" Цената на славата"- бозата продължава!!!

  • 41 096
  • 649
  •   1
Отговори
# 600
# 601
  • Мнения: 25 921
Мюбера какви тайни криела, затвора не и мърда просто...

# 602
  • Мнения: 2 250
Мюбера какви тайни криела, затвора не и мърда просто...
Най -после и ние да му се порадваме на този филм,досега само се ядосвахме  Laughing

# 603
  • Мнения: 25 921
Колко трябва да е проста, да каже на сина си, че е поръчала да убият баща му ....  който бил алкохолик ... smile3505

# 604
  • Мнения: 14 843
Е не , по егоистично поведение от страна на семейство не бях виждала.И Хилмие каква майка е щом жертва щастието си на едното дете заради другото. Защо трябва Гюлшен отново да е нещастна за да измъкне Хакан който си е извършил престъпление все пак.Хилмие много лесно се отказва от децата си  и то Серкан и сега от Гюлшен 
За пръв път мога да кажа "Браво Гюлшен"

# 605
  • Мнения: 2 250
Мюбера се побърка съвсем,може би съм малко злобна,но много ми е сладка  Laughing
А за Халиме  нямам думи.Тази жена така и не се поучи от собствените си грешки и от тези на децата си.Когато най-накрая Гюлшен отказа да се жертва заради тях ,те вече не били с нея,трябвало да се оправя сама  ooooh! Много лесно се отказва от децата си тази жена,а за повечето им грешки е виновна само и единствено ТЯ.

# 606
  • Мнения: 188
Наистина цялото семейство са егоисти.Каква майка е тази Халиме,защо ги е раждала тези деца като толкова лесно се отказва от тях.Съгласна съм че до сега Гюлшен правеше грешки и постъпваше глупаво,но нима те бяха винаги прави?
Наистина браво на Гюлшен,избра да се бори за любовта си,реши да роди детето си.Както тя каза-бог им направи подарък.


# 607
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Здравейте момичета!

Сега изгледах днешната серия. Много се ядосах на семейството на Гюлшен. Докато им даваше парички, тя беше най-добрата. Докато мислеше само за другите беше the best. А сега когато за пръв път реши да мисли за себе си и и обърнаха гръб. И каква е тази майка бе, която пак се отрича от детето си? Не от убиеца, а от златната кокошка, която спря да снася. И какво очакват от Гюлшен? Да махне бебето, което наистина е чудо, да обърне гръб на бащата на детето си, мъжа който никога не се отказа от нея и и помагаше винаги, мъжа който може да умре, защото онзи дивак не може да спре да мисли за пустата си чест. Но Халиме ми падна още повече в очите. Господ да ни пази от такива майки.

 

# 608
  • Мнения: 2 250
Аз пък нещо не мога да разбера тази чест.Значи може да убиеш човек,заради честта си  Shocked Що за криворазбрани идеали са това Confused за каква чест говорят  като те осъдят да лежиш в затвора...?

# 609
  • Мнения: 188
Аз ако съм на Гюлшен ще им покажа вратата и ще ги оставя да се спасяват.
Халиме наистина прекалява,вместо да се разхожда по цял ден от едната стая в другата можеше да започне работа.
Ами Йешим,разбирам че обича Хакан,но няма право дори и да си помисля че Гюлшен трябва да махне детето за свободата на брат си.Звучи ми ужасно дори и само да го напиша.
Да,да раниш или дори да убиеш човек е да защитиш честта си,а да избереш да бъдеш до любимия човек и да родиш детето си според тях явно е срам и позор.Странни разбирания,странни идеали.

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 22:35 от вили-72

# 610
  • Мнения: 5 388
И на мен Гюлшен най-после започна да ми харесва като поведение.

# 611
  • Мнения: 25 921
Най гадното е,  че Халиме даваше мило и драго за Гюлшен докато си живееха добре, сега изведнъж и обръща гръб -златната кокошка вече не снася...
А тирадата на Йешим хич не ме трогна, тя да се върне назад да си спомни какви съвети даваше на Гюлшен и колко и обърка живота. Какво щяло да стане с неродените им деца, ами да бяха се оженили преди 3-4-5-6 години, да си ги бяха изгледали тези деца, така Хакан можеше да е ангажиран със семейството си не да ходи да стреля хората да пази честа на 30 годишната си сестра.
Притеснявам се за Мюбера, че вместо в затвор ще иде в лудница...

# 612
  • Мнения: 14 843
 Хилмие отново ме издразни. Тази жена си е стъпила на ината .Гюлшен много добре и обясни че Туура ще помогне на Хакан но въпросната "майка" се възмущава че дъщеря и не зачита думата и. Ами хайде сега като си тръгна да я видим къде ще отиде и от какво ще живее

# 613
  • Мнения: 2 250
Видяхте ли къде отиде Халиме-при девойката ,на която преди време казаха,че не била от семейството и нямала право на глас  ooooh! Халиме все повече ме дразни и почвам да си мисля,че заслужава всичко през което мина,само жалко,че заради нея и децата и страдаха

# 614
  • Мнения: 25 921
Днес изпитах удоволствие от гледането на серията,  hahaha даже наистина гледах и не се занимавах с друго...
Страшно се кефия за Тура, и на неговата улица да изгрее слънце, най на края...
И за Мерт се радвам, има грешка, има и прошка.

Общи условия

Активация на акаунт