ММ: предимства и недостатъци - хумористична!

  • 15 764
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 420
Висок, добре сложен
предимства- добре е да имаш под ръка човек с внушителен външен вид, особено на дребно човече като мен
- не ми се налага да мъкна, свалям, вдигам разни непосилни неща
недостатъци- почти 2 метра и почти 100 кг., съчетани с невротичен характер са опасна комбинация за неукрепени вещи в радиус от 50 см. около него
- врати, ниско поставени абажури, тесни пространства страдат или той страда от тях
- не мога да го набия  Joy
Работлив и пълен с идеи за нови неща
предимства- не се притеснявам особено за финансите в къщи
- може да извлече полза от неподозирани за мен места
недостатъци- от толкова идеи няма достатъчно време за нас
-всяка идея се обсъжда надълго и нашироко с мен, въпреки че аз представа си нямам от неговата работа
Грижовен
плюсове- мога да разчитам на него за всичко
 минуси- прекалява с грижие по детето, особено в частта с опасенията "Да не стане нещо!" /Нашето дете беше единственото с пояс и надуваема жилетка в един басейн, плюс шапка на главата, а за тениската при излизане от водата не ми се споменава дори- да не истине от течението./

# 76
  • София
  • Мнения: 5 783
Минус:
- липса на търпеливост,ако нещата не се случат от раз се изнервя;
- трябва да се повтори няколко пъти какво има да се свърши;
- разказвам по няколко пъти,защото в началото не слуша и като му стане интересно ме връща за ново разказване;
- мрази да се бавим в магазин,а аз много обичам да се подмотвам и оглеждам;

Плюсове :
 - обича да мие прозорци и да чисти от прах (това му е и минус,че все счита домът за недостатъчно чист и понякога ми мърмори);
 - спестовен е и ме "пляска" през ръцете,че аз съм способна всичко да изхарча;
 - хич не се усеща като го свалят,ако не му се метнат в скута,няма шанс да разбере,че му се овъртат.

Това ако не е Девичка, главата си режа. Няма по-големи недостатъци за мъж от изброените от теб "плюсове". Sick ooooh! Направо "хлъцнах" от "спестовността му". Sick Crazy

Време е да си отрежеш главата  Mr. Green . Твоето мнението за 3 реда,освен ако не си решила да се заяждаш или да искаш допълнителни обяснения за нещо, което не ти е станало, ясно е абсолютно безмислено.

И спестовноста му е плюс,защото това води до едни много добри сметки в банката.  Wink

# 77
  • Мнения: 2 175
Каква сладка тема, а съм я пропуснала..))

МилУто е...уникално...

Особености:
Невероятно умен
Предимства - винаги мога да науча нещо ново
Недостатъци - понякога наистина съм просто блондинка до него..)

Пълна липса на суета..
Предимства - никога не мрънка дали е изпран или изгладен, нито къде са му 2-та ката дрехи, които има
Недостатъци - понякога изглеждаме адски нелепо, когато аз се наглася със секси рокля и високи токчета, а той - по бермуди и чехли

Постоянен извор на нови идеи.
Предимства - никога не е скучно
Недостатъци -понякога го слушам до ранни зори и зомбясвам..))

# 78
  • Мнения: 1 239
Не сме отдавна заедно с моето мило и нямам много ясна представа за всички +/-, ама ще пробвам.

Висока обща култура:
(+) приятно е да си в компанията на мъж с много познания, особено ако ги проявява пред приятелите. Особено ми харесва, когато обменяме различните си познания.
(-) понякога не съм и чувала за това,което ми говори, но и обратното се случва та не е голям (-)

Суетен:
(+) спокойна съм, че винаги знае как да  се облече и нагласи според случая. Адски му се кефя, че както по шорти и тениска излиза, така съм го виждала стилно нагласен с риза и т.н. Heart Eyes
(-) ако е тръгнал за "разходка", а се наложи да седнем на кафе или влезем в магазин е голяяямо мрънкане как така ще влезе.

Чистник:
(+) още не е проявил плюсове, освен 1 не маловажен - може да не чисти, но пък каквото изцапа си го оправя и измива.....предостатъчно е, ако оправяше и моята част Mr. Green
(-) има алергия към цветния прашец, но явно и непроветрено и прашно място го дразни, та трябва редовно да е в ред всичко, а и просто обича всичко да му е по конец - подредено Tired

Чувствителен:
(+) предпоставка да е романтичен и нежен, уникално ме кара да се чувствам
(-) от малко може да го избие в някоя крайност на чувства

# 79
  • Мнения: 241
Много хубава тема. Сега научавам, че сме имали някакви предимства, а не само големи и по-дребни недостатъци... или  просто  "си ги(ни) мерите" по рибарски?  Laughing

# 80
  • Мнения: 1 294
Висок, едър, симпатичен, чаровен, но не хубав
+ изглеждам винаги фина до него, не ме засенчва с хубост, но и ме привлича с колкото си има
-  харесват го и други

Комуникативен, с дар слово, бъбрив
+++ много го бива в говоренето за чувства, често ми казва, че ме обича и ме кара да се чувствам романтично
+ лесно се справя с уреждането на всякакви въпроси и взаимоотношения
- непрекъснато виси на лафче със съседите, никога не се знае дали няма да се улее в приказките и каже нещо твърде лично или необмислено

Работлив и находчив
+ не се пести от усилия и с радост се впуска във всякакви домашни проекти и задължения, лесно изкарва допълнителни пари, които после харчи за вкъщи
- аз изглеждам мързелива и инертна

Спуска се да готви често
+ прибирам се на готова вечеря
- често не му се получава и ястията са безвкусни макар и никога съвсем трагични

Емоционален
+веселяк, ентусиаст, лесно му минава
-лесно се пали, лесно влиза в спорове с мен

Хладнокръвен пред проблемни ситуации
+никога не се притеснява предварително, винаги е убеден, че всеки проблем има решение
-аз изглеждам истерично кълбо от нерви в сравнение, не ми съчувства

# 81
  • Мнения: 884
Каква сладка тема, а съм я пропуснала..))

МилУто е...уникално...

Особености:
Невероятно умен
Предимства - винаги мога да науча нещо ново
Недостатъци - понякога наистина съм просто блондинка до него..)

Пълна липса на суета..
Предимства - никога не мрънка дали е изпран или изгладен, нито къде са му 2-та ката дрехи, които има
Недостатъци - понякога изглеждаме адски нелепо, когато аз се наглася със секси рокля и високи токчета, а той - по бермуди и чехли

Постоянен извор на нови идеи.
Предимства - никога не е скучно
Недостатъци -понякога го слушам до ранни зори и зомбясвам..))


magarcho, получих сърцебиене, докато четях това! Мисля, че твоят мъж всъщност е... моят мъж Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 7 947
Тъп - п,ави всичкол което му кажа и никога не се съмнява

# 83
  • Мнения: 135
Тъп - п,ави всичкол което му кажа и никога не се съмнява

Ти ли си го мислиш.. или той ти го казва???  newsm78
А бре..що ни правите на толкоз наивни... че кой мъж би повярвал и на една дума на жена си бре.  Joy
А това че съ праим на умрели мечки не значи че не ви познаваме... добре че поне има сигурно средство против махмурлука че инак все поркани ще си ходим.  Laughing

# 84
  • Мнения: 7 947
 Joy
Соте,то темата за нашите ли била? Ужас, няма такава реклама значи  Whistling
Мислех, че си говорим принципно...

# 85
  • Мнения: 135
Joy
Соте,то темата за нашите ли била? Ужас, няма такава реклама значи  Whistling
Мислех, че си говорим принципно...

Като че не се познаваме... айде молим ти се, нема нужда да си вадим кирливите ризи.  Laughing
Пък и отдавна спрях да вярвам на думи... освем че нарушават тишината, те карат да се чувстваш и гузно.... но пък целта си заслужава да бъде чута.  Laughing

# 86
  • Мнения: 7 947
Темата е жестока, то имало съревнование коя да изреди повече плюсове на мъжа си с лека свенливост – да им намерим и некое кусурче, ама звученето е дива реклама.
Хумор не виждам обаче, просто такива елементарни напъни да се изтъкнем...

# 87
  • Мнения: 135
Темата е жестока, то имало съревнование коя да изреди повече плюсове на мъжа си с лека свенливост – да им намерим и некое кусурче, ама звученето е дива реклама.
Хумор не виждам обаче, просто такива елементарни напъни да се изтъкнем...

Забравяш че ССФ дава становище по въпроса.. та за какви кусури иде реч изобщо???  newsm78

# 88
  • Мнения: 7 947
Темата е жестока, то имало съревнование коя да изреди повече плюсове на мъжа си с лека свенливост – да им намерим и некое кусурче, ама звученето е дива реклама.
Хумор не виждам обаче, просто такива елементарни напъни да се изтъкнем...

Забравяш че ССФ дава становище по въпроса.. та за какви кусури иде реч изобщо???  newsm78

Ама, моля те - ти не четеш - върни и виж - след като мъжете са умни, образовани, предприемчиви, добре сложени, работливи, пълни с идеи, грижовни и тн - то вярно, че някак се пропускат уж минусите, ама са се опитали де  Joy

# 89
  • София
  • Мнения: 5 783
Какво ще кажете да продължите на лични спаменето. Peace

Общи условия

Активация на акаунт