" Цената на славата"- бозата продължава!!!

  • 41 088
  • 649
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 14 840
Видяхте ли къде отиде Халиме-при девойката ,на която преди време казаха,че не била от семейството и нямала право на глас  ooooh! Халиме все повече ме дразни и почвам да си мисля,че заслужава всичко през което мина,само жалко,че заради нея и децата и страдаха
Да права си и даже си прави сметка че ще вземат пари от ресторанта на Хакан за да  се устроят. Всичко е преценила но в плановете и не влиза че и тя може да отиде да поработи някъде

# 616
  • Мнения: 2 250
Явно се изживява като пчелата майка,която пчеличките са длъжни да хранят.Обаче лошото в случая е,че май не останаха пчелички покрай нея  ooooh!

# 617
  • София
  • Мнения: 5 775
Утре ли е последният епизод?

# 618
  • Мнения: 577
Утре ли е последният епизод?

Явно да, защото от четвъртък рекламират друг филм.

# 619
  • Мнения: 25 898
Утре ли е последният епизод?
Да, зареждайте пуканки.
Доживяхме го края...

# 620
  • Мнения: 885
Много сте прави Халиме направи пак за пореден път грешен избор Отказа се от Серкан а сега и от Гюлшен но за едно не съм съгласна Халиме не е алчна дано да не греша ако е така ....  ДА каза за ресторанта но по това не се съди че човек е алчен Thinking

# 621
  • Мнения: 25 898
Може и да не е алчна, но такава майка като нея не пожелавам на никой.

# 622
  • Мнения: 188
Тази Халиме страшно ме ядоса,след като къщата била на Гюлшен щяла да се изнесе.Ми да заминава тогава,сега ли се сети че дъщеря и ги хранеше и се съобразяваше винаги с тях? И какво за положението на Хакан? На каквото си е постлал на такова ще легне.
След като тя знае колко е трудно без съпруг и родители,как и дава сърце да го причини и на децата си?
Какво значи "вие бяхте всичко за мен",сега нищо ли не означават за нея?
Пълна егоистка е за мен Халиме,според нея Гюлшен трябва да е все до полата и.Да няма личен живот,да няма любим.Много и се издразних на тази жена,иначе серията ми хареса.
Много се радвам за Туура,заслужава да бъде щастлив.Само дано майка му най-накрая се убеди че момчето и е вече голямо и може да взема решения за живота си.

# 623
  • Мнения: 5 375
Явно се изживява като пчелата майка,която пчеличките са длъжни да хранят.Обаче лошото в случая е,че май не останаха пчелички покрай нея  ooooh!
Ами тя сама ги прогони.

# 624
  • Мнения: 1 252
Халиме не си взе поука от това , че се отказа от единия си син , сега прави същото и с дъщеря си. Някои герои изобщо нямат никакво развитие...

И какво днес се очаква да претупат през пръсти края ли?

# 625
  • Мнения: 167
Утре ли е последният епизод?
Да, зареждайте пуканки.
Доживяхме го края...
Готови сме, вие по обяд, а аз довечера Hug
Признайте, че бяхме много упорити - изгледахме го до края hahaha

# 626
  • Мнения: 25 898
Не знам за вас, но на мен ми беше приятно да гледаме сериала заедно,
 и определено ще ми липсвате...  love001

# 627
  • Мнения: 14 840
Не знам за вас, но на мен ми беше приятно да гледаме сериала заедно,
 и определено ще ми липсвате...  love001
Хей не така нали започва друг ,надявам се и там ще бъдем заедно

# 628
  • Мнения: 2 250
Не знам за вас, но на мен ми беше приятно да гледаме сериала заедно,
 и определено ще ми липсвате...  love001
Хей не така нали започва друг ,надявам се и там ще бъдем заедно
Ще бъдем разбира се  Hug
Между другото наистина би трябвало да ни дадат някаква символична награда,че стигнахме до края на сериала  Joy

# 629
  • Мнения: 188
Малката е голяма сладурана,Гюлшен може да е спокойна-важното е че детето прие Туура.

Общи условия

Активация на акаунт