АВГУСТ не е толкова далече и малкото човече пол си има вече

  • 27 895
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 577
Добро утро!

Записвам се да чета, и да не съм само със запис:

Блонди, благодаря за труда  bouquet

За кафето - пия по 1 на ден. Повече не си позволявам, но много обичам сутрин с мъжа ми преди работа да си го пия.
За бира, вино - позволявам си по 1 чаша, рядко. Веднъж изпих 2 чаши бира, ама много ми се беше усладила, а и добре бях похапнала.
Кемчо - прочети предната тема, даден е линк със сайт за сравнение специално на Х-ландарите! На мен лично триколки не ми харесват.

Количката Еспиро много ми хареса (биби, ти ли я пусна ?), но ми изглежда тежка, може и да греша.

Днес отново се очертава страхотен ден, както и цялата следваща седмица. Дано това помогне на темата да устиска поне 1 седмица Simple Smile

# 46
  • Мнения: 7
Добро утро  newsm51

Запис и от меен  Flutter

Днес времето ще е още по- хубаво и от вчера - супер  Hug чудя се къде ли да се разходим с мъжа..  Grinning

За Бирата - рядко пия, но като ми се услади си пийвам по една чашка  Peace мисля че няма проблем за това..

И аз пия Магнерот вече един месец - имах контракций и доки ми изписа магнерот-а и ми каза до края на бременността да го пия - взимам 3x2 таблетки...

Кафе - пия по едно на ден до максимум две  Whistling Не пуша не пия но без кафе немогаа  Laughing

Хубав и слънчев ден от мен !!!!!   bouquet

# 47
  • Мнения: 27
Добро утро  Nature Partly Sunny !
 На мен магнерот ми изписаха 3х1 докато свърша опаковката, а после до 36 седмица магне-b6! Явно след това не трябва да се пие. Ходих да си избирам годежен пръстен  Simple Smile ( не е много романтично, но поне ще си го харесам  аз и ще си го нося). Решили сме да подписваме , но имаме известни колебания за датата . 11 май звучи най- добре и за двамата Simple Smile. Аз само се притеснявам да не съм с много голям корем тогава, защото ми се иска да си намеря хубава рокля, която да ми стои добре-не булчинска подчертавам. Просто искам да е такава, че да мога да я нося и после . Кандидат жениха май не иска да е бяла, защото някой ден като сме правили сватба тогава да съм се обличала в бяло ( ама той май не знае, че това не виждам как ще се случи  hahaha), пък и аз не държа на сватби.
Да се похваля- вече няма да ходя на работа  newsm68 newsm44 , не че причините са много хубави......ама поне ще си почина и ще гледам бебко да е добре  Heart Eyes
 Аз съм качила дотук 5, 5 кг. Blush. И се опитвам да се ограничавам със салати, плодове, кисело мляко, супи и мюсли , но пак дебелея  smile3512- и сега като остана вкъщи не ми се мисли.....но да е добре бебето и да нямам контракции- ще свалям после.
 Казаха ми , че ми е скъсена шийката на матката и нищо повече- дали от контракциите е станало така Thinking . На прегледа толкова се бях ошашкала ( бяхме и се " поздърпали "с лекарката ), че забравих да я питам. Иначе за раничката ми каза, че  е от бременността и като родя ще я оправят Confused
Пожелавам ви приятен ден , много слънце и усмивки Hug smile3525
 Блонди, благодаря за всички нови теми досега !

# 48
  • софия
  • Мнения: 376
Успях да се включа.

За кафето и аз не пия отдавна. В началото ми беше гадно и не можех и едно да допия и така спрях.
Алкохол по принцип пия само вино.Сега много рядко пийвам по 1-2 глътки.

Времето е супер и отиваме на разходка.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 614
Добро утро от мен!
Мария е с бронхит, но вече се оправя, така че днес ще сме навън.
Много теми сте обсъдили, трудно ми е адекватно да се включа.
Би би, много ми хареса количката.
Много слънчев ден на всички Hug.

# 50
  • Мнения: 20
Здравейте момичета!
В предната тема не можах да се включа, но в тази се записвам още в началото.  Ние в къщи сме болни. Малкия е със сериозна хрема и кашлица. Днес пак ще го водим на лекар. Кашля през 2-3 минути. Притеснено ми е!!!!
Сега по темата, която сте започнали:
Кафе в началото не можех да пия, после по-малко с много мляко и много ми допадна. А вече и като ходя на работа пак си пийвам по едно на обяд и се чувствам добре.
Но.... напоследък много ми се пие бира. И си пийвам по една чашка, предимно вечер.
Мисля, че нито бирата, нито кафето в такива количества биха навредили. И с предната бременност пийвах винце, биричка.
От миналата седмица получавам крампи. Обадих се на доки и той ми каза да пия 3х1 Магнезий. А и да ви се оплача- още не усещам бебка. Или е мн мързелива или е мн нежна. Макар и втора бременност не мога да разбера бебе ли е или газове.  newsm78

# 51
  • Мнения: 16
Добро утро и от мен   bouquet Поздравления за Блонди за новата тема, макар че и аз все още не знам със сигурност. Времето навън е страхотно, пожелавам на всички коремчета слънчев и усмихнат ден!

# 52
  • Мнения: 27 524
Добро утро, момичета, аз си легнах снощи, а вие сте опаткали вече 4стр  Crazy Ще наложим ембарго по една тема на 7 дни  hahaha  Шегувам се, ще си пишем  Hug

Знам, че заглавията не могат винаги да обхванат и да важат за всички, ама е нормално, няма да се сърдите  Hug

От кафе   food010 и аз се разлюлявам и сърцето ми полудява, мога да изпия едно сутрин и това е. При това слабо, с малко кондензирано мляко. Имаме познат, който пие по 40 на ден  Whistling
Аз сега съм на смес от ръж, цикория и ечемик, добавям половин лъжичка нес и става идеално  Coffee

Софи, чакаме да покажеш роклята, освен ако не е за пухкави дами, значи ще ти стои перфектно  Hug

Рени, ти сега ли да взимаш тоя Флуорин, за бебето в корема ли?  Shocked  Stop

Диди, честит ти магнезий, със здраве да си го изпиеш Laughing Hug

Аз от предната бременност алкохол и кафе не пия, не съм пушила никога. Гинеколога ми се беше пошегувал, че очевидно поне един порок ми е останал, щом съм стигнала до неговия кабинет.

А, това е супер  Joy Joy Joy hahaha hahaha

С. Койчева, колко се е скъсила шийката? Това трябва да се следи, не е шега.  Thinking Радвай се сега на почивката  Hug

Мимис, оздравявайте бързо  Hug Вероятно е бебето, и аз така се бях заблудила, ама после се оказа, че си е бебето.  Simple Smile

Шех, айде, махмурлийке, ставай да разкажеш за празненството  Hug и без подробности за вкуса на тортата  Twisted Evil (може рецепта  Blush)

Честито за новите щъркелови новини, резултатът от дербито е 25 момиченца на цели 42 младежа  Grinning

# 53
  • Мнения: 12
Блонди,благодаря за щъркелчето.   bouquet
До сега не съм споменавала,или поне не помня -но се стягам за сватба .И вчера успях да си поръчам роклята и съм много щастлива Simple Smile Имам още много приготовления,но се надявам да ми стигне времето,че няма много време.

# 54
  • Добрич
  • Мнения: 22
Добро утро, момичета Simple Smile
Мама си допи кафенцето и се мята да пооправи къщата, че тежки разходки я чакат днес.  Laughing
Кафето и аз на няколко пъти съм го спирала за по 2-3 месеца, когато се усетя, че много се разтрепервам, но сега от  бременността така или инъче си ми е по-ниско кръвното, та сутрешното кафе не го пропускам. Simple Smile
Колкото до биричката - миналата седмица бях пощуряла.  Mr. Green Имахме вкъщи само някаква мексиканска, но така и не се престраших да си пийна и пратих таткото да ми вземе безалкохолна. Изпих една с кеф, втората чака чинно в хладилника.  bowuu
Контракцийки и аз получавам от време на време, но още не съм се метнала с магнезия. Онзи ден рано сутринта се събуждам в леглото от втвърдения си корем. Доста време ме държа, но отмина без болки. Simple Smile

До мамите с опит - има ли такива, които са бутали триколка? Харесала съм лятна количка за баткото Quinny Zapp http://www.quinny.com/ot-en/products/strollers/zapp. Притеснява ме качването на тротоар например. Имам чувството, че с едно колело отпред ще е много нестабилна, а може и да греша. Ще се радвам да споделите опит.  Hug

# 55
  • Мнения: 370
Добро утро, бремелинки  Flowers Sunflower

Аз имах толкова много работа тази седмица, че пропуснах цялата предишна тема Sad Ще се опитам да я прегледам малко по малко...
В тази бързам да се запиша преди отново да е дошъл понеделник.

В петък бях на ФМ, много ме зарадва доктора, всичко с бебка изглежда добре, минахме през всички органи, крачета и ръчички, направихме снимки, страхотно беше Simple Smile Няма съмнение, че е момиченце, твърдо оставам с розовия щъркел  Heart Eyes

Сега се връщам да ви чета и по-късно ще отида да потърся нови дрешки, че вече моите ги нося силно разкопчани Simple Smile

Мнооого слънчева и готина неделя  Hug

# 56
  • Мнения: 4 070
danip, поста ти е все едно писан от мен с единствената разлика,че аз съм със син. Hug
Бют,обезателно  cheers cheers А по натам и  Drunk Wine Glass
Марли, аз имам триколка, но от тия които са с големите гуми. А тая количка, която си я пуснала с мъжът ми много я харесваме и ако си намеря такава втора употреба ще си купя за колата. Понеже първата ми количка е скъпа и предпочитам тая за колата,дето се ползва рядко да не ми е скъпа, но в същото време смятам,че скъпа количка втора ръка е по- добре от евтина и нова. При малките колела има значение когато са двойни или много дебели- те се движат по- добре, но пак зависи колко ще я ползваш може би?? newsm78

# 57
  • Мнения: 0
Добро утро .
Запис и от мен.Блонди поздражи за теми4ката,макар 4е аз все още не знам пола на 28 сам на ФМ, ще видим.Приятна неделя на всички. Hug Laughing Wink

# 58
  • Мнения: 76
Лелеее нова тема и вече 4 страници  Grinning
Блонди темата е много хубава Simple Smile
За кафето аз без него не мога с ниско кръвно съм и като малка още избрах да го поддържам с кафе вместо с хапчета
За алкохола аз си пийвам по малко все пак от 25гр нищо няма да му стане на бебчо, а и противно на всичко, което изчетох за алкохола бебо се развива добре даже върви с 1 седмица напред Wink
За усещането за пола на нас всички ни казваха, че ще е момиче, но един ден като се бях по подула и моя вика, а това ще е момче, колкото до мен имах някакви подозрения, когато почна да ми се пие бира, която по принцип не обичам.
Софи браво за роклята  Hug моята няма да стане за подписването, чак за сватбата
Записах се и отивам да се глася, че тази вечер кандидат кръстниците ще идват, да се доразберем и уточним.

# 59
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Здравейте дами Simple Smile
Благодаря на Блонди за новата темичка, че предната много я оспамихме Embarassed
Аз да ви се оплача снощи пак прокървих, беше малко и за кратко, днес имах малко съсирек /защото съм лежала/, но ми е толкова притеснено. Sad В края на миналият месец като бях на преглед доктора каза, че плацентата е напълно оформена, бебо си е добре,но това което си беше като хематомче се оказало нещо си друго/каза го той, ама newsm78/ което всъщност е останало извън плацентата и може да си тече,но до сега беше само кафеникаво. Даже вчера нямах и кафяво и бях толкова щастлива , но  Sad
За кафето - още декември го спрях, много ми се гадеше от него. Сега не ми липсва. Цигари никога не съм пушила Peace, а твърд алкохол много рядко-лятото пиех ментичка със спрайт и биричка. Обичам вино, но не ми се допивало, макар, че май червеното е добро за ниския ми хемоглобин.
И така, мацки, ще ви чета в легнало положение. Времето е страхотно,но за мен няма разходка днес Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт