АВГУСТ не е толкова далече и малкото човече пол си има вече

  • 27 881
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 070
На мен може би единствения порок, който ми остана е кафенцето- обожавам го, бях го спряла напълно предния път, но тогава беше по- различно. Сега, ако го спра- не мога да издържа и до обяд. А иначе и аз не обичм 3 в 1 и според мен няма кой знае колко кафе в него, а и тия дето аз ги пия- разтворимо капучино няма в тях кой знае какво кафе, само дето има разни др. глупости.

# 16
  • Мнения: 57
Е в 19ч. бях пред заспиване в колата... иначе и аз от 17 ч., но може да е и защото сравнително рано станах ... знам ли  Thinking Напоследък много се уморявам и вечер едва си държа очите отворени... май и аз ще прибегна до някоя друго по слабо капучино следобед като съм на зор,
 Досега високо кръвно май не съм засичала... по-скоро ми е падало няколко пъти... Никога не ми се е разтуптявало сърцето  от кафе, а смея да твърдя, че бях свикнала на пия доста силничко... но е нормално всеки да съди сам по себе си.  Flutter В началото се бях ошашкала заради кофеина и нито кафе пиех, нито шоколад ядях (води се също източник на кофеин, макар че количествата са малки)... но после реших, че единственото, което ми е в повече е четенето и паниката... Whistling

Покрай тази умора се реших и за витамините, засега нямам проблем с пиенето им... чудя се и за магнерич и то най-вече за пътуването, което ме очаква края на март, защото са освен 2 полета има едни около 500 км с кола и разходки напред назад доста... newsm78

# 17
  • Мнения: 13
Блонди,писах в предната тема,че си знам щъркелчето да ми сложиш едно синьо:))).Много хубава и свежа нова тема,онази кога я изписахте,много сте бързи,аз едва бях стигнала до 35 страница мисля че...Само с хубави новини да я пълним.

# 18
  • София - град
  • Мнения: 141
Може, може аз мнение не налагам. Но като мога да го спра, защо не?! Дали и с втората бременност ще е така нямам представа, но и никой не може да каже дали при мен ще е така. А и не се знае дали въобще ще започна кафето пак, не ми липсва ама грам. Когато ми се спи и имам нужда от разсънване започвам да ръфам ябълка, може да е смешно но факт.  Laughing  Правя го от около месец.

Аз пия Магнерот 3х1 но не сме обсъждали до кога...

# 19
  • Мнения: 4 070
Софи, аз също го знам номера с ябълката и често го практикувам, особено сега като не мога да прекалявам с кафето. Най- странното е кафе не пиех повече от две, а и две рядко преди това, а сега мога да пия и повече. Е, Софи щом можеш да го спреш не е лошо.

# 20
  • Мнения: 45
Запис Hug

Блонди, както винаги перфектна coolcool

Обожавам кафе (задължително с мляко и по-възможност и с мед,  Heart Eyes мммм), гледам да пия само когато много ми се допие или много слабо или ако с ме навън с моя мъж от неговото една две глътки - горкия много мрази да му пипам от храната и напитките Joy
В 3 в 1 и пакетчетата с капучино има повече боклуци, не е ли по-добре от машина
Сладурки имам един ? на някой изписали ли са му Fluorin за зъбките не бебето? Знам че вкостенява май костите. newsm78

# 21
  • Мнения: 4 070


 - горкия много мрази да му пипам от храната и напитките Joy
В 3 в 1 и пакетчетата с капучино има повече боклуци, не е ли по-добре от машина
Сладурки имам един ? на някой изписали ли са му Fluorin за зъбките не бебето? Знам че вкостенява май костите. newsm78


А да не се е женил за теб- всичко се споделя и храна и напитки, семейна собственост, имаш право на половината. Wink Ми да има адски много боклуци вероятно в тия разтворимите, ама.... Embarassed Аз уж гледам да ям и пия възможно най- чистите продукти... Embarassed Embarassed Аз мисля, че това за зъбите на бебето е глупости и не бих пила, дори на моят син педито му изписа за зъбите и не му давах, в тях има много флуор, а той е доста вреден, ако се прекали с него. Американците са доказали, че при определени количества над нормата води до аутизъм, аз/ние в къщи спряхме дори паста за зъби с него, само билкови.

# 22
  • гр Шумен
  • Мнения: 47
Софи и аз го пия магнерода и ми каза до самия край на бременността, но пък с него съм супер да чукна на дърво

Що се отнася за кафето никога не ми е допадало освен миризмата му и от както съм бременна непия и пак грам не ми се доспива

# 23
  • Мнения: X
да, това за флуора и аз го знам отдавна и все си казвах, че като съм бременна, ако ми изпишат няма да взимам  Laughing ох, кафе, кафе.. а на мен чат-пат ми се пие биричка  Mr. Green въпреки, че и алкохол не пия по принцип, само биричка  beer3

# 24
  • Мнения: 45
АГ- то от през ЗК ми го изписа, но нали ходя и при моя си док., той каза, че не го препоръчва заради костите и така и не съм го купувала, исках и вас да ви питам.

# 25
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
  bouquet Супер е темичката и заглавието!
 За магнерота, днес си взех точно 1 опаковка от 100 бройки, ако го пия по едно на ден, точно ще съм в 8ми месец като го изпия и ще го спра, нагласих си го  Grinning
За кафето, аз пия безкофеиново, но не всеки ден. Кафето го пия не толкова за събуждане, колкото за удоволствието от вкуса. Кофеиновото кафе ми действа и на мен много "разтупкващо", въпреки че знам че и безкофеиновото не е много полезно. В него също има малко кофеин всъщност. Днес например на кафенцето пих безкофеиново кафе с кола, ама много ми се спеше, че на малкия му избива кучешки зъб и вечерта се буди на няколко пъти.
 За флуора-и аз не бих пила допълнително, както и на малкия не бих давала.  Peace
Биричката- доскоро си позволявах само безалкохолна, но отскоро пия по малко истинска понякога, или от на мъжа ми опитвам  hahaha Обаче забелязах, че от нея ми се подкосяват краката,  Mr. Green Не ми се мисли след време, когато дойде ред на първата ми чаша уиски например, какъв ще е резултата  Crazy Crazy Crazy hahaha

# 26
  • Варна
  • Мнения: 35
запис и от мене и благодарности на Блонди за страхотната темичка ама за мене и до края на следващата тема няма надежда да разбера пола на бебчето а нямам никакви усещания но здраве да е всичко с времето си Grinning Grinning Grinning

а за кафето и алкохола това са единствените пороци от който успях да се отърва за мое огромно съжаление Embarassed Embarassed Embarassed  всичко друго просто го намалих като количество и понякога чак ме е яд на мене и ми иде #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • гр Шумен
  • Мнения: 47
Момичета аз пък си пиивам биричка по полувин кенче,ама лекарката ми каза че по малко непречи изобщо Simple Smile

# 28
  • Мнения: 0
Добър вечер или добро утро вече не знам  Laughing Hug От скоро ми стана любимо поспиването от 5 до 7. Малко на никъде щото сега какво се прави  newsm78 Ама пък си има и плюсове в темичката сега се публикува по - лесно, че повечето коремчета си почиват  hahaha Ще четете утре.
Честита новата перфектна темичка.  Hug Хайде на чисто новите гащички - за едни розовки, за други синички може и двете за всички да има !!!
Да се похваля днес бяхме на гости на кандидат свекито. Добре си похапнах кюфтенца със зелена салатка. По моя поръчка. Wink и разходка, и слънчице, и кокиченца в градината. Супер!
Нещо ме посърбява ходилцето на десния крак, но не от гъбички  Laughing, а ми намирисва на разходка утре пак.
Хареах и още нещо - http://www.bebe-best.com/lander-promo-komplekt-trikolka-xt-rocky … 2010-p-21611.html споделета мнение моля. Ще му бъде ли удобно на бебчо?
За кафенцето какво да Ви пиша - преди обожавах да пия черно еспресо кафе малко по - късичко без мляко и захар. По няколко на ден. Нали съм с ниско кръвно. Сега пия по едно 3в1 сутрин или много рядко еспресо, но по едно. Моя доки не го отрича, нито шоколада, но в нормални граници разбира се и то за моя случай. Каза може. По чаша биричка или бяло винце също може. Ако ти се прииска. За кафето знам, че ако някой опита от твоето ще ти разбера тайните.  Joy
От мен толкова, че да не ставам досадна. Приятни сънчета и много ритничета за закуска.  Heart Eyes Hug

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 465
cvetenceto999 нямам никакво усещане за пола. Иска ми се да е момче за шаренко, но ще е момиче / напук на баща ми хе хе хе/ Joy
Относно ограниченията през бременоста съм много стриктна. Апък и те продължават и докато кърмиш. Като правя нещо го правя както трябва да е според мен. Даже си спомням през миналата бременност как сънувах, че пия бира и чак на сън взех да се притеснявам, какво съм направила и да се тормозя. Представи си на живо кво чудо съм. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт