Пролет в Търново дойде - и играта ни зове!

  • 69 800
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 32
Привет. Имам една питанка - освен Щастливеца, кои други механи ми дават гледка към галерията. Отскоро сме тук и не съм запозната с кръчмите. И още два въпроса:
1.Улицата - заведението какво име носи в момента?-ПИЦАРИЯ ЕГО
2.Ресторант Етно ли е- old capital ли е - навремето съм яла пасти там - беше сладкарница- сега гледам пише рибни специалиатети - какво ви е мнението за него. Че все като мина е празно-НА МЕН НЕ МИ ДОПАДА newsm78
3. Гледам пише на едно "Старата механа"-НЕ СЕ СЕЩАМ ЗА НЕГО- за там какво ви е мнението- и къде се слиза надолу - много ми е странно къде ще излеза. То не че всичко не е нагоре и надолу и по стълбите в Търново Laughing
 
От другото Его, което е по-близо до пощата. Под ГУМ има кафе с тераса-и там се открива гледка. Кафето на хотел Рачев. За други не се сещам в момента.
И да вметна, ако някой не знае, че шоуто на галерията е от 19.30ч Simple Smile

# 31
  • Мнения: 263
Честит празник, болярки! Искам да ви споделя, че в последните слънчеви се чувствам прекрасно в този град - с красивите, нови паркове, с усмихнатите, цветни, млади хора в тях, фонтаните, забележителностите... имам толкова много да разказвам на дъщеря ми за това място! Радвам се, че детството и е точно тук!

Относно наблюдаването на събитието с Художествената галерия, подходящи ми се струват и тераските от Стратилат надолу. Самис (под ГУМ) иначе ще е най-удобното заведение с централна гледка. Сещам се и за по-нисък клас механички като Рич (към Старата механа), които също ще има чудесна гледка, но не мога да кажа нищо за обслужване и храна. Другите май сте ги казали... Впрочем, скоро бяхме в Етно (в ГУМ) за обяд и не беше зле - сервитьорката беше мила, храната прилична (макар и не върхова, но да кажем приемлива за обедно меню). Мисля, че за по бира и мезе е екстра там.

Тази атракция с 3д шоуто точно днес мисля да я пропусна, заради тълпите. Но като гледах снимките от репетицията останах доста доволна - крайно време беше да имаме и друго шоу, освен вече доста старомодното Звук и Светлина.

Някой гледа ли откриването на пеещите фонтани вчера?

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Честит празник  Heart Eyes
ето това открих за фонтаните:

# 33
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Като гледам това клипче за фонтаните и не съм много впечатлена.Като знам какви са големите фонтани във Варна,каква програма имат ......,нашите направо са смешни.Не съм впечатлена от видяното!  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 263
Serenity, много ти благодаря  Hug
Според мен клипчето е малко смотано и не дава ясна представа за програмата. А в тази статия: http://veliko-tarnovo.net/novini/otkriha-sveteshtite-i-peeshti-f … marno-poleve.html  пише, че има опции за 15 такива програми. На мен само музиката ми се стори крайно нелогична за шоуто... За мен най-подходяща си остава "Вода" на Елица и Стунджи. Бих се радвала чуждестранните ни туристи да ни свързват с нея, не с някакъв бозав псевдо диско хит, дето даже не е и наша боза.

# 35
  • Мнения: 822
Здравейте, мацки, честит празник!
Ние днес ще сме до обед на работа и следобед мисля да направя един тур с дребната по центъра, времето е страхотно  Party
За светлинното шоу ми се иска да поснимам, но не знам дали ще ми понесат тълпите. Предполагам, че по заведенията ще е гъч.
И сега малко встрани от основната тема, но да споделя прекрасните си впечатления от д-р Джикова, която преглежда в МЦ Гален. Страхотна, лъчезарна, мила... повече от доволна съм  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте!

Какво ви е мнението за д-р Любенова!? Чудим се при кого да запишем малкия!?

# 37
  • Мнения: 32
С двете ръце гласувам за д-р Любенова Simple Smile Ние сме при нея и сме много доволни.

# 38
  • Мнения: 249
Честит празник, търновки! Шадраваните на мен много много ми харесаха. Знаете ли дали довечера ще ги пускат пак и в колко часа?

# 39
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
Като гледам това клипче за фонтаните и не съм много впечатлена.Като знам какви са големите фонтани във Варна,каква програма имат ......,нашите направо са смешни.Не съм впечатлена от видяното!  Rolling Eyes
Може и да не е кой знае какво, спрямо нечии очаквания, но мястото изглежда в пъти по-добре от това, което беше до скоро  Peace

# 40
  • Мнения: 1 726
А дали ще продължи ремонтът на другите части от парка като детската площадка например???

# 41
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 448
Като гледам това клипче за фонтаните и не съм много впечатлена.Като знам какви са големите фонтани във Варна,каква програма имат ......,нашите направо са смешни.Не съм впечатлена от видяното!  Rolling Eyes
Може и да не е кой знае какво, спрямо нечии очаквания, но мястото изглежда в пъти по-добре от това, което беше до скоро  Peace

Вчера през деня четох много за фонтаните...че щели да са нещо изключително, че щели да приличат на италианските....и вечерта заведох и детето, да гледаме "забележителните" фонтани....
Крайно разочарована съм...нищо особено...водна струя с различна височина (даже и не се разслоява водата, ако ме разбирате какво искам да кажа), без никакви ефекти....светлини отдолу ooooh!....Пообиколила съм доста държави в Европа и мога да кажа, че е направо смешно въобще да се прави някаква съпоставка... Confused  Rolling Eyes
Иначе трябва да се признае , че цялото място изглежда много добре, новичко, чистичко...и както каза кмета - дано го опазим от вандалщина.... Peace

Относно 3Д шоуто = не можах да измисля относително спокойно местенце, откъдето да гледаме = по търг улица към стария град ако не си на първа линия, нищо няма да се види...а предполагам и какаъв наплив ще е....при следващото ще гледаме  Peace



П.С.   http://inews.bg/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F … 327_i.164166.html

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 20:51 от AIR

# 42
  • Мнения: 32
Честит празник Simple Smile
Ние днес успяхме да видим 3Д шоуто на конниците и мога да кажа, че много ни хареса. Най-хубавото беше, че го повториха и така и ние се уредихме Simple Smile А малкия вместо да заплаче на фоерверките ги гледаше с интерес и накрая даже пляска Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 811
А ние се уплашихме от фойерверките- каза"Мамо зарята щеше да влезе при нас" ((бяхме на закрито). И така си тръгнахме уплашени. Иначе всички бяхме впечатлени-спор няма. Кметът се представи засега-пу -пу да не му е уроки Sunglasses

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Честит празник Simple Smile
Ние днес успяхме да видим 3Д шоуто на конниците и мога да кажа, че много ни хареса. Най-хубавото беше, че го повториха и така и ние се уредихме Simple Smile А малкия вместо да заплаче на фоерверките ги гледаше с интерес и накрая даже пляска Simple Smile
Повториха ли?... Май го почетвъртиха даже  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт