат, защото това беше ад за мен и за сестра ми.
В крайна сметка те не се разведоха, но стояха разделени, докато не поотраснахме. След това майка ми се върна при баща ми и сега живеят в една къща, на отделни етажи и не са се виждали и говорили от 7-8 години.
Поради тази причини се бях зарекла, че ако в моето семейство нещата не вървят ще се разведа и няма да позволя детето ми да се тормози. Започнах да мисля за развод, когато след поредния скандал вкъщи, сина ми се разплака и ми каза "Моля ви, спрете да се карате вече, защото ми е много мъчно". Буквално повтори моите думи от преди време.
Повярвай ми, децата са много по-спокойни с родители, които са разведени, отколкото с родители, които не се понасят и в дома цари неразбирателство, тормоз и скандали  Peace

# 27
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308

Ми нали знаеш , Бонго веднага ще се нацупи , че само за БНД-та говорим ! Sunglasses

Аууу,това в негова чест ли беше?!?  Rolling Eyes

# 28
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Ние пък за глупости се разделихме защото не можа да преживее че детето е тръгнало на ясла .Трудно му бе да преживява като е болна....тежеше му  а незнам дали това е основната причина и къде е всъщност newsm78

Далеч  не е това причината, но ти явно цял живот ще се заблуждаваш, оххххх ooooh!

Бе и аз тъкмо щях да коментирам,ама се сетих за някои от темите на айс и се спрях...решила съм,че там няма смисъл да се хабя  Naughty

# 29
  • Мнения: 2 723
Не се чувствам виновна за нищо.
Той забърка кашата, дадох шанс и на двама ни, на него да ми докаже, че се е променил, а на себе си да разбера дали все пак не мога да преглътна попарата която надроби... След по-малко от година ми беше ясно, че този човек няма място в живота ми.
Не съм го лъгала, не съм го заблуждавала, бях абсолютно честна с него.

Общи условия

Активация на акаунт