"Черешката на тортата" - 2 сезон - 5

  • 56 347
  • 972
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 774
Маме, благодаря за новата тема! Ще пропусна анкетата, защото никой от участниците тази седмица не ми е познат достатъчно. По снимките гледам, че хората се забавляват, надявам се да видя това и на живо и да бъде една приятна седмица.

# 16
  • у дома
  • Мнения: 1 160
  chef

# 17
  • Мнения: 1 517
запис Peace Чакам утре, но да си призная тази седмица ми е малко скучна. Гласувах за "Елвица" и рахал

# 18
  • Мнения: 15 217
Маме,   bouquet

Гласувам напосоки. Освен Р.Луканов, другите ми са много непознати.

# 19
  • Мнения: 540
И аз за Цецко гласувах  Laughing но да си призная съвсем на сляпо   bowuu

# 20
  • Мнения: 1 252
Маме , благодаря за темата  bouquet
Затруднена съм с гласуването, много. за първата анкета все си си мисля , че Карла Рахал, а за оценките още повече. Преди да се представят във формата всички са едни бели и добриииии.
ПП Гого Кюлев, изобщо нищо не ми говори.

# 21
  • Мнения: 4 936
Ако не е Румен Луканов ще е скучно

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Много скучен сезон-никакви весели и забавни вечери-само скука-аа-а--а  Whistling

# 23
  • Мнения: 4 785
Благодаря за темата   bouquet
Затрудних се да отговоря в анкетата. Все пак посочих за най-лошо представяне Цецо Елвиса - не го виждам като кулинар, едва ли има опит, пък и американската кухня, към която прочетох, че ще се придържа, не ми се струва никак забележителна. Най-ниски оценки според мен ще дава Гого Кюлев - той е естет, с високи критерии и изисквания, смятам, че ще прояви взискателност.

Не очаквам обаче сериозни изцепки и бисерни участия, както в предишните седмици Simple Smile

И аз гласувах така и то по същите причини (после видях поста ти, де  Mr. Green)

# 24
  • Мнения: 1 517
Ако не е Румен Луканов ще е скучно
Смятам по същия начин. Освен него и Елвиса другите не ги знам дори Outta Joint

# 25
  • Мнения: 7 057
Дано идващата седмица е по-интересна от изминалата. Жалко, че няма да мога да гледам.

# 26
# 27
  • Мнения: 1 243
цоп! и от мен! Wink

според мен, някоя от дамите ще е с ниските оценки... но да видим коя от тях ще се окаже най-претенциозна! засега ще се въздържа от гласуване в акнетата!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 744
И в двата случая гласувах за Румен.

# 29
  • Мнения: 6 493
Благодарности за темата. На първия въпрос - Цецо ,на втория - Румен .

Общи условия

Активация на акаунт