АВГУСТ не е толкова далече и малкото човече пол си има вече

  • 27 907
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Гунди  smile3521
Смайл, лежи си и си почивай   Hug
абе защо навсякъде пишат мамите, че не могат да различат бебето от газовете? аз нали още не усещам нищо, ама какви газове, аз нямам никакви газове  Shocked е смисъл някой път ми се случва, ама си излизат навън  Mr. Green такива вътрешни нямам  Shocked та демек да разбирам, че бебето наподобява вътрешни газове като усещане, щом не може да се различи  Laughing макар че сигурно при всеки е различно .. уф, искам и аз вече да усещам.. но сигурно ще почакам, нищо  Laughing
абе нищо не казах май  Laughing
мен трети ден подред ме болят очите, а си спя доста часове.. не знам защо така, чувствам ги натежали и болезнени  Close

# 61
  • Мнения: 27 524
Марли, аз бутха Криско в Куини Зап почти две години. Изключително удобна количка. Триколките по принцип са по-стабилни и по-проходими от 4-колките. 4-колките са за града, за улици, за магазини. Триколките за същото, разбира се, но и за лош терен - планини, плаж, черни пътища. Така че по принцип те са по-добри. Просто в БГ мисля, че са малко по-малко популярни все още. Във Франция например също си предпочитат и 4-колките, но тук рядко може да се види  Simple Smile

Количките на Куини за мен са едни от най-добрите, да не кажа най. За Зап имай предвид две важни неща - че е лекичка и ако окачиш тежка торба отзад пада. И че няма легнало изобщо, кошът е стационарен, ама ти го знаеш това сигурно. Иначе е супер маневрена и удобна, нашата я лапнаха за втора ръка веднага.  Grinning

Бюти, като движение из червата се усеща, докато се усетиш, че е бебето. Странно, аз с първата бременност веднага разбрах какво е, сега отричах до последно, че е това  hahaha

Смайл, ще ходиш ли на преглед пак?  Thinking

# 62
  • Мнения: 4 070
Блонди, и аз така и стигнах до извода, че в поредна бременност толкова се съсредоточаваме върху това какво трябва и кога да се случи, че чак се чудиш дали е или не е ?  Wink

# 63
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Бюти ,ти си голям шемет, ако не са циците, ще са очите или газове Laughing шегувам сееее
И аз не съм усещала никакви такива ''вътрешни газове" ,а вече съм в 18 г.с. newsm78
Сега сериозно за очите питай в аптеката може да си вземеш някакви капки за преуморени очи.
Блонди, доктора каза, щом е било само моментно да продължавам с утрогестана и да лежа. Каза плацентата е оформена вече. Ох , не знам.

# 64
  • Мнения: X
Смайл  hahaha hahaha като пенсионерка съм, само дето поне кирлива пенсийка да взимах  Laughing
може да е от прекалено спане  hahaha
да, мерси за съвета, ако и утре ме болят, вече ще си взема нещо  Hug
аа газове поне нямам  Mr. Green Mr. Green

# 65
  • Мнения: 76
Блазе ви, че нямате газове, аз имах ужасни много болезнени, сега вече съм добре.
А да ви споделя какво ни се случи покрай еуфорията от разбирането на пола на бебо и подготвката за сватбата се бяхме отнесли съвсем и моя снощи вика ми ние нямаме име за момче, как ще го кръстим и почна едно голямо мислене и изброяване  Laughing поне за момиче имахме име и сега изведнъж почнахме да се чудим

# 66
  • Добрич
  • Мнения: 22
Гунди, Блонди, благодаря, съвсем се навих и още в понеделник я поръчвам. Всъщност аз вчера разпитах един познат, който продава колички и той ме пита "Куини Зап екстра нали?" Не се бях замисляла каква е разликата между двете колички (освен в цената), но той каза, че екстрата има легнало положение, а чистият модел е само столче.
Инъче не мисля, че ще я ползвам дълго време с Камен, но така или инъче другото лято ще бутам новото бебче вътре, така че инвестицията за нова Зап за мен си струва. Simple Smile Той Камен като го гледам няма никакво намерение в близките месеци да прохожда, голямо ми е гюленце, но какво да се прави.  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 81
Смайл, дано няма нищо притеснително около твоето кървене и скоро да можеш да се разхождаш пак спокойна  Peace
За усещането на бебо - и при мен е много нередовно. Преди 2-3 вечери сигурно половин час го усещах как постоянно мърда, подбутва и дори май хълцаше newsm78. А от тогава почни нищо, много е мързелива нашата госпожица. Или пък аз като съм цял ден в движение покрай баткото и не я усещам. Незнам, но чакам с нетърпение тези моменти, много мило ми става и ми е много кеф Heart Eyes
ЕЕ, според моята лентична и аз днес оцелвам средата на бременността! Кога минаха 20 седмици??? А ми се струва толкова далече август....

# 68
  • София
  • Мнения: 484
Този жълт заек отпред ще го изям!
Количката ESPIRO ще я видя наживо в магазин Слънчице в Люлин, харесва ми и тази тъмно синьо и светло синьо:
http://www.bebe-best.com/espiro-bebeshka-kolitchka-2v1-atlantic- … navy-p-28041.html
Мисля че това ще е количката като марка, но ще потрая още малко, нямам къде да я слагам.  Simple Smile

# 69
  • Switzerland
  • Мнения: 86
Добро утро мамчета  Hug
Блонди благодарско за новата темичка   bouquet
beauty_ направи си лайка , като чайче , но без захар и  направи компреси с тампончета напоени в нея , ако не ти се лежи просто почиствай окото с добре напоени , много помага  Wink а между другото така съм лекувала и конюктивит  Peace
eli4ka666 и ние така с името , аз за момиче имах много , но за момче - не , сега се почва ужаса -харесва ми , не ми харесва .Аз за това си правя списък и ще сядаме да обсъждаме  newsm78 В последна сметка му казах на тати , че аз го нося това бебе и аз ще му дам живот , та да не ме нерви толкова много , защото накрая аз ще взема решението   Stop
Smile_K лежи и почивай и утре за твое успокоение може да отидеш на доктор  Hug
И аз отивам след малко на разходка сладуранки , хубав и слънчев ден ви пожелавам  Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 4 070
Е Марли, при теб от всякъде си струва инвестицията, все пак я купуваш за две деца, което е съвсем различно. На сестра ми за голямата дъщеря като купуваме нещо и все си казваме, че дори и да е по- скъпо си струва, че после има кой да износва. Wink

# 71
  • Мнения: 27 524
Този жълт заек отпред ще го изям!

В гювеча с картофки и моркови, нали?  hahaha

А, Марли, новия Зап има легнало, вярно, значи супер тогава  Party

# 72
  • Мнения: 76
MilaB и аз мислех да правя списък и отделно дето се разбрахме, да не го кръщаваме на никой от родата та да няма сърдити и сме ограничили възможностите  Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 484
Този жълт заек отпред ще го изям!

В гювеча с картофки и моркови, нали?  hahaha
При мен шега не бива с тия работи, че ще взема да готвя сега гювеч!  Laughing

Смайл, много стресиращи ситуации при теб! Дано спрат вече!  Hug

Гунди, за утре яснота имаш ли за лекцията на ЛЛЛ?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Бърз запис от мен Hug
Днес работя - в това страхотно време правя годишно приключване Whistling Whistling Да мине най-после този март, че да си отдъхна.
За движенията из червата - усещам и аз такива, като гъделичкания или помръдвания, но не съм убедена, че е бебето, защото ги усещам не само където би трябвало да е то, а и доста по-високо или встрани.

Общи условия

Активация на акаунт