Пролет в Търново дойде - и играта ни зове!

  • 69 788
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 263
Благодаря ти, Мон, за новата тема. Пък шаренийката екстра си пасва с пролетното ми настроение   bouquet

Силве, на мен ми звучи интересно Габрина. От друга страна Габриел(а) си е международно известно име, не съм сигурна за произхода, но в Европа едва ли някой би го произнесъл неправилно. Но решението си е абсолютно твое, разбира се. Което и да избереш, сигурна съм, че ще подхожда на една красива млада дама  Peace

# 16
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
CuJlBeTo, ами щом питаш - на мен честно казано Габрина не ми допада, а Габриела ми звучи по-така, харесва ми.  Peace
все едно мислите ми прочете.

# 17
  • Мнения: 0
Благодаря ви мами  Party

# 18
  • Мнения: 1 705
Записвам се и аз   bouquet

# 19
# 20
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Вместо гол запис - в събота, 24.03. в парк дружба ще има нещо интересно https://www.facebook.com/events/191553820955924/
А вечерта на 23.03., в Боулинга - парти с DJ Emo  Party
В тази връзка - ако има желаещи за парти, може да се организираме...

# 21
  • Мнения: 1 808
Хa сега де- вижте какво ми отговориха : Здравейте,

Кметът заяви, че Звук и светлина ще има само на 23 март, за да не съвпада с новото шоу.

А то ще може да се гледа от терасите на доста хотели и заведения, които имат изглед към галерията. Изборът е достатъчно голям.

Официалният сайт на Велико Търново

На други места пише, че ще има и едното и другото ooooh! Някой вътрешен да каже кое е вярно. Тъй като отскоро сме в града, ни се иска да гледаме Звук и Светлина, че си представям какво ще е на новото шоу

# 22
  • Мнения: 3 020
Да се включа и аз с още една интересна проява по случай празника: http://www.facebook.com/events/350508831657622/?ref=notif&no … if_t=event_invite

# 23
# 24
  • Мнения: 1 808
 Привет. Имам една питанка - освен Щастливеца, кои други механи ми дават гледка към галерията. Отскоро сме тук и не съм запозната с кръчмите. И още два въпроса:
1.Улицата - заведението какво име носи в момента?
2.Ресторант Етно ли е- old capital ли е - навремето съм яла пасти там - беше сладкарница- сега гледам пише рибни специалиатети - какво ви е мнението за него. Че все като мина е празно newsm78
3. Гледам пише на едно "Старата механа"- за там какво ви е мнението- и къде се слиза надолу - много ми е странно къде ще излеза. То не че всичко не е нагоре и надолу и по стълбите в Търново Laughing

# 25
# 26
  • велико търново
  • Мнения: 587
Някой да е посещавал този фризьорски салон мнения ,препоръки ,всичко;http://grabo.bg/veliko-tarnovo/prolet-v-kosite-boiadisvane-s-pro … -i-ampula-0v6z2zd

# 27
  • Мнения: 5
Момичета, честита пролет и от мене с една снимка!


# 28
  • В.Търново
  • Мнения: 6 688
Ето какво пише на стената на Звук и светлина във Фейсбука:
Ще има, но няма да може да се гледа от площада. Но от подножията на хълмовете Света гора /може би със звук/ и Вароуша ще може.


И в крайна сметка.....тука има,тука нема.....стана цялата работа!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт